Instasize Apk indir(Premium Kilitsiz)

4.1.9

Instasize Apk indir (Premium Kilitsiz), uzman bir görüntü değiştirme ve film oluşturma uygulamasıdır.
Apk indir
3.5/5 Oylar: 19
Boyut
26.96 MB
Sürüm
4.1.9

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Instasize Apk indir (Premium Kilitsiz), uzman bir görüntü değiştirme ve film oluşturma uygulamasıdır. Güçlü ve çeşitli görüntü düzenleme araçları koleksiyonuyla Instasize Apk indir. Her fotoğraf anını etkileyici kılma ve bir dizi yaratıcı fotoğraf renkli ortam önerileri sunma eğilimindedir.

Birinci sınıf filtre

Instasize Apk indir (Premium Kilitsiz), uzman bir görüntü değiştirme ve film oluşturma uygulamasıdır. Ayrica filtreler aracılığıyla uluslararası olarak büyük şehirlerin klasikten moderne ve sokak modeline kadar birçok türde fotoğraf oluşturun. Bununla birlikte 80’den fazla filtre, çeşitli görüntü renklerini toplar. Fotoğraflarınızı esnek bir şekilde dönüştürmek için düzenlediğiniz görüntüler söz konusu olduğunda herhangi bir filtreyi seçmek mümkündür. Düzenlenen resme dikkatlice uygulamak için sola kaydırın, düzeltin ve seçtiğiniz filtreye dokunun.

Duvar kağıdı seçimi

İnstasizeda resim veya videonuzun daha renkli. Çekici olmasını istiyorsanız geçmiş işlevini kullanın. Sürekli değişen renkli duvar kağıtlarını seçebilmeniz için birden fazla duvar kağıdı motifi. Ek olarak uygulamada düzenlenen herhangi bir fotoğrafı seçmeniz için çeşitli temalar mümkün.

Metni, simgeleri dahil et

sadece mevcut tasarım özelliklerine güvenmekle kalmaz örneğin metin ekleme, Instasize Apk indir (Premium Kilitsiz). Uzman bir görüntü değiştirme ve film oluşturma uygulamasıdır. Resim simgeleri ekleme veya düzenlenmiş fotoğraflar için deneyim olarak animasyonlar ekleme gibi özelliklerle görüntüleri. Tamamen yaratıcı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bunun için düzeltmen Resme dahil etmek istediğiniz herhangi bir metni kolayca yazın ve herhangi bir yazı tipini seçin. Buna ek olarak seçtiğiniz resim çerçevesine baktığınızda herhangi bir konuma gidin. Yaratıcılığınızı serbest bırakabilmeniz için çıkartmalardan, simgelerden, hareketli grafiklerden oluşan simgeler serisi.

Birkaç fotoğrafı tek bir çerçevede birleştirin

uygulama, bir kolaj oluşturmak için çok sayıda resim yerleştirme amacını sağlar. Yalnızca bir değil, seçtiğiniz birkaç fotoğrafı birleştirebilirsiniz. Diğer fotoğraflardan yapılan bir kolaj, daha fazla tasarımla daha görsel ürünler sağlar.

Sosyal ağ platformlarında zahmetsiz paylaşım

Bunlara ek olarak uygulama hakkında düzenlediğiniz fotoğrafların yardımıyla. Doğrudan Instagram gibi günümüzün tercih edilen sosyal ağ platformlarında paylaşacaksınız. Snapchat, Twitter, Pinterest. uygulama grafik kullanıcı arabiriminden paylaşım işlevine tıklayarak değiştirilmiş fotoğrafları doğrudan sohbetler, posta kutuları aracılığıyla tamamen paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın güçlü değiştirme araç seti sayesinde kişinin en iyi görüntü anlarından daha fazlasını elde etmek için şimdi Instasize Apk indir ’sini yükleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir