Galaxy Idle Miner Apk indir (Sınırsız Para)

1.0.154

Galaxy Idle Miner geniş evrende yepyeni gezegenler bulmak için katılın. Belki dünya dışı dünyayı merak ettiniz ve sıra dışı besinleri çıkarma hissini hissetmek istediniz
Apk indir
3.9/5 Oylar: 25
Boyut
25.31
Sürüm
1.0.154

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Galaxy Idle Miner geniş evrende yepyeni gezegenler bulmak için katılın. Belki dünya dışı dünyayı merak ettiniz ve sıra dışı besinleri çıkarma hissini hissetmek istediniz? Size bu süreci en ince ayrıntısına kadar simüle eden bir oyun olan Galaxy Idle Miner‘ı tanıtmama izin verin. Bir wifi ağına bağlanmanıza veya hücresel bilgileri açmanıza gerek yok. Bu video oyununu her yerde ve her zaman tamamen açmak mümkündür. Bilgi tavsiyesi, madencilik gemisi yükseltmeleri ve gerçekleştirebileceğiniz birçok diğer ilginç aktivite için kendinize bireysel bir ortak bulun.

BOL KAYNAKLARI BULMAK İÇİN

Galaxy Idle Miner, yeni gelenleri çevrimiçi oyun kurallarınız konusunda yönlendirir. Odadaki gezegenleri ele geçirmek ve madencilik yapmak için ziyaret edin. Top oyuncusu, her bir dünya için alternatif bir takip numarası alır. Her dünyanın özellikleri aynı olmayacağından, gezegen için madenciliği kullanmak için doğru kaynakları bilmeniz gerekir. Bu yüzden bir asistana ihtiyacınız var. Aslında her insanın farklı bir avantajı var, bu yüzden en uygun kararı kendi başınıza almalısınız. Başlangıçta, top oyuncusu yalnızca küçücük dünyadan yararlanabilir, ancak daha sonra gezegenlerin sayısı artar. Belirli bir seviyeye geldiğinizde, tüm gezegenlerin kilidini açacaksınız.

GEMİYİ YÜKSELT

Madencilik talepleri daha yüksek olma eğiliminde olduğunda, en iyi kaynaklara ihtiyacınız vardır. İyi çalışan bir cihaz, daha fazla verimliliği tetikleyecek ve madencilik süresini azaltacaktır. Aynı zamanda, son derece sıra dışı öğeleri ele geçirme kapasitenizi geliştirin. Galaxy Idle Miner, insanların sırayla yükseltebilmesi için gemiyi birincil parçalara ayırır. Örneğin mineral tanıma için dalga tarayıcılar. Büyük parçaları kesmek için lazerler ve çok fazla enerji faturalandırmadan çalışma süresi sağlayan pil takımları gibi. Yükseltmek için madencilikten elde ettiğiniz parayı kullanın.

Boşta Oyun

Başlangıçta tanıttığımda, Galaxy Idle Miner APK, sonuçta siber uzaya ihtiyaç duymaz ve ancak normal şekilde çalışabilir. Cihaz, kontrolünüz olmadan anında istismara uğradığından, oyuncuların çok fazla manipüle etmesi gerekmez. Tüm oyunu kapatsanız bile makine çalışacaktır, bu nedenle bir sonraki oturum açışınızda madenci otomatik olarak görevini bitirecektir. En zor nokta, makul bir madencilik planının nasıl elde edileceği ve işin nasıl tamamlanacağıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir