Bloody Bastards Apk indir

1.6.7.9

Bloody Bastards Apk indir aksiyon ilginç, eğlenceli, zorluklarla karışık ve dirençli bir iradeye sahip. Size arda birçok sürpriz yaşatacak .
Apk indir
3.8/5 Oylar: 14
Boyut
7.73MB
Sürüm
1.6.7.9
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Bloody Bastards (MOD, Sınırsız Para), rag do mekanizmalarını ve kapsamlı dövüş stilleri için silahlarda tam optimizasyonu içeren gülünç bir dövüş oyunudur.

Tanım

Bloody Bastards Apk indir Çok yoğun ve teatral savaşlara katılmaya için eski orta çağa dönmeye ister misiniz?. Hemen katılmaya için Bloody Bastards’ı cihazınıza hızlıca kurmadan neyi bekliyorsunuz?. Bu bir aksiyon oyunudur; ilginç, eğlenceli, zorluklarla karışık ve dirençli bir iradeye sahip. Size art arda birçok sürpriz yaşatacak ve bunun yanı sıra birçok çekici durum da sizi bekliyor.

DÜŞMANLAR NASIL ÖLDÜRÜLÜR

Geçmiş dünyaya döndüğünüzde. Bununla birlikte Cesur bir insan olmalı ve o topraklarda hayatta kalmaya için düşmanı yenmeye için nasıl savaşılacağını bilmelisiniz. Ve buradaki düşmanlarınız, kendi bencil, sefil kardeşlerinizdir. Bloody Bastards Apk indir Onlar size haindirler ve her an ölüme götürülebilirler. Bu nedenle, her zaman tetikte olmanız ve düşmanla yüzleşmeniz gerekir. Çünkü her an sizi yok etmeye geleceklerdir. Onları yenmeye için düşmanla savaşmak için kendi stratejilerinizi ve yollarınızı geliştirmelisiniz. Ayrıca kılıç, balta, bıçak gibi savaş silahları . Çok basit olmasına rağmen düşmana karşı size çok yardımcı olur.

İNŞAAT KARAKTERLERİ VE YAŞAM SAHNESİ

Enerjik ve göz alıcı bir karaktere sahip yapımcı tarafından tasarlanan. Oyuncularda ilk oynadıkları andan itibaren heyecan yaratan bir oyundur. Eşsiz renkler ve 2D görüntüler ile birleştiğinde, oyuncu vazgeçilemeyecek kadar büyüleyici ve çekici. Ayrıca her yaşa uygun sevimli karakter tasarımı ve yapısı sayesinde oyun oynarken hayattaki stresi ve baskıyı azaltır. Bloody Bastards Apk indir Sadece bu da değil. Silah sesleri ve mermiler heyecanı ve dramayı artırdı. Ayrıca arka plan müziği de melodiktir ve oyunu oynamak için daha fazla heyecanlanmamıza yardımcı olur.

OYUNUN ÖZELLİKLERİ, ÖZELLİKLERİ

Bloody Bastards Apk indir, kontrol eder, doğru yollar. Stratejiler verır ve en iyi sonuçları getiren için fiziğe dayalı bir oyundur. Bu oyuna katılırken, yeteneğinize bağlı olarak farklı oyun seviyeleri arasından seçim yapma hakkınız vardır. Ayrıca kendi mekanınızı seçmekte özgürsünüz. Oynadığınız her seviye farklı düşmanlarla karşı karşıyadır. Her düşmanın kendine has özellikleri vardır. Böylece onu kolayca tanımlayın ve nasıl yok edeceğimizi bilirsiniz. Özetle ve anlaşılması kolay, birçok zorluktan geçmeniz. Birçok düşmanla karşılaşmanız ve onlarla nasıl başa çıkacağınızı ve onları yok edeceğinizi bilmeniz gerekiyor. Cesur bir insan olun ve düşmanlarınızı yenme iradesine sahip olun.

BU KODUN SAĞLADIĞI FAYDALAR

Bu oyun, insanların ağır işlerin ardından eğlenmesine ve rahatlamasına yardımcı olmakla kalmıyor. Aynı zamanda oyunculara hatırlama, keşfetme, zamanı çarpıtma. Tarihin eskiye gitmesi, yıkıcı maçlara katılma gibi pek çok farklı fayda sağlıyor. Bu oyunu oynarken birçok şeyi deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Bu oyun aynı zamanda küçük çocukların zeka geliştirmelerine. Hafızalarını geliştirmelerine ve durumları ele alırken daha esnek olmalarına yardımcı olacaktır. Peki kullandığınız cihaza kurmadan üye olun ne duruyorsunuz!!!

OYUNA KİMLER DE KATILABİLİR?

Belki de günümüzde, birbirini vuran aksiyon oyunları ve oyuncuları savaşa katılmaya. Zor bir hayat yaşamak ve birçok düşmanla yüzleşmek için geçmişe götüren oyunlar. Çok popüler ve Bloody Bastards da bir istisna değil. Bir çok kişinin ilgi duyduğu ve katıldığı oyunlardan biridir. Bu oyun artık yaş gerektirmediği için en erişilebilir oyunlardan biridir. İsteyen herkes oyuna katılir. Çocuklar, öğrenciler ve hatta ebeveynleri gibi yetişkinler kurur ve oynar.

DİKKAT

2D fizikle harmanlanmış ragdoll mekanizması sayesinde. Bloody Bastards Apk indir ‘ın piksel sanatı her oyuncuda rahatsız edici, inatçı kişilikler oluşturmuştur. Aynı zamanda kullanıcıya savaş deneyimleri getiriyor. Size 100’den fazla basit silah, kalkan verilir, savaşlara katılmanız için diğer ekipmanları kontrol edin. Bu, eğlence ihtiyaçlarınızı karşılamak ve karşılamak için her zaman yanınızda olan. Her zaman size eşlik eden bir oyundur. Oyundan yeni ve heyecan verici şeyler keşfetmek için şimdi katılmadan neyi bekliyorsunuz? Lütfen indirin ve en rahat şekilde keyfini çıkarın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir