Wild Wheels Apk indir

1.0.25

Wild Wheels Apk indir ve asfalt ustalığınızı göstermek için yüksek vitese geçmeye hazırlanın. yarış oyununda piste çıkın ve her yöne lastik yakarken bitiş çizgisini geçin.
Apk indir
4.2/5 Oylar: 24
Boyut
141.05MB
Sürüm
1.0.25
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

motosiklet sürücüsünü uyandırmaya ne dersiniz? Motorunuzu çalıştırın, bu iki tekerlekli yarış oyununda piste çıkın ve her yöne lastik yakarken bitiş çizgisini geçin. Nitro ve aksiyonla dolu gündelik bir motosiklet oyunu arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın! Şimdi Wild Wheels Apk indir ve asfalt ustalığınızı göstermek için yüksek vitese geçmeye hazırlanın.

Wild Wheels’a Giriş

Wild Wheels Apk indir son zamanlarda oldukça popüler bir yarış oyunu olarak tüm dünyada yarış oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İndirse size yalnızca Wild Wheels 1.0.25’in en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz, aynı zamanda Ücretsiz modu da ücretsiz olarak sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur, böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. İNDİRSE herhangi bir Wild Wheels modunun oyunculardan herhangi bir ücret almayacağını vaat ediyor ve %100 güvenli, mevcut ve kurulumu ücretsiz. Sadece İNDİRSE istemcisini indirin, Wild Wheels 1.0.25’i tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, İNDİRSE indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Wild Wheels Popüler bir yarış oyunu olarak, benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel yarış oyunlarının aksine, Wild Wheels’ta acemi eğitimini tamamlamanız yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik yarış oyunları Wild Wheels Apk indir 1.0.25’in getirdiği keyfin tadını çıkarin. Aynı zamanda İNDİRSE, yarış oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur, dünyadaki tüm yarış oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır, ne bekliyorsunuz, İNDİRSE katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla yarış oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel yarış oyunları gibi, Wild Wheels’ın da benzersiz bir sanat tarzı vardır. Ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri. Wild Wheels’ın birçok yarış tutkununu çekmesini sağlar ve geleneksel yarış oyunlarıyla karşılaştırıldığında. Wild Wheels Apk indir 1.0.25 güncellenen bir sürümü benimsedi. Sanal motor ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirilen. Orijinal yarış tarzını korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir. Ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır. Bu da tüm yarış oyunu severlerin Wild Wheels 1.0.25’in getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel yarış oyunu, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki. Bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir. Ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmamak olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olur. Böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olur.

Şimdi İndirin

İNDİRSE APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterlidir. Tek tıklamayla İNDİRSE kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü Wild Wheels Apk indir 1.0.25’i doğrudan indirebilirsiniz. Oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, nesiniz bekliyorum, şimdi indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir