WinterCraft Apk indir (Sınırsız Para)

0.0.35

WinterCraft Apk indir Silahlar üretin, bir üs kampı kurun ve ormanda hayvanları avlayıp yiyecek toplayarak sert kışta hayatta kalın.
Apk indir
4.1/5 Oylar: 29
Boyut
84.99 MB
Sürüm
0.0.35

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kış güzel bir mevsim olabilir ama yine de ölümcül olur. WinterCraft Apk indir ‘da ayrıca oyuncular, çok az kişinin kalabileceği. Hayatta kalabileceği bir kutup dağlık bölgesinde gecenin üstesinden gelmek için neredeyse tüm hayatta kalma yeteneklerini kullanmak zorundadır. Kereste toplayın ve sıcak tutmak için bir ateş geliştirin. Veya yemek için bazı vahşi hayvanları avlayın. Ancak dikkatli olun, ormanlık alan kurtlar tarafından tehlikelerle doludur. Dikkatli olmalısınız çünkü gece normalde onlar avlandıktan sonra şafağa gitmek istiyorsanız. Bu nedenle soğuk hava teçhizatınızı giyin. WinterCraft‘ta soğuk bir akşama hazırlanın: Ormanda hayatta kalma!

WinterCraft Apk indir

kış ormanlarında başarı ile ilgili bir oyundur. Dayanma için yemek bulmayı, kar yağışını eritmeyi, hayvanları aramayı ve ateş tutmayı öğrenmeniz gerekecek. Genel olarak oyun çok kolay değil. Ancak sonunda hayatta kalmak için eşyalar yapabildiğiniz zaman çok değerli olacak. Uçsuz bucaksız kış mevsimi ormanlık alanını keşfedin ve orada doğruyu söyleyen tüm çeşitli hayvanları görebilirsiniz. Ancak dikkatli olun, bazı etoburlar nerede ateş olduğunu fark edecekler ve her acıktıklarında sizi avlayacaklar! WinterCraft, macera ve başarı oyunlarını sevenler için mükemmel bir oyundur.

Burada oyuncular doğa ve hava durumu ile karşı karşıya kalır. Oyun, gece-gündüz düzeni ve sürekli değişen hava koşullarıyla keşfedilecek engin ve ücretsiz bir dünya sunuyor. İnsanlar kamp kurur ve ateş tutar. Ateşte su ve yiyecek pişirir, sanat aletleri, aletler ve giysiler yapalır. WinterCraft Apk indir Oyuna baktığınızda 3D düzenler. Tüm Arktik sahnesini, muhteşem gün batımlarını ve gün doğumlarını. Ilginç bir şekilde ayrıntısına kadar yeniden yaratıyor.

Dayanma için top oyuncusu, örneğin yere alaceğiniz tahta, taş ve ince dal gibi kaynakları toplamalıdır. Ardından, kamp ateşi yakmak ve ateşi kereste ile doldururken sadece sığınmak için bir yer seçmeleri gerekiyordu. Oyuncular sıcak kalmaya yardımcı olmak için kaya ve metal madenciliği yapmak için kazmalar ve ava başlamak için sanatsal yaylar ve oklar yapmalıdır. Çeşitli yerleri keşfettikleri için, içinde daha fazla şey yaratabilecekleri bir tezgah keşfedecekler. Yaşamı sürdürmek için giysilerin ateşle sıcacık olması çok önemlidir. Bahsetmiyorum bile, oyun içindeki figürlerin benzer bir uyku, ısınma ve yemek ihtiyacı var, çünkü bunlardan herhangi biri sıfıra düşerse, kendi sağlıkları azalmaya başlayacak ve hayatta kalmaları mümkün olacak. bu temelde son. WinterCraft Apk indir ‘ta insanlar, sezonun en soğuk aylarında hayatta kalaman için tüm bilgeliklerini ve becerilerini kullanmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir