Weather Underground APK indir (Premium)

6.11.00

Hava durumuyla ilgili en doğru bilgileri yakalamak için bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, Weather Underground mükemmel bir seçimdir.
Boyut
54 Mb.
Sürüm
6.11.00

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

* Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı * Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler; * Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar; * Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar; * Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor; * Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı; * Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı; * Hata ayıklama kodu kaldırıldı; * Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın; * Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı; * Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı; * Yerel comscore tamamen kaldırıldı; * Aktif izleyici veya reklam yok; * Diller: Tam Çoklu Diller

Tanım

Hava durumuyla ilgili en hızlı ve en doğru bilgileri yakalamak mı istiyorsun. Bunun için bir uygulamaya ihtiyacın varsa, Weather Underground APK indir senin için mükemmel bir seçim. Bize bağlı 250.000’den fazla hava durumu istasyonuyla, nerede olursanız olun bilgilere erişebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte bir seyahat planı planlıyorsan, bir haftadan uzun süre boyunca hava durumu bilgilerin cebinde.

ACİL AFET BİLDİRİMLERİ

Doğa anadan kaynaklanan afetler kimseyi kurtarmaz. Bu nedenle bir uygulama sizi yaklaşan afetlerden haberdar edebiliyorsa, bundan daha iyi ne olabilir? Şiddetli yağmur, kasırgalar, tsunamiler ve daha fazlası. Hepsi dahil olmak üzere yaklaşan şiddetli hava koşulları hakkında meteoroloji istasyonlarından uyarılar almanıza yardımcı olacağız. Weather Underground APK indir sayesinde hazırlıklı kalabilirsiniz. Bulunduğunuz pozisyondan kaçmak veya kaçmak için gerekli donanıma sahip olmak, oyuncuların risklerden maksimum düzeyde kaçınmasına yardımcı olur.

Bununla kalmayıp, Hava durumu verileri ve mikro iklimlendirme ile karşı karşıya olduğunuz durumu bilmenize yardımcı olacak acil bildirimler sağlamanın yanı sıra, sizi bir yabancı olarak değil, size yakın bir kişi olarak önemsiyoruz. Kuraklık veya deprem gibi belirli ayrıntılarla bilgi aldıktan sonra, en güvenli yaşamı sağlamak için şimdi ne yapmanız ve nereye taşınmanız gerektiği konusunda ek tavsiyeler alacaksınız.

DÜNYA ÇAPINDA COĞRAFİ KONUMLAR İLE DOĞRU HAVA TAHMİNİ

Diğer hava tahmini uygulaması gibi, temel özelliği günün hava durumu ile ilgili bilgi vermektir. Özellikle, dünyanın her yerinden 250.000’den fazla hava istasyonuna hava durumu verileri ve mikro iklim erişimi, bu nedenle nereye giderseniz gidin, konumunuz sürekli güncellenir. Gelecek tahminleri, on günden fazla bir süreye kadar net bir şekilde sağlanır.

DETAYLI PARAMETRELER, DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE HAZIRLANMANIZA YARDIMCI OLUR

Spesifik olarak, bu bilgiler yerel Doppler radar görüntüleri şeklinde gösterilecektir. En gerçekçi yerleri ve hava durumu bilgilerini hayal edin. Uygulamada gözlerinizin önünde minyatür bir harita görüntüsü belirecektir. Bununla birlikte, bilgi edinme sürecinde sizi engellememek için en basit ve en anlaşılır semboller. Rüzgar yönü, rüzgar hızı ve hatta ne kadar yağmur biriktiği gibi parametreler de seçilir.

Bunun yanında özellikle dikkat edeceğiniz başka önemli parametreler de bulunmaktadır. Hava durumu verileri ve mikro iklim, çok tehlikeli olan cilt kanserine neden olabilir. Bunun için güneş yanığını önlemek için; güneşten kendinizi nasıl koruyacağınızı bilmeniz gerekli. Buna yardımcı olmak için UV indeksi hakkında bilgi sağlar. Sadece bu değil, gün doğumu ve gün batımını izlemeye ihtiyacınız var. Hızlı bir şekilde yapabilmeniz için kesin saatler sağlıyoruz.

HAVA ÖN AYAR ÖZELLİĞİ

Hava durumu verileri ve mikro iklim, yükseltilmiş sürümle size en üst düzeyde benzersiz özelliği getirecektir. Weather Underground APK indir Akıllı Tahminlere Erişim özelliğidir. Açık hava pikniği veya dağlarda kamp ateşi gibi gelecek planlarınız için en mükemmel olmanız için özgürce ayarla. Hava istediğiniz şartlara ulaştığında size hemen bir bildirim gönderiyoruz.

– Dünya çapında 250.000’den fazla hava istasyonu ile doğru ve hızlı hava tahmini bilgileri alma şansı.
– Beklenmeyen doğal afetler nedeniyle tehlikeli acil durum uyarıları alın.
– Rüzgar yönü, yağış, UV indeksi gibi son derece detaylı bilgilerin tümü size sunulmaktadır.
– Kesin saat bildirimleriyle mükemmel gün batımlarını ve gün doğumlarını deneyimleyin.
– Hava durumu bilgilerini isteklerinize göre önceden ayarlayın ve göstergelere ulaşıldığında bilgi alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir