Dream League Soccer Apk indir

10.170

Dream League Soccer Apk indir 2023, yepyeni bir görünüm ve yepyeni özelliklerle sizi aksiyonun tam kalbine yerleştiriyor.
Apk indir
4.6/5 Oylar: 37
Boyut
541.99 MB
Sürüm
10.170
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Dream League Soccer 2023 MOD APK  Aptal Bot, Aptal AI

Tanım

Dream League Soccer Apk indir 2023, yepyeni bir görünüm ve yepyeni özelliklerle sizi aksiyonun tam kalbine yerleştiriyor! 4.000’den fazla FIFPRO™ lisanslı oyuncu arasından hayalinizdeki takımı kurun ve dünyanın en iyi futbol kulüplerine karşı sahaya çıkın! Tam 3B hareket yakalamalı oyuncu hareketlerinin, sürükleyici oyun içi yorumların, takım özelleştirmelerinin ve çok daha fazlasının keyfini çıkarırken 8 bölümde yükselin. Güzel oyun hiç bu kadar iyi olmamıştı!! HAYAL TAKIMINIZI OLUŞTURUN Kendi Rüya Takımınızı yaratmak için Kevin De Bruyne ve Achraf Hakimi gibi en iyi süperstar oyuncularla sözleşme imzalayın! Seviyenizi yükseltirken tarzınızı mükemmelleştirin, oyuncularınızı geliştirin ve yolunuza çıkan herhangi bir takımı alt edin.

 Legendary Division’a doğru ilerlerken stadyumunuzu birinci sınıf tesislerle yükseltin. Gerekenlere sahip misiniz? YENİ VE GELİŞTİRİLEN OYNANIŞ Mobil cihazlarda futbol deneyiminde devrim yaratmak için yeni animasyonlar. Geliştirilen yapay zeka ile sürükleyici bir Dream League Soccer Apk indir deneyimi sizi bekliyor. Önceki sezon güncellemelerinin ardından Dream League Soccer 2023, güzel oyunun gerçek ruhunu yakalamaya devam ediyor. BAŞARI İÇİN GİYİNEN Görkemli bir Dream League Soccer deneyimiyle gözlerinize ziyafet çekin! Saç stilleri ve kıyafetler de dahil olmak üzere bir dizi farklı seçenek arasından yöneticinizi özelleştirin. Yeni ve geliştirilen grafik motorumuzla birlikte, hayalinizdeki takım hiç bu kadar iyi görünmemişti!

DÜNYAYI FETHEDİN Dream League Soccer Apk indir Live, kulübünüzü diğer elit takımlarla karşı karşıya getiriyor. Takımlarınızın potansiyelini kanıtlamak için sıralamalarda ilerleyin. Özel ödüller için Küresel Liderlik Tablolarında ve Etkinliklerde rekabet edin!

ÖZELLİKLER• 4’ten fazla takımdan hayalinizdeki takımı kurun ve geliştirin. Bu oyunu oynaması ücretsizdir ancak ek içerik ve oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınan. Bu oyun internet bağlantısı gerektirir ve üçüncü taraf reklamları içerir. 

Eşsiz Mod

Geleneksel Spor oyunu, kullanıcıların zenginliklerini yeteneklerini becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir. Ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir