Wreckfest Apk indir

1.0.69

Wreckfest Apk indir, yükseltme ve özelleştirme seçenekleriyle dolu. İster güçlendirilmiş tamponlar, devrilme kafesleri, yan koruyucular ve çok daha fazlasıyla bir sonraki yıkım derbinize hazırlanıyor olun,
Apk indir
4.3/5 Oylar: 48
Boyut
4331.83MB
Sürüm
1.0.69
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Nihai sürüş oyun alanında kauçuk yakın ve metal parçalayın. Wreckfest Apk indir, yükseltme ve özelleştirme seçenekleriyle dolu. İster güçlendirilmiş tamponlar, devrilme kafesleri. Yan koruyucular ve çok daha fazlasıyla bir sonraki yıkım derbinize hazırlanıyor olun. İster hava filtreleri, eksantrik milleri, yakıt sistemleri vb. gibi motor performansı parçalarıyla arabanızı zorlu bir yarışa hazırlıyor olun. Wreckfest şekilleniyor harika bir dövüş motor sporları oyunu olacak kadar. 

Eşsiz Yarış Deneyimi

Yalnızca gerçeğe yakın bir fizik simülasyonu ile elde edilebilecek. Hayatta bir kez yaşanabilecek anları tanımlayan, kuralsız yarış aksiyonunun heyecan verici. Yüksek hızlı pistlerde kıyasıya kıyasıya mücadelelere tanık olun. Kavşaklar ve karşıdan gelen trafiğin olduğu çılgın parkurlarda tam bir yıkım çılgınlığıyla yüzleşin veya derbi arenalarında yıkım hakimiyeti için gidin. Müthiş Arabalar – Arabalarımız eski, harap, birbirine yamalı… Stil ve karakter yayıyorlar! Eski Amerikan ağır vurucularından çevik Avrupalılara ve eğlenceli Asyalılara, diğer oyunlarda buna benzer bir şey bulamazsınız. 

Anlamlı Özelleştirme

Arabalarınızın yalnızca görünüşünü değiştirmekle kalmayın. Aynı zamanda vücut zırhlarını da yükseltin – Onları sizi hasardan koruyan ağır demirle güçlendirin. Ama aynı zamanda arabanın yol tutuşunu etkileyen ağırlığı da arttırın. Sağlam bir tank veya kırılgan ama ışık hızında bir roket. Yada ikisi arasında herhangi bir şey yapmak için arabanızı değiştirin. Çok Oyunculu Yerel çok oyunculu modda arkadaşlarınızı mahvedin ve yıkım hakimiyeti için kovalarken sınırları zorlayın. Meydan okuma modları – Çok eğlenceli eğlenceler hasat makineleri, çim biçme makineleri, okul otobüsleri. Üç tekerlekli araçlar ve çok daha fazlasıyla. Kariyer Modu – Şampiyonluklar için savaşın, deneyim kazanın, yeni yükseltmelerin ve arabaların kilidini açın.

Wreckfest’e Giriş

Wreckfest Apk indir Son zamanlarda çok popüler bir yarış. Oyunu olarak tüm dünyada yarış oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İNDİRSE, size yalnızca Wreckfest 1.0.61’in en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz. Aynı zamanda Unlocked All DLC modunu ücretsiz olarak sağlayarak. Oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur. Böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. kendisi. İNDİRSE, herhangi bir Wreckfest modunun oyunculardan herhangi bir ücret almayacağını vaat ediyor. Ve %100 güvenli, mevcut ve kurulumu ücretsiz. Sadece İNDİRSE istemcisini indirin, Wreckfest 1.0.61’i tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, İNDİRSE indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Wreckfest Popüler bir yarış oyunu olarak, benzersiz oynanışı. Dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel yarış oyunlarının aksine, Wreckfest’te sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik yarış oyunları Wreckfest Apk indir 1.0.61’in getirdiği neşenin tadını çıkarın. Aynı zamanda İNDİRSE, yarış oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur, dünyadaki tüm yarış oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır, ne bekliyorsunuz, İNDİRSE katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla yarış oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel yarış oyunları gibi, Wreckfest’in de benzersiz bir sanat tarzı vardır. Yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri Wreckfest’in birçok yarış tutkununu çekmesini sağlar. Geleneksel yarış oyunlarına kıyasla Wreckfest Apk indir 1.0.61, güncellenen bir sanal motoru benimsemiştir ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirilen. Orijinal yarış tarzını korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlana bilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır. Bu da tüm yarış oyunu severlerin Wreckfest 1.0.61’in getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel yarış oyunu, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İNDİRSE APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli. İNDİRSE kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü Wreckfest Apk indir 1.0.61’i tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz. Oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, ne bekliyorsunuz? için, şimdi indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir