Wi-Fi Monitor Pro APK indir

2.5.11

Wi-Fi Monitor Pro, frekans, sinyal gücü, bağlantı hızı ve çok daha fazlası gibi parametreleri izlemenize olanak vererek Wi-Fi ağınızı kolayca ve hızlı bir şekilde gözlemlemenizi ve test etmenizi kolaylaştırır.
Boyut
3.3 Mb.
Sürüm
2.5.11

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Wi-Fi Monitor Pro APK indir, frekans, sinyal gücü, bağlantı hızı ve çok daha fazlası gibi parametreleri izlemenize olanak vererek Wi-Fi ağınızı kolayca ve hızlı bir şekilde gözlemlemenizi ve test etmenizi kolaylaştırır. Pek çok üstün özellik ile, ağ gücünü gösteren grafiklerle birlikte Bağlantı Sekmesi, Ağ Sekmesi, Kanal Sekmesi gibi testlerde size hizmet etmesi için birçok Sekme ayarlayın. Bununla beraber en güçlü ağı yakala.

Wi-Fi Monitor Pro APK indir ile İzleme

4.0 döneminde ülke sanayileşme ve modernleşme yönünde gelişiyor. Teknolojinin gelişmesine yol açıyor. Bu sebeple sosyal ağlar daha popüler ve herkese daha yakın hale geliyor. İnternete erişebilmek için Wi-Fi veya mobil veri gerekir. Bu nedenle sosyal ağları kullanma sürecini daha sorunsuz hale getirmek için. Wi-Fi Monitor Pro doğdu ve kullanıcıların Wi-Fi ağlarına erişme, bunları izleme ve gözlemleme, izleme modları, yönlendiriciler kurma ile ilgili karmaşık sorunları çözmelerine yardımcı oldu. Kullanıcıların, sanal erişimi kontrol etmenin yanı sıra ağ erişiminizi hızlı ve kolay bir şekilde izlemelerine yardımcı olacak çok daha fazlası. Buna ek olarak gelen etkin arayüzü keyif almanızı sağlar.

GELİR VERİ YEDEKLEME

Wi-Fi Monitor Pro APK indir ile öne çıkan özelliği, verileri bir günlük dosyasına yedekler. Bununla birlikte başka bir uygulamaya aktarır. Reklam, kullanıcıların Wi-Fi ağlarını daha optimum ve hızlı bir şekilde gelir verilerini kaydeder. Bu size daha fazla kontrol sağlayan yönlendiricide kurulu yabancı cihazların bir rapor tarama mesajı alacaksınız. Ek olarak erişim hakları bilgilerini izleyin, mevcut Wi-Fi ağlarını karşılaştırın. Güvenlik seçenekleri, Wi-Fi ağınızın test etmeni ve izlemeni destekleyen bir yönlendirici kurmana yardımcı olur.

YÖNLENDİRİCİ KURULUMU

Kurarken bağlantı kalitesi iyi olmalıdır. Sinyal yüksek ise, sinyal seviyesi frekansa bağımlı ve Wi-Fi bağlantı kalitesi o kadar düşük olur. Ayrıca, uygulama durumu izleyebilir ve mevcut etkin noktalardan alınan güç seviyesini karşılaştırabilir. Bununla birlikte ağ bağlıyken ne kadar veri aldığını ve ilettiğini gör. Aynı zamanda grafiklerle birlikte aynı etkin noktanın kullanımının basit bir analizini sunar.

ÖZELLİKLERİ:

  • Yönlendirici frekansı sağlayın ve Wi-Fi ağ bağlantınızı kontrol etmek için ayarlayın
  • Hız ifadesi parametrelerini görüntüleyin, bağlı cihazları daha hızlı arayın
  • Sanal bağlantıları kolayca kontrol etmek ve algılamak için bilgi yedekleme özelliği
  • Hızlı ve kesintisiz bağlantı için reklam engelleyici ve cihazınızı optimize edin
  • Etkili pil tasarrufu özelliği ve ağır makineler hakkında endişelenmeden çok fazla yer kaplamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir