Westland Survival Apk indir (Vip) 

2.0.1

Westland Survival Apk indir Bir batı kasabasında yaşayacağınız . Oyuncular, herhangi bir oyuncunun seveceği ve kendilerine meydan okumayı dört gözle bekleyeceği çeşitli tehlikeler yaşayacaklar.
Apk indir
4/5 Oylar: 23
Boyut
200 MB
Sürüm
2.0.1

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Westland Survival Apk indir Bir batı kasabasında yaşayacağınız . Oyuncular, herhangi bir oyuncunun seveceği ve kendilerine meydan okumayı dört gözle bekleyeceği çeşitli tehlikeler yaşayacaklar. Aynı zamanda deneyimleyebileceğiniz ve oyunun içine girebileceğiniz birçok şey olacak. Ayrıca oyun sırasında karakter için her zaman yeni şeyler bulacaksınız.

BATI’DA ŞEHİR DENEYİMİ

Buradaki ortam, ilk deneyimde herhangi bir oyuncuyu çekecek güzel bir şekilde tasarlanan. Aynı zamanda oyuna başlamak için yaşanan kaos da dahil olmak üzere burada oluşak aktiviteleri deneyimleme fırsatına sahip olacaksın.

Oyuncular, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve buldukları çevredeki bir dizi öğeyle etkileşime girecekler. Aynı zamanda, sol taraftaki gezinme düğmeleri ve sağ taraftaki ilgili eylemler olarak kontroller hala tamamen tanıdık. Westland Survival Apk indir, bu oyunun ortamında gezinme isteyenler için belirli destekleyici unsurlar sunar. Böylece bu hedefler için kolayca harekete geçebilirler.

Westland Survival Apk indir oyunun hikayesi. Ana karakterimiz uyandığında kasabasının silahlı kötü adamlar tarafından saldırıya uğradığını fark ettiğinde başlar. Daha sonra odası, onu öldürme isteyen bir kovboy tarafından basılan. Ama bir şey, savaşabilmesi. Düşmanları hızla alt edebilmesi ve şehirdeki diğer adamları alt etmeye devam etmek için kıyafetini değiştirebilmesi. Dolayısıyla bu, oyuncular için bu oyunun bir öğreticisi olarak da görülur.

TEHLİKELİ DÜŞMANLARI YENME

Westland Survival Apk indir, herhangi bir oyuncunun seveceği. Bir MMORPG dünyasını deneyimleyeceğiniz tamamen anlaşılır bir oynama şekline sahiptir. Karakteri kontrol edecek ve belirli bir ilerleme sağlamak için bu oyunda gerekli olanı yapacaksınız. Aynı zamanda bu, her yerde yüzleşmeniz gereken tehlikelerin olduğu bir dünya. Bu oyunda bulabileceğiniz birçok şey var.

Oyun, yakın dövüş silahları veya silahlarla düşmanlarla karşılaşacağınız gerçek zamanlı bir savaş mekanizmasına sahiptir. Büyük bir grupla karşı karşıyaysanız, Westland Survival Apk indir her hedefi tek tek hedefleyebilirsiniz. Spesifik olarak, yönlendirildiğinde, hedefin sağlık sayısı, silah kullanma ve hepsini öldürme gibi bilgileri ortaya çıkar. Aynı zamanda, karakterin istatistiklerini artırmak için kendinizi donatmak için bazı ekipmanlara da sahipsiniz.

Bu oyunda dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise, bazı kaynakları elde etmek için oyundaki öğelerle etkileşime girecek öğelerdir. Spesifik olarak, eğer bir sandıksa, onu açabilirsiniz ve kullanmanız için kaynaklar ve ekipman gibi birçok farklı şey olacaktır. Ancak aynı zamanda bazen ağaç kesmek gibi bazı doğal kaynaklardan yararlanmanız için de bir araçtır.

MALZEME VE EL SANATLARI TOPLA

İlk üretilen ekipmanınıza sahip olduğunuzda, stok yapmak ve yeni öğeler oluşturan için kaynak madenciliğine katılabilirsiniz. Özellikle, bir çekiç aldığınızda. Etkileşim düğmeniz değişecek ve silahı kullanmak için düğmenin yanındaki ilgili simgeye dönüşecektir. Ama bu bana başka bir mekanizma da veriyor. Her öğenin görebileceğiniz belirli bir kullanım sınırı var.

Bu limitler bir çubuk olarak temsil edilir ve oyuncunun faaliyetlerine bağlı olarak kademeli olarak azalacaktır. Örneğin saldırıya uğrarsa gömleğin kalitesi düşer veya sınıra ulaşıldığında çekiç de kaybolur. Başka bir deyişle, Westland Survival Apk indir bir dahaki sefere kullanabilmeniz için ekipmanı sürekli olarak kullanacak ve üreteceksiniz. Bu nedenle, bunları doğru bir şekilde uygulamak ve kullanmak için hangi unsurların gerekli olduğunu görmeniz gerekecektir.

OYUNCULARIN AŞMASI GEREKEN SORULAR

Oyuncunun deneyim özgürlüğünün yanı sıra bu oyun Westland Survival Apk indir. Herkesin seveceği bir unsur da getiriyor. görev sistemi. Herhangi bir görev aldığınızda ekranın sol tarafında yapmanız gereken hedefi görebilirsiniz. Diğer birçok oyun gibi. Oyuncular da görevleri tamamladıktan sonra karşılık gelen ödülleri alacaklar ve bunlar genellikle para. Deneyim ve bazen de eşyalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir