World War 2 Apk indir

3.73

World War 2 Apk indir - Battle Combat, dünya çapında gerçekleşen efsane evi savaşlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, dünyanın hemen her yerinde bilinen en büyük tarihi olaydır.
Apk indir
4.2/5 Oylar: 66
Boyut
573.33MB
Sürüm
3.73
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • World War 2 - Battle Combat (MOD, Hack Map), beş savaş bölgesi ve altı oyun modu ile askeri çatışmada geçen bir atış oyunudur.

Tanım

World War 2 Apk indir – Battle Combat, dünya çapında gerçekleşen efsane evi savaşlar. Çok daha fazlası dahil olmak üzere, dünyanın hemen her yerinde bilinen en büyük tarihi olaydır. Ayrıca oyunlara veya hikayelere dönüştürmek için ideal bir konu olarak görülüyor. Başarılı olmak için farklı türlerdeki birçok oyun, oyunculara gerçek bir savaş atmosferi ve deneyimi sunuyor. Birinci bakış açısıyla kendinizi şiddetli ve gerçek bir savaş alanına kaptırmak istiyorsanız. O zaman World War 2 tam size göre bir oyun olacaktır. Ayrıca oyunda çevrimiçi bir mod ve birçok heyecan verici aktivite yer alacak. Herkes için hareketli ve dürüst bir oyun alanı oluşturulacak.

GERÇEKÇİ VE SEZGİSEL 3D GRAFİKLER

World War 2 Apk indir, harika bir görsel oluşturmak için gerçekçi. Canlı 3D grafikleri görsel efektlerle birleştirir. Büyüklüğü ortama ve diğer faktörlere bağlıdır. Ancak oyun, World War 2 ı’nda bina ortamlarının ve mimarilerin grafik yeteneklerini en üst düzeye çıkardı. Tabii ki, oyuncunun birinci şahıs bakış açısındaki görsel deneyimi önemlidir. Oyun kullanıcıların çevrelerini keşfetmekten zevk almaları için çok çeşitli özelleştirmelerle birlikte gelir. Ortamı tasarlama ve silahlardan veya toplardan görsel efektler oluşturma yeteneği gerçekçidir. Oyuncuların kendilerini canlı bir World War 2 Apk indir savaş alanına kaptırmalarına yardımcı olur.

SAVAŞ VE FETHET İÇİN BÜYÜK BİR SEFER

World War 2 çevrimiçi modları vurgular, ancak oyuncuların World War 2 Apk indir ‘nın tarihini keşfetmeleri için devasa ve canlı bir tek oyunculu kampanya içerir. Kampanya hakkında bu kadar etkileyici olan şey. Geçmişten gerçek coğrafi konumları kullanması ve oradan tüm en büyük savaşları simüle etmesidir. Bu nedenle, her görevin birçok görevi vardır ve oyuncuların her şeyi ilk perspektiften tamamlaması gerekir. Oyun ayrıca, kontrolü daha esnek ve etkileyici hale getirmek. Oyunculara büyük bir savaş alanında hareket ederken istikrarlı bir doğruluk sağlamak için birçok özel mekanizma uygulayacak. Oyuncu tek oyunculu moddan sıkılırsa, oyunda ekstra görevler ve özel zorluklar gibi oyuncuların yapması. Kilidini açması için daha fazla şey olacaktır.

SÜRÜKLEYİCİ VE EĞLENCELİ ÇEVRİMİÇİ SAVAŞLAR

FPS oyunlarındaki çevrimiçi savaşlar her zaman en havalı ve en eğlenceli olanıdır. World War 2 Apk indir ‘nın gurur duyduğu ve oyuncuların eğlenmesi için gelişen özelliğidir. Çevrimiçi modda etkileyici olan şey. Oynanışı daha çeşitli hale getiren birçok farklı oyun moduna sahip olmasıdır. Her oyun moduna bağlı olarak, savaş alanı kuralları farklı olacaktır ve oyuncular. Savaş alanında yaygın olarak görülen birçok farklı işleve veya mekanizmaya erişebilir. Bu arada, oyuncular özel motorlu araçlar kullanabilirler. Böylece takım arkadaşlarına saldırma ve ezici bir zafer kazanma konusunda yardımcı olabilirler.

MUHTEŞEM BİR CEPHANE ALANI HİZMETİNİZDE

World War 2 Apk indir ‘nın silah sistemi basittir ancak savaşta henüz ortaya çıkmamış araştırma örnekleri de dahil olmak üzere gerçek savaşta ortaya çıkan tüm birimleri kapsar. Ancak, oyuncu çok oyunculuya katıldığında silah sistemi kullanılabilir hale gelir. Tek oyunculu mod ise göreve başlamadan önce oyuncu için otomatik olarak bir silah seçecektir. Oyunun tüm silah yelpazesi farklı kategorilere ayrılmıştır ve tabancalar, SMG, AR, keskin nişancılar, MG vb. Tamamen özel bir silah sistemi tanıtılacak ve içeriği sürekli genişledikçe oyuncunun savaş performansını artıracak.

DİĞER OYUNCULARLA EPIC CONQUEST’E KATILIN

Uluslararası etkinlikler, oyuncuların kendilerini geliştirmeleri ve diğer birçok oyuncuyla arkadaş olmaları için her zaman iyi bir fırsattır. Bu nedenle fetih kampanyaları doğru seçim olacaktır. Etkinliklerle ilgili harika olan şey, oyuncuların dört kişilik bir takım oluşturup. Kademeli olarak daha büyük savaş alanlarına saldırabilmeleri. Ancak birçok gerçekçi mekaniğe bağlı kalmaları gerekmesi. Bu da savaş alanını daha canlı ve gerçek kılıyor. Etkinlikler, özel başarıların kilidini açmak için tek oyunculu modda. Ancak oyunun esprili ve özel silah kostümleriyle onları takip eder.

EKSTRA KÂR İÇİN CEPHANENİZİ YÜKSELTME

Diğer FPS oyunlarından farklı olarak World War 2 Apk indir. Genel bakış sisteminde oyuncuların saldırı performansını. Diğer birçok faktörü iyileştirdiği daha yararlı yükseltme işlevleri sunar. Eşzamanlı yükseltmeler, kullanıcıların savaşlarda daha fazla ödül almasına. Veya yeni silah içeriğinin kilidini açmasına olanak tanır. Onları savaş alanında etkili bir şekilde geliştirir. Gelecekte, oyuncular seviye atladıkça daha fazla yeni içeriğin kilidi açılacak. Bu da oyunculara yükseltilmiş içeriğe daha fazla erişim sağlayacak ve çeşitli şeylerin performansını artıracaktır.

World War 2, oyunculara otantik ve canlı bir World War 2 Apk indir. Ayrıca, oyuncular çok oyunculu modda herhangi bir ülkede oynamayı seçebilirler. Oyun, bol miktarda çoklu silah sistemi ile birlikte oyuncuları en sevdikleri ordu maçlarıyla otomatik olarak eşleştirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir