Super Run Adventures Apk indir

0.8.76

Super Run Adventure Apk indir efsanevi görevi prensesi kurtarmak ve senin görevin kardeşinin gizemli ve mantarlı adalardan geçmesine yardım etmek. 
Apk indir
4.2/5 Oylar: 47
Boyut
93.55MB
Sürüm
0.8.76
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Super Run Adventures Apk indir : Jungle Go – En büyük macera Super Kingdom World’ü çalıştırmak. Çalıştırmak için mantarlarınızı yiyin! Super Run Adventure, çocukluğunuzu klasik oyuna geri getirecek. Super Run Adventure’ın efsanevi görevi prensesi kurtarmak ve senin görevin kardeşinin gizemli ve mantarlı adalardan geçmesine yardım etmek. Süper kötü canavarlara karşı savaşın, zıplayın ve engellerin üzerinden koşarak Prenses Mantarını Kurtarın, Mantar Krallığı Dünyasına geri dönün. Karakterleri seçin: Prensesinizi kurtarmak için Bro, Nario, Leppy veya Bob. Bu klasik oyun artık 3 boyutlu:

Süper Koşu Maceralarına Giriş

Super Run Adventures Son zamanlarda oldukça popüler bir macera oyunu olarak tüm dünyada macera oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İndirse size yalnızca Super Run Adventures Apk indir 0.8.71’in en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz, aynı zamanda ücretsiz olarak Menü/Ücretsiz alışveriş modu sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur, böylece getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. oyunun kendisi tarafından. İndirse, herhangi bir Super Run Adventures modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli kullanılır. Kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece indirse istemcisini indirin, Super Run Adventures 0.8.71’i tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Daha ne duruyorsunuz İndirse indirip oynayın!

Eşsiz Oynanış

Super Run Adventures Popüler bir macera oyunu olarak, benzersiz oynanışı. Dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel macera oyunlarının aksine, Super Run Adventures’ta sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik macera oyunları. Super Run Adventures Apk indir 0.8.71’in getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda İndirse, macera oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu platform dünyadaki tüm macera oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ne bekliyorsunuz, indirse katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla macera oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel macera oyunları gibi. Super Run Adventures’ın da benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri. Haritaları ve karakterleri Super Run Adventures’ın birçok macera hayranının ilgisini çekmesini sağlar. Geleneksel macera oyunlarına kıyasla Super Run Adventures Apk indir 0.8.71. Güncellenen bir sanal motoru benimsedi ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirilen. Orijinal macera tarzını korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir. Mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır. Bu da tüm macera oyunu severlerin. Super Run Adventures 0.8.71’in getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel macera oyunu. Kullanıcıların zenginliklerini yeteneklerini becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir. Bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir. Ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Super Run Adventures Apk indir Modlar. Bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İndirse APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterlidir. Tek tıklamayla İndirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü. Super Run Adventures Apk indir 0.8.71’i doğrudan indirebilirsiniz. Oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, bunlar neler bekliyorsun, hemen indir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir