WeNote Apk indir

5.00

WeNote Apk indir, farklı bilgi ve dosya türlerini kullanarak istediğiniz her şeyi not almanızı sağlayan bir uygulamadır.
Apk indir
4.3/5 Oylar: 46
Boyut
15.88MB
Sürüm
5.00
Gereksinimler
Android 4.4+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • WeNote MOD APK Kilitsiz İndir

Tanım

WeNote Apk indir, farklı bilgi ve dosya türlerini kullanarak istediğiniz her şeyi not almanızı sağlayan bir uygulamadır. Hızlı bir şekilde günlük yapılacaklar listesi oluşturacak veya önemli bir şeyi not edeceksiniz. Aynı zamanda uygulama, bilgilerin saklanması ve güvenliğinin sağlanması konusunda da size destek olur. Bu nedenle, kullanımınızı ve deneyiminizi kolaylaştırmak için bu uygulamanın getirdiği unsurları kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz.

İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ NOT EDİN

WeNote’ta kullanıcılar, yapmaları gereken etkinlikleri doğrudan düzenleyen ve not alan. İçeriği kendiniz özelleştiren ve ihtiyacınız olan öğeleri ekleyen. WeNote Aynı zamanda, klavye ile bilgi girmenin yanı sıra, kullanıcılar stylus kalemi kullanıyorlarsa bilgileri hızlı bir şekilde not alabilirler. Mesaj türleri metin, medya dosyası türleri, seçenekler ve daha fazlasını içeren. Uygulama ayrıca kullanıcılar için birçok renk ve yazı tipini destekler.

GÖZLEMİ KOLAY YÖNETİM

WeNote’un harika yanlarından biri, etiketlerinizi farklı temalarla oluşturabilmeniz ve bir takvim ekleyebilmenizdir. WeNote Apk indir uygulama 250’den fazla farklı ülkeyi desteklediği için takvim, ay takvimi de dahil olmak üzere ülkenizle ilgili tarihleri ​​bulacaktır. Ayrıca etiket sayısı zamanla artar ve notlarınızı daha iyi organize etmenize yardımcı olur. Ayrıca, not alma seçeneklerini kullandığınızda tamamlanan öğelerin üzeri çizilen ve aşağıya taşınacaktır.

NOTLARINIZI GÜVENLİ YAPIN

Her etiketteki notlar zamanla artacaktır ve elbette güvenlik de WeNote Apk indir tarafından önerilen önemli bir faktördür. Kullanıcılar, cihazın özelliklerine bağlı olarak farklı güvenlik türleri arasından seçim yapan. Örneğin, hızlı erişim için parmak izlerini kullanan. Cihazınızda parmak izi yoksa başkalarının tanıyamayacağı tanıdık bir pin kodundan yararlanan.

NOTLARI ÇOK KİŞİYLE PAYLAŞIN

WeNote Apk indir tarafından saklanan kritik bilgiler özgürce kullanılabilir ve hatta paylaşılabilir. Notlarınızı, içeriği tartışabileceklerinden emin olduğunuz kişilerle kolayca paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda bunların kaybolmamasını istiyorsanız uygulama farklı yöntemlerle yedeklemeyi de destekler. Bu nedenle, not almak için bu uygulamayı kullanırken güvenlikten ve emniyetten emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir