Hakkımızda

INDIRSE.COM hızla gelişen teknoloji çağında siz değerli takipçilerine oyun ve uygulama ana başlığı altında; en kaliteli içeriği hızlı ve güvenli indirme seçenekleri ile kullanıma sunan dijital içerik platformudur. Ekip arkadaşlarımız ile güncel verileri durmaksızın takip ederek; zamanında ve eksiksiz hazırlanmış dosya sistemi ile hizmetinize sunarız. Soru ve önerileriniz için oluşturduğumuz iletişim platformumuzla her türlü eksikliği gidermeyi ilke edindik. Bununla birlikte eklediğimiz yorum widged’i ile değerli yorumlarınızı bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşarak sürekli genişleyen bir aile olma hedefindeyiz.

ÖNEMLİ NOT: “indirse.com” ailesi olarak din, dil, ırk ayrımına ve her türlü sınıflandırmaya karşı olup; tüm dünya üzerindeki varoluşun eşit şartlarda tezahür ettiği inancındayız. Bu bağlamda sitemiz içerisinde saygı çerçevesine aykırı davranışlarda bulunan; küfür, ayrımcılık, bölücülük, büyüklenme içeren ve kişisel kimliğe hakaret içeren yorumlara izin verilmeyip, bu tutumu sergileyen ziyaretçi yada kullanıcılarımızın siteye erişimi engellenecektir.

Hizmetlerimiz;

Android işletim sistemi hakkında aklınıza gelebilecek tüm uygulamaların ve oyunların APK (Android Package) dosyalarını ücretsiz bir şekilde indirmenize imkan tanımaktadır.

    • Oyun kategorisi altında şunlar bulunmaktadır.

Android Oyunlar/Games Aksiyon/Action Bulmaca/Puzzle Macera/Advanture Simülasyon/Simulation Yarış/Race Strateji/Strategy

    • Uygulama kategorisinin alt kategorileri ise şunlardır;

Android Uygulamalar/Apps Araçlar/Tools Eğitim/Education Eğlence/Entertainment Finans/İş (Finance/Business) Fotoğrafçılık/Photography Müzik ve Ses (Music and Sound) Sosyal/Social Spor/Sport Verimlilik/Productivity Seyehat ve Yerel (Travel and Local)

    • Blog kategorimizde ise android ile ilgili teknik bilgilere ve yenilikçi haberlere ulaşabilirsiniz.

Bizlere şikayet/önerilerinizi iletmek için >> İletişim Sayfası

Sağlık ve sevgiyle kalın; INDIRSE.COM