YouTube Vanced Apk indir

17.15

YouTube'da içerik oluşturucular tarafından yayınlanan videoları reklamsız izlemensine olanak tanıyan mükemmel bir uygulama.
Apk indir
5.0/5 Oylar: 1
Boyut
103 Mb.
Sürüm
17.15

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Siyah/Koyu tema nasıl etkinleştirilir?
1. Sağ üst köşedeki profil resminize tıklayın
2. Ayarlar'ı açın
3. Vanced Ayarları'nı açın
4. Düzen Ayarlarını açın
5. Koyu izle ve Koyu temayı AÇIK duruma getirin

Giriş ve Chromecast sorunu nasıl düzeltilir?
1. Modlu microG'yi indirin
2. Normalde başka bir apk kurduğunuz gibi kurun.
3. Keyfini çıkarın

Tanım

YouTube Vanced Apk indir kullanıcıların içerik oluşturucular tarafından yayınlanan videoları izlemesine olanak tanıyan bir uygulamadır. En popüler müzik videoları, moda, popüler oyun içi içerik, haberler, güzellik, öğrenme ve daha fazlası. Bu videoyu oluşturmaya sende katıl. Dünya çapında diğer kullanıcılarla en sevdiğin içeriği paylaş.

UYGULAMANIN TEMEL ÖZELLİKLERİ

YouTube Vanced Apk indir uygulaması viral bir eğlence platformudur. Dünya çapındaki kullanıcılardan çok fazla ilgi ve kullanım görmektedir. Herhangi bir konu için video arıyorsanız, işiniz araştırıp izlemeye başlamak. İlgi alanlarınıza göre, uygulama size video önerilerini göreceksin. Favori konuları ön sayfada getirecek ve kolayca seçim yapacaksın. Belirli bir kanalı beğendiyseniz, abone ol düğmesini tıklayın; favori içerik oluşturucularınızdan en son videoları almanıza yardımcı olacaktır. Hatta izlenen videoların geçmişini ve daha fazlasını inceleyebilirsiniz.

BİRÇOK FARKLI POPÜLER TEMA

YouTube Vanced Apk indir birçok farklı heyecan verici konuya sahip devasa bir video platformudur. Müzik, oyunlar veya yemek pişirme, öğrenme, güzellik gibi konularda bilgi paylaşımı gibi eğlence içeriklerinden… Hepsi konunun adını arayan kullanıcılar aracılığıyla bulunabilir. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcılar için mükemmel bir bilgi sitesi haline gelebilir.

DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK BİR TOPLULUK

Uygulamanın mevcut popülariteye sahip olması için kullanıcıya bir teşekkür göndermesi gerekiyor. Bu açık bir uygulamadır. Yaratıcı içeriğinize kolayca katkıda bulunabilirsiniz, yoksa yine de izleyici olarak katılabilirsiniz. Bu nedenle, uygulama dünya çapında çok sayıda video topluluğu inşa etti.

youtube vanced apk indir

BENZERSİZ VİDEOLARLA YARATICILIĞINIZI İFADE EDİN

Favori bir konu seçmeye çalışın ve kamerayı elinize alın, ilk videolarla başlayalım! Aktif, yaratıcı biriyseniz ve video çekmeyi seviyorsanız, bu kendinizi ifade etmek için iyi bir fırsat olacaktır. Benzersiz videolar oluşturarak ve izleyicilerinizden destek alarak çok sayıda beğeni ve abonelik alacaksınız ve videolarınız birçok kişiye ulaşacak.

YouTube Vanced Apk indir Ekoljisi

Tüm ailenizin Youtube Vanced’den gelen uygulamayı kullanma arzusu varsa, aile ekosistemi etkili bir özellik olacaktır. Mükemmel bağlantı ile bu özellik, ebeveynlerin, aradığı konu aracılığıyla çocuklarının tutkulu ilgi alanlarını anlamalarına ve bilmelerine olanak tanır. Bununla birlikte, YouTube Çocuk uygulaması, çocuğunuzun yaşına tamamen uygun bir video izleme alanı deneyimi yaşamasını sağlayacaktır. Çünkü bu uygulamada yayınlanan videolar, izleyicilere ulaşmadan önce yapımcının titiz yönetim aşamalarından geçmek zorunda kalacak. Çocukların psikolojik ve fiziksel olarak tam olarak gelişebilmeleri için gerçekten uygun konulara erişmelerine izin verin.

En kaliteli ve güvenli içerik sağlayıcınız : indirse.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir