Lose Weight Apk indir (Home in 30 Days)

1.066.68.GP

Lose Weight Apk indir. Vücut geliştirmeye olan talep artıyor, sadece her insanın spor salonuna gitmeye ve çalışmaya adım atmak için kafi zamanı bulamıyor. 
Apk indir
4.5/5 Oylar: 53
Boyut
19.1MB
Sürüm
1.066.68.GP
Gereksinimler
Android 4.4+

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Lose Weight Apk indir. Vücut geliştirmeye olan talep artıyor, sadece her insanın spor salonuna gitmeye ve çalışmaya adım atmak için kafi zamanı bulamıyor. Çözüm, egzersiz ve spor temalı uygulamaların daha çok geliştirilmesi, sadece eğitim sürecinde size eşlik edecek şekilde özenle seçilmesi gerektiğidir. Kullanıcılar, vücudun her bir kısmına karşılık gelen değişik egzersizlere erişen.

KİLO VERMEK İÇİN DOĞRU ÖZELLİKLERİ SAĞLAR

Lose Weight Apk indir at Home in 30 Days, kullananların zayıflama süresini kısaltmasına ve hem de egzersiz sonrasında kalite ve etkinlik sağlamasına destek olmak için benzersiz özelliklerle oluşturulmuştur. Ek olarak, uygulama muhteşem bir şekle girmenize destek olacaktır, sadece hem de en iyi neticeleri elde etmek için sıkıntılı antrenmanları birleştirmeniz gerekir.

Ek olarak egzersiz tek başına kafi değildir. Sadece kullanıcılar kalorileri azaltmaya için sıhhatli beslenmeyi bilmelı. Peşinden vücuda nazikçe arınmaya için sebze ve meyveleri eklemelidır. Ek olarak her gün egzersizlere adım atmak için bir tek 30 dakika ila bir saat ayırmanız kafi, yeni başlamış olan biriyseniz endişelenmeyin zira egzersizler daima tam olarak takip etmeniz ve ergonomik yapmanız için uygun olacaktır.

TAKİP EDİN VE SİZİN İÇİN MAKUL BİR KİLO KAYBI PLANI YAPIN

Lose Weight Apk indir Uygulama. Kullananların süratli bir halde uygulamaya alışması. Dersler hakkında data edinmesi için süper kaliteli egzersizlerle size rahat bir emek harcama ortamı getirecektir. Karın, kalça, kollar ve hatta tüm vücut dahil olmak suretiyle. Vücudun her bölgesine bakılırsa bir takım eğitim rotası olan ve hepsi bir tek 30 günde yapılir.

Eğitim süresi oldukça kısa olduğundan bir çok kullanıcı merak edecek. Fakat bu uygulamanın getirdiklerine hayret edeceksiniz. Ek olarak, her egzersiz modundaki zorluklar, daha süratli kilo vermeyi ve daha formda ve sıhhatli bir vücudu desteklemek için zamanında kalmanın yanı sıra daha çok motivasyona haiz olmanıza destek olacaktır.

AYRINTILI VİDEO GÖSTERİMLERİ İLE KAPSAMLI TALİMATLAR

30 Günde Evde Zayıflamaya Geliyor, tek başına egzersiz yapmanıza gerek yok, Lose Weight Apk indir daima size eşlik edecek, böylece egzersizlerinizi daima takip edebilirsiniz. Ek olarak, kullanıcılara en iyi deneyimi sunmaya için uygulama. Süratli bir halde gözlemleyip takip etmeniz için size bir takım animasyonlu video elde edecektir.

Online vücut geliştirmenin pozitif yanları. İstediğiniz vakit, istediğiniz yerde herhangi bir engel olmadan ergonomik yapan olmanızdır. Ek olarak egzersizler, kolayca görselleştirmeniz için talimatlar ve resimli animasyonlarla detaylandırılacaktır. Herhangi bir ek vasıta kullanmadan hareketleri anlayın.

EGZERSİZ SEVİYESİ KADEMELİ OLARAK ARTAR VE DAHA GELİŞMİŞ OLUR

En iyi neticeleri elde edebilmek için ısrar eden olmanız. Vücudunuzu muhteşem hale getirmek için daima oldukca çalışmanız gerekir. Lose Weight Apk indir Ek olarak devamlı harekete tam olarak alışkın değilseniz. Vücudunuzun hareketlere alışması için hafifçe egzersizleri özgürce seçebilir. Peşinden kademeli olarak artırabilirsiniz.

Sadece, sağlığınızı etkileyeceği için oldukca fazla çabalamamayı ihmal etmeyin. Bu yüzden sizin için doğru olan sadece gene de en yüksek verimi elde eden oyun modunu seçin. Ek olarak uygulama, pratiğinizi geliştirmek için devamlı olarak daha zor seviyede yeni egzersizler elde edecektir.

HER AŞAMADA YAKTIRILAN KALORİLERİ TAKİP EDİN

Lose Weight Apk indir, tüm antrenmanınızı takip etmenize destek olacak. Kilometre taşlarını baştan işaretleyebilirsiniz ve uygulama onları hatırlamanıza destek olacaktır. Ek olarak, sonuçlardan hayal kırıklığına uğramamak için her gün yoklama almanız. Egzersizlerle oldukca çalışmanız gerekir. Her egzersizin, her kişinin ihtiyacına bakılırsa değişik avantajları olacaktır. Sadece genel olarak, daha dengeli bir vücut oranı için vücuttaki gereksiz kalorileri yakmanıza. Yağları temizlemenize destek sağlar. Ek olarak grafikleri görüntüleyebilir ve bir öğündeki kalorileri hesaplayabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kısa sürede süratli ve etkili kilo vermeyi destek sunar. İstediğiniz vücuda kavuşmanıza destek olacak yeni özellikler getirir. Sadece kullananların ek olarak oldukca emek vermesi gerekir.
  • 30 gün içinde değişik egzersizlerle ve vücut bölgelerinize bakılırsa mevzulara ayrılmış uygun bir antrenman programı sağlayın. Vücudunuzun her bölgesini tanımak için en rahat egzersizlerden başlayabilirsiniz.
  • Antrenmana başlayın ve uygulamanın antrenmanınızı kolaylıkla takip edebilmesi için. Bir başlangıç ​​zamanı ve günlük bir sıralama sağlayın. Ek olarak uygulama tarafınca verilen rejimle birleştirmeniz gerekir.
  • Uygulama, hareketleri süratli bir halde kavramanız. Daha doğru bir halde gerçekleştirmeniz için size detaylı video eğitimleri getirecek. Egzersizler her bölümle tamamlandı, böylece rahatça deneyimleyebilirsiniz.
  • Seviyenizi yükseltmeniz ve vücudunuzu geliştirmeniz için egzersizin güçlük seviyesi kademeli olarak artacaktır, ek olarak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir