Zombie Diary Apk indir v1.3.3

Zombie Diary , birçok değerli ödül kazanmak için canavarlarla savaşan mobil kullanıcılar için harika bir aksiyon oyunudur. Bir grup canavar çılgınca kovalıyor ve öldürüyor, adımlarınızı durduruyor. Bu yüzden devam edip onları yok etmeniz gerekiyor. Bir dizi vahşi canavar azgın. Şiddetli anlar yaşamak için oyunu hemen indirin, maceraya kendinizi kaptırmanızı bekleyen yıkıcı bir savaş.

OYUNDA NELER OLUYOR?

Olay MS 2013’te gerçekleşti, ikamet kötülükleri gerçekten patladı. Bundan sonraki her şey birçok başka olumsuz sonuç getirdi. Zombiler hakim olmak için yükselir, şehrinizde hareket eder. Bununla birlikte her yer kanlı bir savaş alanı olur, her yer cesetlerle doludur. Dünyadaki tüm zombileri yok etmek için omuzlarınızda ağır bir yük olan hayatta kalan tek vatandaşsınız; seni sonuna kadar yok etmeye çalışıyorlar. İnsanlığı kurtarma görevinin sizin elinizde olduğunu söylemek daha kolay; yardım edemezsin ama insanlığa barış getirmek için çabala. Hızla bir yerde silah bulun, onları alın ve savaşın, çok sayıda zombi sürüsünü yok edin.

Ne tür silahları seversin? Şok tabancaları, alevler, buz tabancaları, makineli tüfekler gibi aralarından seçim yapabileceğiniz birçok silah var. Ana görevinizin hayatta kalmak ve zombilerle savaşmaya devam etmek ve bundan sonra; insanlığı kurtarma yolculuğuna başlamak olduğunu unutmayın. En fazla zombiyi yok etmek için, silahları yükseltmek için çok para kazanmaya çalışarak; sağladığımız oyunun doğasında bulunan kaynaklardan akıllıca yararlanmalısınız. Savaş yeteneğinizi artırmak için silah ve diğer birçok destek ekipmanı satın almak için parayı kullanabilirsiniz.

SAVAŞ İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER

Oyun, oyunculara özgürce donatıp zombileri yok etmek için kullanabilecekleri; 24’ten fazla farklı silah türüyle birçok silah var. Oyun, oyuncuların savaşa katılmadan önce seçebilecekleri; en çok sevdiğiniz ve ardından tamamlamayı seçeceğiniz 5 farklı rolden oluşuyor. Oyundaki karakter, karakterin dövüşünü geliştirmek için toplam beş beceriye sahiptir. Dövüşte daha iyi olmak için çok çalışın.

Oyunda ürkünç ormanlar, harap şehirler, terk edilmiş fabrika ve insanlar; sıkılmadan savaşabilmeleri için esneklik gibi çok çeşitli tasarlanmış dört harita bulunuyor. Oyuncuların tüm görevler hakkında endişelenmeden özgürce tamamlayıp ödül alabilecekleri birçok farklı görev var. Her farklı görev için ilgili bonusu alacaksınız. Görev ne kadar zorsa, para da o kadar yüksek olur. Diğer birçok güce sahip çeşitli zombiler var; daha hızlı saldırabilirler, uzaktan saldırabilirler ve daha güçlü savaş yeteneklerine sahiptirler.

Onlardan önce öznel olmamalısınız; aksi takdirde hayatta kalma şansı olmayacaktır; mümkünse hepsini yok et. Oyuncular için bonus kazanmanın birçok yolu vardır; daha çok para kazanmak için bu fırsattan yararlan. Silah satın almak ve yükseltmek, karakter için savaş yeteneklerini geliştirmek için; kostümleri yükseltmek, birçok farklı gerekli aksesuarı donatmak için kullan. Oyunun sonunda, sahip olduğunuz sağlık yüzdesi ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla bonus alırsınız.

ZOMBİLERE DİKKAT!

Oyundaki görüntü ve ses kalitesi oldukça dikkatli tasarlı; çizilen resimler oldukça detaylı, her savaşta ses canlı bir şekilde yerleşik. Renkten eksiksizliğe kadar canlı görüntüler, zombiler iğrenç, karakteriniz çeşitli kıyafetler içinde. Bunun yanında muharebe silahlarının çeşitleri, çeşitli aksiyon mekanizmaları net bir şekilde gösteriliyor. Bununla birlikte savaştığınız haritanın sahneleri düzgün ve canlı bir şekilde gösteriliyor. Oyundaki ses mükemmel bir şekilde seçili ve birleşik. Bu nedenle savaşın baskıcı ve şiddetli atmosferini daha net bir şekilde gösterir. Bir zombinin kükremesi, bir zombi saldırısının sesi ve ayrıca aktif silahınızın zombiye ateş etmesinin sesi. Tüm bu harika kombinasyonlar, bu aksiyon atış oyununu dikkate değer bir başarıya dönüştürüyor.

Ne için bekliyorsun? Oyuncular, agresif bir Zombie canavarı ile karşı karşıya kalan harita üzerinde; savaş hissini yaşamak için oyunu hemen indirmelidir. Boş zamanları mutlu ve daha heyecanlı yapmak için; zorlu çalışma saatlerinden sonra rahatladığınızda kendinizi özgür hissedin. Umarım, bu oyun ürünü oyunculara en fazla memnuniyeti getirecektir; Oyunla ilgili herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen hemen posta kutusuna gönderin.

GÜNCELLEME TARİH 02/06/2021
Okyanustan Çek
Lütfen Bekleyin…
Otomatik indirme başlamadıysa, Tıklayın.
Ana Sayfaya Git
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku