Block Craft Apk indir

2.17.4

Block Craft Apk indir 3D'de deneyimlemek için zaman ayıracağınız heyecan verici bir dünya belirir. İ
Apk indir
4.2/5 Oylar: 48
Boyut
67.44MB
Sürüm
2.17.4
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Block Craft 3D, özel 3D bloklarla açık bir alanda en heyecan verici binaları inşa etmenize izin verecek.

Tanım

Block Craft Apk indir 3D’de deneyimlemek için zaman ayıracağınız heyecan verici bir dünya belirir. İstediğiniz her şeyi inşa eden ve oyundaki alanın tamamen daha az boş olmasına yardımcı olabilirsiniz. Böylece farklı binaları deneyen ve birçok heyecan verici ödül kazanabilirsiniz. Ayrıca birçok çeşit hayvan gelip onlarla oynamanızı bekliyor.

TAMAMEN BÜYÜK BİR DÜNYA DENEYİMİ

Oyuncular, enginliğini keşfetmek için çok zaman harcayacağınız büyük bir dünyaya girecekler. Bu oyunda çok fazla kuralla karşılaşmazsınız çünkü beğendiğiniz her ev tasarımında yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza izin verir. Block Craft Apk indir Böylece oyunda istediğiniz binaları inşa etmek için çok fazla kaynağa sahip olacaksınız. Her binanın dikkatlice üstesinden gelmeniz gereken zorlukları var. Bu oyundaki ortam tamamen kare bloklardan Minecraft oyununa benzer bir his verecek şekilde tasarlanmıştır. Ancak Block Craft 3D oynarken oyuncunun deneyimi tamamen binaya odaklanmıştır. Ayrıca ihtiyaçlarınıza veya tercihlerinize bağlı olarak en sevdiğiniz izleme açısını seçebilirsiniz. 

Spesifik olarak, her oyuncu tasarım sürecinde istediği zaman birinci ve üçüncü şahıs bakış açıları arasında geçiş yapar. Her görünümün tamamen farklı bir deneyimi ve işlevi vardır ve bir şey inşa etmek üzereyken binanız için doğru yeri seçmek üzere tüm araziyi görebilirsiniz. Ayrıca belirli bir seviyeye ulaştığınızda, belirli bir yüksekliğe uçmanıza yardımcı olan ikincil uçuş becerisinin kilidini açacaksınız ve bu oyunda bazı yüksek binalara ulaştığınızda bu işlev heyecan verici.

FARKLI EVLER YAPIN

Block Craft Apk indir 3D’yi başlattığınızda. Oyuncular bu oyundaki bazı mekaniklerde yönlendirilen ve bu oyunda yaptığınız ilk iş bir bina inşa etmeye. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu evin konumunu belirlemek için daha geniş bir perspektife geçiş yapacaksınız ve yerleştirebileceğiniz konumlar olacak. Yerleştirdikten sonra, kullanabileceğiniz malzemeleri ekranın alt kısmında kolayca görebileceğiniz karede göreceksiniz.Bu kareler birçok farklı malzemeden yapılmıştır ve yerleştirme tekdüzeliği nedeniyle bunları blokların arasına tam olarak ve bitişik olarak yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, her evin konumu, dikkat etmeniz gereken belirli bir malzemeye ihtiyaç duyar. Zamanla, seviyenize bağlı olarak inşa edebileceğiniz daha fazla bina olacak. Alabileceğiniz ödüller, belirli bir binayı tamamladıktan sonra görünecektir.

OYUNDA ÇOK PARA VE TAŞ KAZANIN

Block Craft Apk indir3D’nin mekaniğini öğrendikten sonra birçok farklı bina inşa etmeye başlayacaksınız. Her bina ekranın sağ tarafında İnşa bölümünde görünür ve üzerine tıkladığınızda bazılarının hemen inşa edilebilecek binaları ve seviyenizi yükseltmeniz gerektiği için ulaşamadığınız binaları görürsünüz. Aynı zamanda ödülleriniz altın deneyim ve bazen yeşil taşlar gibi oldukça çeşitlidir. Deneyim kullanımı tamamen öngörülebilirdir. Bu da seviyenizi artırmanıza ve oyundaki daha fazla öğeye erişmenize yardımcı olur. Aynı zamanda oyuncular. Verilen işi hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olabilecekleri için mücevher biriktirmek için zaman harcayacaklar. Senin işin sadece binayı doğru yere koymak. Ek olarak, oyundaki altın paralar kullanılır, böylece bazı etkileyici evler inşa etmek için ücret ödeyebilirsiniz.

İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ YAPIN

Zamanla seviyeniz artacak ve farklı tiplerde birçok yeni bina bulabileceksiniz. Bu da detaylarının giderek daha karmaşık hale geleceği anlamına geliyor. Onları tamamlamak için zamana ihtiyacın olacak ve ulaşılması kolay olmayan uzun bir saat kulesi olabilirler. Bu nedenle, daha fazla para kazanmak için hayranlık uyandıran bir görünüme sahip binalar inşa ederken. Oyuncunun keşfetme ve fethetme arzusunu teşvik edecektir.

Oyunda seveceğiniz bir diğer unsur da oyundaki evcil hayvanları kafeslemek. Block Craft Apk indir Bu öğeyi inşa etmek için bir arsa seçebilirsiniz. Her şey kare bloklardan oluştuğunda ayrıntıların hizalanması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Yani, onu inşa ettikten sonra, bazı hayvanları kafese koyabilir ve bu oyunun içinde özgürce hareket etmelerini sağlayabilirsiniz. Oyunculara birçok heyecan verici unsur getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir