Zombie Survival Apk indir (Pro/MOD)

0.3.47

Heyecan verici özellikler, benzersiz hikaye, görev sistemi. Telefonu elinizden bırakamamanızı sağlayan bir macera.
Boyut
48 Mb.
Sürüm
0.3.47

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

MOD Apk Özellikleri

Yaşa Veya Öl: Zombie Survival Pro MOD APK size aşağıdaki özellikleri sunar:

  • Ücretsiz El Sanatları
  • Maksimum dayanıklılık
  • sınırsız enerji
  • Tümünün Kilidi Açıldı

Tanım

Zombie Survival Apk indir gerçekten zor olduğunu düşünüyorsanız MOD APK sürümünü indirmek tüm sorunları çözecektir.

Live Or Die: Zombie Survival Pro ile Tanışın

Live Or Die: Survival, PRIDEGAMESSTUDIO tarafından hem iOS hem de Android platformlarında ücretsiz olarak yayınlandı. Adından da anlaşılacağı gibi zorlu bir ortamda hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısınız. Diğer seçenek ise ölmektir.

Uzun zamandır bir hayatta kalma oyunundan bahsetmiyordum. Şu anda, PUBG Mobile veya Fortnite gibi oyunlar, oyuncuların tüm çevre ve diğer oyuncularla etkileşime girmesine izin verir. Rol yapma oyunu nedeniyle dünya çapında çok popüler. Bu oyunlarda savaşın çok sert olduğunu düşünüyorsanız Live Or Die: Zombie Survival Pro’yu deneyin. En azından PUBG Mobile’da düşmanlarınız 99 kişi. Bu oyunda yalnızsınız ve düşmanlarınız yüzlerce, binlerce canavar ve kana susamış zombiler.

Zombie Survival Apk indir Komplolar

Live or Die

Garip bir virüs, insanlık medeniyetinin çökmesine neden oldu. İnsanları korkunç zombilere dönüştürüyor. Orada durmadan zombiler her şeyi yok etmeye ve hayatta kalanları ısırarak virüsü yaymaya devam ediyor. Enfekte olmayan şanslı bir insansın. Dünyada harabeler ve çorak araziden başka bir şey yok ve siz ve hayatta kalanlar, her gün gizlenen çok sayıda zorluk ve tehlike ile hayatta kalmayı öğrenmelisiniz.

Live Or Die: Zombie Survival Pro’nun konusu diğer zombi oyunlarından pek farklı değil. Ancak oyuncuların cevap vermesini bekleyen birçok gizemli mesaj var. Virüs nereden geliyor? Enfekte kişiyi tedavi etmenin yolu nedir? Bu oyunda cevaplaman gereken çok şey var.

Nasıl Hayatta Kalacağını Öğren

Oyunun başında oyuncunun elinde kıyafet bile hiçbir şey yok. Ancak karşılığında, mevcut malzemelerden nasıl bir şey yapılacağına, silahların nasıl yapılacağına veya oyunun ilk aşamasında ölmemenize yardımcı olacak bazı faydalı ipuçlarına dair ayrıntılı bir eğitim alacaksınız. Yemek için bir hayvanı öldürmek, temiz su bulmak, yakacak odun için ağaçları kesmek ve ateş yakmak her yerde yaşamanıza yardımcı olacak en önemli şeylerdir. Bunların hepsinde ustalaştıysanız, acele etmeyin çünkü gerçek düşmanlarınız hala dışarıda.

Bu oyundaki zombiler düşünme yeteneğine sahip değiller ama karşılığında çok hızlı koşuyorlar ve çok agresifler. Dikkat çektiğin her zaman, sen ya da onlar ölene kadar seni kovalarlar. Sıradan bir insanın binlerce zombiyle yüzleşmesi imkansızdır, her durumla başa çıkmak için zırhı yükseltmeniz, silahlar yaratmanız gerekir. Zombie Survival Apk indir, sizi takip eden tehlikelerden korumak için sağlam evler inşa etmenizi sağlar. Karakteriniz insan, bütün gün çalıştıktan sonra dinlenmesi gerekiyor. Bu nedenle, sağlam bir ev inşa etmek, bu süre zarfında sizi güvende tutmak için iyi bir fikirdir. İhtiyacınız olan binayı seçin, ekranın sol tarafında ihtiyacınız olan malzemelere bakın, yeterli malzemeyi alın ve inşa etmeye başlayın.

Zırh ve Silahları Yükseltin

Oyun tüfeklerden, pompalı tüfeklerden alev makinelerine, elektrikli testerelere kadar silahlarla dolu… Her seviye atladığınızda, Live Or Die: Zombie Survival Pro’daki zombiler daha güçlü, daha hızlı ve daha agresif demektir. Yapmanız gereken şey silahlarınızı ve zırhınızı yükseltmek. Ayrıca sahip olduğunuz malzemeleri bir araya getirirken kendi silahlarınızı da oluşturabiliyorsunuz.

Oyunun haritaları çok büyük, keşfetmesi aylar sürebiliyor. Böylece oyun, oyuncuları görevleri tamamlayarak, haritadaki sırları ve gizli hazineleri bularak yeni yerler keşfetmeye teşvik ediyor.

Zombie Survival Apk indir 3D Grafikler

Zombie Survival Apk indir

Diğer hayatta kalma oyunlarına kıyasla Live Or Die: Zombie Survival Pro’nun grafikleri daha basittir. Yukarıdan aşağıya bir görünüme sahip 3D grafikler, tüm ortamı gözlemlemenizi sağlar. Oyun açık bir renge sahip olmasına rağmen geceleri karanlıkta korkuyu hissedeceksiniz.

Genel olarak, Live Or Die: Survival Pro, 2018’de harika bir hayatta kalma oyunudur. Heyecan verici özellikler, benzersiz hikaye ve devasa görev sistemi, telefonunuzu elinizden bırakamamanızı sağlayan macera.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir