AVC: Antivirus Apk indir (Pro Kilidi Açıldı)

1.53

Antivirus Apk indir, cihazınızın daha hızlı kullanmasına, pil tüketiminden tasarruf etmesine ve virüs saldırısını önlemesine yardımcı olur.
Apk indir
4/5 Oylar: 10
Boyut
15.05 MB
Sürüm
1.53

Bu uygulamayı bildir

Tanım

AVC: Antivirus Apk indir, cihazınızın daha hızlı kullanmasına, belleği optimize etmesine, pil tüketiminden tasarruf etmesine ve virüs saldırısını önlemesine yardımcı olur.

ESÜ: Antivirüs, Android mobil cihazlar için çok kullanışlı bir uygulamadır. Uygulamanın ana işlevi, ürününüzü virüslerden korumak, güvenliği artırmak olmalıdır. Sadece burada durmakla kalmayıp, ürünle ilgili bellek ve hız da özel ilgi alanları olacaktır. Yazar MefistoDev’in lansmanından bu yana etkin kullanımı, Google Enjoy mağazasıyla ilgili onlarca ve binlerce paket çekti.

GÜVENLİĞİ ARTIRIN

Birçok kullanıcı bilgisinin alınmasından sonra, cep telefonları için güvenlik sorunları giderek daha endişe verici hale geliyor. Antivirus Apk indir sizin için iyi bir seçenektir. Bu uygulama her zaman diğer uygulamaları, web sitelerini kontrol edebildiğinden ve bir virüs olduğunda hızlı bir şekilde tespit edebildiğinden. İzinsiz girişleri hızla durdurmak için virüs taramasını etkinleştirin. Ayrıca AVC: Antivirus, her uygulama için ayrı bir güvenlik sırrı belirlemenizi sağlar. Görev açısından kritik uygulamalarda, kullanıcılar ekstra bir güvenlik katmanı için grafik parolalar oluşturur.

OYUN OYNADIĞINIZ VE WEB’DE SÖYLEDİĞİNİZ ZAMAN HIZI ARTIRIN

Yarışmalarda veya internette gezinirken ürününüzün düşmesi can sıkıcı bir durum mu? Sadece tek bir ağır çekim sizi düşürür ve ilginizi kaybeder. Bunu çözmenize yardımcı olacak AVC: Antivirus var. Geçmiş içinde çalışan diğer çeşitli uygulamaları durdurarak, sadece kullanılan bir tanesine odaklanarak hız artacaktır. Ayrıca, AVC: Antivirus Apk indir, tarayıcıların otomatik olarak indirme yapmasının depolama alanınızı işgal etmesini engeller.

İSTENMEYEN VERİLERİ OTOMATİK OLARAK DÜZENLEYİN

Ara sıra kullanımdan geçiyoruz, farkında olmadan istemeden önemsiz veriler oluşturuyoruz. Bu, boş belleğin küçülmesine katkıda bulunur. AVC: Antivirus Apk indir bu dosyaları çok hızlı bir şekilde algılır ve izninizle siler. Önemsiz verilerin kaldırılması, yer açılması, cihaz hızını iyileştirme yaklaşımı olur. Ancak, birçok kişi ESÜ’nün kullanıcı arayüzünde görünen reklamlardan rahatsız olduklarından şikayet etmektedir. Yazar, birkaç kullanıcının birinci sınıf hissini etkilememek için bunu artırmaya çalışıyor.

ANAHTAR ÖZELLİKLER:

  • ESÜ: Antivirus Apk indir, insanların bilgileri zahmetsizce kavraması ve manipüle etmesi için kategorilere ayrılmış işlevlere sahip oldukça kullanıcı dostu bir yazılıma sahip.
  • Automator, virüsleri hızlı bir şekilde tespit etmek için programları tarar ve kendi cihazınızın bilgisayar yazılımından kaldırır.
  • İnsanlar için geniş koruma sağlayın, bilgi çalmak için kesinlikle izinsiz giriş yapmayın.
  • Mükemmel makine genel performansı, daha hızlı web arama süresi, akıcı oyun.
  • Depolama alanından gerçekten tasarruf etmek için zaman zaman gereksiz verileri ortadan kaldırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir