Ant Legion Apk indir

7.1.96

Ant Legion Apk indir. Minik karıncalar için çok büyük bir dünya! Ancak, doğru kararlarla, sürünüz birinin arka bahçesine hükmedebilir.
Apk indir
3.6/5 Oylar: 26
Boyut
255.15MB
Sürüm
7.1.96
Gereksinimler
Android 4.4+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Karınca Lejyonu MOD APK Ücretsiz

Tanım

Ant Legion Apk indir. Minik karıncalar için çok büyük bir dünya! Ancak, doğru kararlarla, sürünüz birinin arka bahçesine hükmeden! Insights of the world of ants Ünlü doğa bilimi fotoğrafçılık siteleri tarafından lisanslanmıştır. Karıncaların ve yaşam alanlarının binlerce HD fotoğrafı. Oyunu oynarken bu küçük yaratıkların sırlarını öğrenin.[İmparatorluğunuzu sıfırdan inşa edin]Ana yuvanızı genişletin ve koloniler kurun! Karıncalar muhtemelen vahşi doğanın en iyi mimarlarıdır. Odaları karmaşık bir tünel ağıyla birbirine bağlayın [Foster lejyonunuzdaki en güçlü karıncalar] Dünyanın her yerinden farklı karıncalar toplayın. Lejyonlarınız için farklı türde karıncalar yetiştirin. Seçkin askerlerinizle rakip sürüleri ezin! [Kaynaklar üzerinde savaşın] Vatandaşlarınız için su ve yiyecek toplayın. Yuvanızı koruyun yırtıcılara karşı! [İttifak kur] Birimiz hepimiz için,

Karınca Lejyonu Tanıtımı

Ant Legion Son zamanlarda çok popüler bir strateji oyunu olarak, tüm dünyada strateji oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İndirse size yalnızca Ant Legion Apk indir 7.1.96’nın en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz, aynı zamanda Ücretsiz modu da ücretsiz olarak sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur, böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. . İndirse, herhangi bir Ant Legion modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli kullanılir. Kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece indirse istemcisini indirin. Ant Legion 7.1.96’yı tek tıkla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, indirse indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Ant Legion Popüler bir strateji oyunu olarak benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel strateji oyunlarının aksine. Ant Legion Apk indir ‘da sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik strateji oyunları Ant Legion 7.1.96’nın getirdiği neşenin tadını çıkaran. Aynı zamanda indirse, strateji oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur, bu platform dünyadaki tüm strateji oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır, ne bekliyorsunuz, indirse katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla strateji oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel strateji oyunları gibi. Ant Legion’un da benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri. Haritaları ve karakterleri. Ant Legion’un birçok strateji hayranının ilgisini çekmesini sağlar ve geleneksel strateji oyunlarına kıyasla. Ant Legion 7.1.96, güncellen bir sürümü benimsemiştir. sanal motor ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildı. Orijinal strateji tarzını korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm strateji oyunu severlerin Ant Legion Apk indir 7.1.96’nın getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel strateji oyunu. Kullanıcıların zenginliklerini yeteneklerini becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir. Bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir. Ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ant Legion Apk indir Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

indirse APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli, indirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü Ant Legion Apk indir 7.1.96’yı tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, nesiniz bekliyorum, şimdi indirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir