RollerCoaster Tycoon Touch Apk indir

3.29.8

RollerCoaster Tycoon Touch Apk indir (MOD, Sınırsız Para Birimi) size yeni mekanikler sunulacak ve varlıklarınızı oluşturmak için bunları kullanmanız gerekecek.
Apk indir
4.6/5 Oylar: 54
Boyut
45.26MB
Sürüm
3.29.8
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Güzel grafiklere sahip RollerCoaster Tycoon Touch (MOD, Sınırsız Para Birimi), denemeye değer bir rüya parkı inşa etme ve geliştirme hakkında bir simülasyon oyunu olacak.

Tanım

Sahibi olduğunuz bir lunapark, tamamen gelişmesi ve uğrak yeri olması için sizin yönetiminize ve özeninize ihtiyaç duyacaktır. RollerCoaster Tycoon Touch Apk indir (MOD, Sınırsız Para Birimi) size yeni mekanikler sunulacak ve varlıklarınızı oluşturmak için bunları kullanmanız gerekecek. Oyuncu aynı zamanda müşterinin ihtiyacını karşılamaya ve onu doğru bir şekilde yerine getirmeye çalışacaktır. Oradan birçok kişi gelecek ve kolayca para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

ETKİLEYİCİ YAZ SEZONUNA KATILIN

RollerCoaster Tycoon Touch Apk indir deneyimlediğinizde. Meydana gelen olayları kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. İçindeki görevleri tamamlayarak bulabileceğiniz Yaz kartları olan heyecan verici ve benzersiz unsurları deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda, hepsiyle tanışacak kadar şanslıysanız, o zaman mutlaka yeni ilginç alanlar gözlerinizin önünde açılacaktır. İşte bu, en son sürümdeki başlığın benzersiz çekiciliğidir.

EĞLENCE PARKI YAPIN

RollerCoaster Tycoon Touch Apk indir ‘taki amacınız oldukça basit. Mümkün olduğu kadar çok para kazanmaya çalışan eğlenceli bir eğlence parkı inşa etmek. Ama bunu gerçekleştirmek için zaman ayıracağınız gelecek ve başlangıcınız boş bir arsaya bağlı olacak. Yukarıda lunapark diye bir şey yok ve onun sahibi sizsiniz. Daha fazla insanı eğlence parkınıza çekmek için kademeli olarak eğlence binaları ekleyeceksiniz.

Arsanızın özel bir özelliği, bir şey inşa ederken görebileceğiniz şekilde eşit karelere bölünmüş olmasıdır. Belirli bir öğeyi düzgün bir şekilde koymak isteyen oyuncular için gerekli ve kullanışlıdır. Başka bir deyişle, herkes harika bir şekilde düzenlenmiş geniş bir oyun alanına ve öğelere sahip olmak ister. Yani bu oyuncular için uzun bir süreç.

EĞLENCE PARKI İÇİN DAHA FAZLA DEKORATİF ÖĞELERLE SÜSLEYİN

Oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayan göz alıcı binaların. Yanı sıra lunaparkınız için oyuncuların da dikkat etmesi gereken bir diğer konu da dekoratif unsurlardır. Ancak bu unsur tamamen küçük alanları doldurmak ve çevredeki binalarla güzel bir koordinasyon geliştirmek için yaratılmıştır. Bu dekoratif öğeler, menüde kolayca bulabileceğiniz türden oldukça çeşitlidir.

İnşa ettiğiniz ilk dekoratif unsur yoldur ve aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı türü vardır. Yolun işlevi basittir: eğlence parkına gelen insanların herhangi bir sorun yaşamadan özgürce hareket etmelerine yardımcı olmak. Aynı zamanda arazinin pürüzlülüğünü de doldurur ve ona yeni bir görünüm kazandırır. Ayrıca yeni bir binaya başlarken ona giden yolu ve belirli ağaçları eklemeyi unutmayın.

SEVİYE YÜKSELTİN VE BİRÇOK FARKLI BİNALARIN KİLİDİNİ AÇIN

Belirli bir görevi tamamladığınızda, değişen miktarda deneyim elde edeceksiniz. Bu RollerCoaster Tycoon Touch Apk indir içindeki görevler tamamen çeşitlidir. Kullanıcılara oyunun mekaniğinde ustalaşmaları için rehberlik edecek ve oyunda ne yapmaları gerektiğini bilmelerine yardımcı olacaktır. Zamanla, deneyiminiz tamamlandığında seviyeniz artacak. Yeni binaların kilidi açılacak ve paranızı oyunda yeni binalar inşa etmeye devam etmek için kullanacaksınız.

Yeni binaların kilidini açmak, yönetim oyunları için her zaman acil bir sorundur çünkü temelleri tamamlanmadığında belirli bir seviyede duramayacaklardır. Aynı zamanda bir lunapark ile yeni oyunlar ve heyecan verici alanlar güncellemek. Diğer birçok oyuncuyu çekmeniz için her zaman dikkat etmeye değer bir şeydir. Oyundaki AI’ların da takip etmeniz gereken belirli mekanikleri var ve zamanında yanıt verirseniz memnuniyet artacaktır.

EĞLENCE PARKINA DAHA FAZLA KİŞİ ÇEKİN

Fark edeceğiniz bir faktör, eğlence parkının içinde görünen AI’lardan memnuniyet düzeyidir. Spesifik olarak. Bu karakterlerin üç kritik göstergesi olacaktır: eğlence, yemek ve hijyen. Birçok durumda her zaman birlikte giderler. İstatistikler bölümünde bariz bir şekilde görülse de tek bir istatistiğe odaklanmanız doğru değil. Zamanla, RollerCoaster Tycoon Touch Apk indir ziyaretçilerinin isteklerini. İhtiyaç duyduklarını gösteren oyun balonları aracılığıyla görmezden gelemeyeceksiniz.

Müşterilere hizmet vermek, oyuncular için her zaman mutlak bir gerekliliktir. Bu karakterleri memnun etmek için ne yapmanız gerektiğini bilebilirsiniz. RollerCoaster Tycoon Touch Apk indir. Yeni binalar inşa etmenin yanı sıra, eklemek istediklerine de dikkat etmelisiniz. Ek olarak, sahip olduğunuz tesisleri yükseltmeyi unutmayın çünkü zamanla aldığınız para miktarına yardımcı olacaklardır. Bu her zaman yönetim oyunlarının anahtarıdır. Bina ne kadar kaliteli olursa, o kadar çok para olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir