Wish Impact Apk indir

3.6

Wish Impact Apk indir Buradaki en gerçekçi dilek simülatörlerinden biri. Burada şunları yapabilirsiniz. Gerçekçi düşme şansı ve mekaniği olan afişleri deneyimleyin....
Apk indir
4.4/5 Oylar: 51
Boyut
159.78MB
Sürüm
3.6
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Wish Impact Apk indir Buradaki en gerçekçi dilek simülatörlerinden biri. Burada şunları yapabilirsiniz. Gerçekçi düşme şansı ve mekaniği olan afişleri deneyimleyin. Koleksiyonunuza göz atın. Özel bir afişle birkaç tıklamayla kendi animasyonunuzu oluşturun. Günlük görevleri tamamlayın; Mini oyunlar oynayın ve daha fazlasını yapın. İndirin ve keyfini çıkarın. Tüm resimler, sesler, karakter adları vb. miHoYo’nun izniyle ve ona aittir. Geliştirici, sahiplik sahibi değildir veya sahiplik talebinde bulunmayan. Bu uygulama eğlence amaçlı oluşturulmuştur. Tüm hakları miHoYo’ya aittir.

İstek Etkisi Giriş

Wish Impact Apk indir Son zamanlarda çok popüler bir simülasyon oyunu olarak, tüm dünyada simülasyon oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İNDİRSE Wish Impact 3.5.1’in en son sürümünü size ücretsiz olarak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ücretsiz olarak Sınırsız para modunu sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur, böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. kendisi. İNDİRSE, herhangi bir Wish Impact modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini. Ve %100 güvenli, kullanılan ve kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece İNDİRSE istemcisini indirin, Wish Impact 3.5.1’i tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, İNDİRSE indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Wish Impact Popüler bir simülasyon oyunu olarak benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel simülasyon oyunlarının aksine, Wish Impact’te acemi eğitimini tamamlamanız yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik simülasyon oyunları Wish Impact Apk indir 3.5.1’in getirdiği keyfin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda İNDİRSE, simülasyon oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu platform dünyadaki tüm simülasyon oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ne bekliyorsunuz, İNDİRSE katılın ve tüm küresel ortaklarla simülasyon oyununun tadını çıkarın.

Güzel Ekran

Geleneksel simülasyon oyunları gibi Wish Impact’in de benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri Wish Impact’in birçok simülasyon hayranının ilgisini çekmesini sağlar ve geleneksel simülasyon oyunlarına kıyasla Wish Impact Apk indir 3.5.1 güncellenmiş bir sürümü benimsemiştir. sanal motor ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Simülasyonun orijinal tarzını korurken maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir. Ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır. Bu da tüm simülasyon oyun severlerin Wish Impact 3.5.1’in getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel simülasyon oyunu, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir. Ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İNDİRSE APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli. İNDİRSE kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü Wish Impact Apk indir 3.5.1’i tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, nesiniz bekliyorum, şimdi indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir