Among Us Apk indir (Kilitsiz)

2023.2.9

Among Us Apk indir oyuncuların aldatma, etkileşim kurma, araştırma ve sahtekar olma becerilerini sergilediği farklı platformda görünecektir. 
Boyut
106.72MB
Sürüm
2023.2.9
Gereksinimler
Android 6+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Among us (MOD APK, Menü/Tümünün Kilidi Açıldı), insanların hayatta kalmak veya diğerlerini akıllıca ortadan kaldırmak için dedektif veya düzenbaz haline geldiği bir parti oyunudur

Tanım

Among Us Apk indir esas olarak oyuncular arasındaki etkileşimi vurgulayan oyunlar, genellikle oyuncuların iletişim becerilerini veya diğer faktörleri göstermeleri için fırsatlardır. Halihazırda dünya çapında bu içeriğe sahip birçok oyun var, ancak Among Us hala çok tartışılan bir konu ve son zamanlarda internette sıcak bir trend. Büyük olasılıkla, bu oyun, oyuncuların aldatma, etkileşim kurma, araştırma ve sahtekar olma becerilerini sergilediği birçok farklı platformda görünecektir. Oyunun eğlencesi, eğlenceyi ve heyecanı artırmak için esas olarak oyuncular arasındaki etkileşimi vurgular. Bu nedenle, bir oturumdaki her üye, oyunun hedeflerini tamamlamak için mükemmel dedektiflik becerilerine ihtiyaç duyar.

BASİT AMA EĞLENCELİ VE EĞLENCELİ BİR OYUN

Among Us Apk indir, sevimli grafiklere sahip basit bir oyundur. Oyuncular arasında iletişim kurmaya odaklanma için oyuncu dostudur. Oyun, oyuncuların bir görevdeki astronot ekibinin üyeleri olduğu benzersiz bir ortam sunar. Ancak aralarında kötü bir amacı olan bir sahtekar olacak. Oyuncuların geri kalanının her şey bitmeden onu bulması gerekiyor. Oyunun içeriği basittir, ancak oyuncular akıl yürütmek için birçok farklı faktörden yararlanma zorundadır. Bilgiden yararlanmaya için diğer üyelerin aktif etkileşimine ihtiyaç duyar. Hedeflerin yanı sıra oyun, oyuncuların eğlenmesi. Oyunu daha heyecanlı hale getirmesi için birçok haritaya ve diğer çekici işlevlere sahip olacak.

EKİP EKİBİ OLARAK GÖREVLERİNİZİ TAMAMLAYIN

Oyunda The Crewmate ve Impostor olmak üzere iki farklı takım var ve her takımın görevi farklı. Bu da oyunu her geçen zaman daha heyecanlı ve yoğun kılıyor. İlk ve en popüler grup, amacı tüm görevleri tamamlamak ve oyunu Impostor tarafından biçilmeden. Önce bitirmek olan normal astronot olan Crewmate’dir. Her üyenin farklı miktarda işi vardır, ancak bazı işler ortak özelliklere sahiptir. Bunlar her zaman oyuncunun haritada hareket etmesine ve mini oyunlarla etkileşime girmesine neden olur. Aynı şekilde, Among Us Apk indir Mürettebat Arkadaşı görevleri tamamlar. Mürettebat arkadaşlarının Sahtekar olmadıklarını kanıtlayabilmeleri için oyunda görsel efektler olacaktır.

SAHTE OLARAK HER ŞEYİ SABOTAJ EDİN VE ORTADAN KALDIRIN

Mürettebat arkadaşlarının aksine, Sahtekarların özel bir rolü vardır. Haritayı yok etmek veya hava kilidinden atılmadan önce tüm Mürettebat arkadaşlarını öldürmek gibi tam tersi bir amacı vardır. Sahtekarlar görev yapamazlar, bu nedenle Mürettebat arkadaşları kolayca şüphelenebilir. Etraflarında herhangi bir görsel efekt olmadan anında rapor edilebilir. Buna karşılık, Sahtekarlar, yaygın olarak inşa edilmiş havalandırma sistemi sayesinde haritada daha hızlı hareket edebilir. Bir olay yarattıktan sonra kaçmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, haritadaki kritik parçaları sabote edebilirler ve sınırlı bir süre içinde. Mürettebat arkadaşları, tüm harita yok edilip yenilmeden önce bunları onarmalıdır.

BİLDİRİN, OY VERİN VE HAVA KİLİDİNİN DIŞINA ATIN

Among Us Apk indir en belirgin özelliği. Bir ceset bildirildiğinde veya birinin acil durum düğmesine bastığında tartışıyor. Bu süre zarfında herkes masumiyetini kanıtlamak. Şüphelileri tespit etmek ve hava kilidinin Sahtekarlarını ortadan kaldırmak için bilgi sağlamalıdır. Oy verme kuralı önemlidir ve insanlar istediklerine oy verebilir veya oylamayı atlayabilir. Böylece en çok oyu alan kişi bir sonraki turda haritadan atılacaktır. Bu, insanların birbirleriyle iletişim kurması için önemli bir andır. Oysa normalde hiçbir şekilde iletişim kurmak mümkün değildir.

KARAKTERİNİZİ GÜZEL TASARIMLARLA ÖZELLEŞTİRİN

Among Us Apk indir, oyunculara her zaman haritalar. Oynanış ve karakter kostümleri de dahil olmak üzere içerik gibi ilginç içerikler sunar. Oyuncular, oyuna başlamadan önce salonda rahatlıkla karakter özelleştirmesi yapabilmekte ve oyuncu rengini. Şapkasını, kostümünü ve evcil hayvanını değiştirebilmektedir. Her şey zengin ve canlıdır ve oyuncular bile uluslararası festivallerden özel kostümler alma şansına sahip olacaktır.

ÇEŞİTLİ HARİTALAR VE ÖZELLİKLER

Among Us harita çeşitliliği, her haritanın görevler ve sabotaj dahil olmak üzere farklı etkileşimleri olduğundan, oynanışta önemli bir değişikliktir. Bununla birlikte, tüm haritaların ortak bir noktası vardır, mürettebat arkadaşı tanımlama ve takip sistemi. İnsanlar, dostları ve düşmanları ayırt ederek veya herhangi bir anormalliği tespit ederek bu işlevlerden yararlanabilir. Tersine, sahtekarlar, havalandırma tasarımı sayesinde daha geniş bir menzile sahip olacak, bu da onların etrafta hareket etmelerine ve mürettebat arkadaşını fark edilmeden bitirmelerine izin verecek. Among Us Apk indir, arkadaşlarla oynandığında eğlenceli bir oyun olan ve ekstra işlevlerin etkinleştirildiği ve oyunculara her zaman düzenli olarak yeni içerikler sunan bir oyundur. Ayrıca oyun, oyuncuların keşfetmesi için sürekli olarak yeni işlevler güncelleyecektir; burada yakın sohbet işlevi veya ekstra oyun modları en eğlenceli ve yaratıcıdır. Dedektifinizin yalan söyleme veya akıl yürütme yeteneğini göstermek istiyorsanız, o zaman bu oyun tam size göre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir