#DRIVE

#DRIVE v3.1.333 Hileli APK indir (Sınırsız Para)

Advertisements
Uygulama #DRIVE
Yapımcı Pixel Perfect Dude S.A.
Tür
Boyut 175.75 M
Son Sürüm 3.1.333
MOD Bilgisi Sınırsız Para, Yakıt
Orjinal Google Play
3.7/5 (9 Oy)
Şimdi indir (175.75 M)
Advertisements

#DRIVE, 1970’lerin asi yarışlarından ilham alarak tasarlanmış bir oyundur. Oyuncular, isteksiz yarışçıların rolünü oynayarak polisle kovalamacada hız parkurunda rakiplerini yenmek zorundadırlar. Ayrıca, polisin yaratıcılık yarışını da kazanması gerekmektedir. Bu heyecan verici oyun, güzel kıvrımlı yollarıyla profesyonel sürüş becerilerinizi sergilemenize yardımcı olur. Oyuncular, güçlerini kaybetmeden hızlanmaları için yol boyunca kartlar toplarlar.

#SÜRMEK

Hileli APK İndir: Sınırsız Para ve En Son Sürüm!

Etkileyici yarışlar #DRIVE tarafından koşulur. Oyun, oyuncunun ilerlemesi için gerekli tüm öğeleri sunar. Ancak, kişisel bir profil oluşturarak kaydolmak ve başarıları biriktirmek gereklidir. Hız savaşçıları isim ve avatar seçiminde özgürdürler ve önerilen AI avatarlarından birini seçebilirler. Bu kayıt, isyanlarınızı belgelemek için polise teslim edilecektir. Puanlar, beceri seviyeleri ve arabalar dahil olmak üzere ihlallerin sayısı açıklanacaktır. Oyuncuların konumlarını bir numaraya yükseltmek için daha sert bir şekilde yüzleşmeleri gerekmektedir. Tek yapmanız gereken sürmek ve daha fazla günah toplamaktır.

#SÜRMEK

POLİSLE HEYECANLI TAKİP ETME

Bu modda polis arabaları sizi takip edecek ve oyuncu, polis arabasının kornasından bir uyarı sinyali alacaktır. Hızlanıp bu kovalamacadan kaçmak için gaza basmak gerekmektedir. Oyuncular, kampanyaya katılarak daha fazla sürüş becerisi öğrenebilirler. Her rotada oyuncular birkaç başka zorlukla karşılaşacaklardır. Polis arkanızda sizi arıyor ve önünüzde bir tuzak var. Önünüzdeki tehlikeyi aşmak için direksiyonu nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Polis sizi yakalarsa, kayıtlardaki rütbeniz düşecektir. Oyuncular başarılı bir şekilde kaçarken başarılarını artırabilirler. Ayrıca, hız sınırını ve sınırlı mesafeyi aşmak da kendinize olan güveninizi artıracaktır.

#SÜRMEK

Rakipleri Geride Bırak ve Finiş Çizgisine Ulaş!

Nefes kesen finiş #DRIVE oyuncularının hayalidir. Dünyanın en güçlü yarışçıları listesine adınızı yazdırabilirsiniz. Ayrıca oyuncular oyunun tüm becerilerinin kilidini de açarlar. Daha hızlı hızlanacak, sola dönecek ve sorunsuz bir şekilde sağa döneceksiniz. Rakiplerinizi ortadan kaldırmak için engelleri bırakmanıza olanak tanıyan kartlar da mevcuttur. Ayrıca, onlarca benzersiz araba modeliyle tanışacaksınız. Garajda oyuncular yeni arabaların kilidini açarak onları kullanabilirler. En uygun ulaşım aracını belirlemek için bu araçları denemenize izin verilir. Amatör yarışçılar yaklaşan yakın dövüşe hazır olmalıdırlar. Pist aynı zamanda tekrar üyelerini karşılamaya da hazırdır.

#SÜRMEK

Kendini Zaferle Ödüllendir: #DRIVE Liderlik Tablosu

#DRIVE, liderlik tablosunda en iyi performans gösterenleri onurlandıracak. Yetenek, beceri ve deneyim sırasına göre sıralanacaksınız. Sistem ayrıca profildeki bilgileri toplamak için yarış arabanıza puan verir. Hak eden üyeye altın kupa verilecektir. Düzenli yarışlarla deneyim kazanabilir veya çalışkan olabilirsiniz. Oyuncular kumlu çöllerde veya sonsuz tünellerde dolaşma şansına sahipler. Ölümcül zorluklar da katılımınızı bekliyor. Oyun 1970’lerin vahşiliğini ve kişiliğini taşıyor. Sistem, deneyimlemek üzere olduğunuz ilgi çekici içeriği oluşturmak için doğru görüntüleri ve sesleri bir araya getirecektir.

#DRIVE v3.1.333 Hileli APK indir (Sınırsız Para) İndir

Şimdi indir (175.75 M)

#DRIVE'u ücretsiz indirmeye hazırsınız . İşte bazı notlar:

  • Kullanıcıların dışarıdan apk dosyası yüklemesini önlemek için Google Play artık apk ve mod yüklerken bir uyarı ekledi. PlayProtect size dosyanın zararlı olduğunu söyleyecektir. Basitçe, “Yine de yükle (güvenli değil)” seçeneğini tıklamanız yeterlidir.

Yorum Yap