Pubg New State Apk indir (Pubg 2 Android Oyun indir)

Pubg New State Apk indir hepimizin merakla beklediği oyuna hoşgeldiniz. Siz değerli indirse.com takipçileri için derlediğimiz yazımızda… Merakla beklenen Pubg ‘nin bu yeni versiyonu için ön kayıt çoktan başladı. Pubg’nin bu yeni versiyonundan önce oyunda ön sıralarda yer almak için oyunun diğer yapılandırmalarını gözden geçirmek için tıklayın. Pubg New State Apk indir için takipte kalın.

Pubg New State Trailer

Pubg Beyond Battle Royal’e Hoşgeldiniz.

PUBG’nin; en yeni oyunu olan Pubg New State ‘e geçiş zamanı yaklaşmakta.
100 yarışmacı birbiriyle karşı karşıya gelecek ve çeşitli silahlar ile taktikler kullanarak sadece tek bir oyuncu veya takım hayatta kalan son isim olacaktır. Bununla birlikte sürekli küçülen Mavi Alan ile oyuncular, üstünlük sağlamak için silahlar, araçlar ve kullanılabilir eşyalar bulmalıdır. Bu destansı hesaplaşmada sadece en güçlüler “”Hayatta Kalan”” unvanına sahip olacaktır.

Mobil Oyunların Sınırlarını Zorlayan Ultra Gerçekçi Grafikler
Benzersiz grafikleri, Global Illumination teknolojisi ile mobil oyunların standardını aşıyor. Şimdi mobil oyunlara gelmiş en gerçekçi grafikler eşliğinde devasa açık dünyaya atlayın. Bununla birlikte yeni nesil mobil grafiklerle Pubg New State Apk indir, eksiksiz battle royale deneyimini doğrudan oyunculara sunuyor.

Gerçekçi ve Dinamik Silah Oyunu
Mobil oyun için optimize edilmiş gerçekçi silah oynayışının keyfini çıkarın. Bunun yanında farklı silahlarda ustalaşın ve silah özelleştirmesiyle her birini kişiselleştirin.

Yeni Nesil Hayatta Kalma
Savaş yuvarlanması, dronlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli araç ve özelliklerin keyfini çıkarın. Bununla birlikte çeşitli araçlarla 8×8 km’lik devasa boyuttaki açık dünyaları keşfedin. Bununla beraber daha sürükleyici bir battle royale deneyimi ile savaşı kendi lehinize çevirmek için çeşitli silahları kullanın.

Genişletilmiş Pubg Evreni
Orijinal oyunun üzerinden yıllar geçti. Şimdi sayısız tarafın birbiriyle savaştığı 2051 yılında, anarşinin hüküm sürdüğü yakın bir gelecekteyiz. Bununla beraber hayatta kalmak için yeni taktikler ve teknolojiler gerektiren; kıyasıya mücadele ile yepyeni bir savaş alanına sahip oldu.

Pubg New State Apk indir Öncesi Güncel Neler Var?

ÇOK YAKINDA !

Pubg New State çok yakında indirse.com farkıyla… Bizi takipte kalın.

Ana Sayfaya Git
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku