Wave Live Wallpapers Maker Apk indir

6.0.21

Wave Live Wallpapers Maker Apk indir  ile telefonunuzun duvar kağıdının görünümünü harika ve yaratıcı bir 3D duvar kağıdı yapısıyla değiştirin.
Apk indir
4/5 Oylar: 35
Boyut
188.42 MB
Sürüm
6.0.21

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Wave Live Wallpapers Maker Apk indir  ile telefonunuzun duvar kağıdının görünümünü harika. Yaratıcı bir 3D duvar kağıdı yapısıyla değiştirin. Ayrıca Uygulama, farklı motiflere, canlı duvar kağıdı sonuçlarına sahip . Sayısız 3B duvar kağıdı şablonuyla telefonunuzun duvar kağıdının görünümünü iyileştirmenize. Tüm uygulamayla sağlam bir duvar kağıdı düzenleme araç setini deneyimlemenize yardımcı olabilir. Wave Live Wallpapers Maker uygulaması.

Bu sayıda 3B gerçek zamanlı duvar kağıdı şablonuyla hayatları değiştirin

Çok çeşitli bir 3D canlı duvar kağıdı tasarımıyla. Wave Live Wallpapers Maker Apk indir telefonunuzun görünümüne uygun pek çok farklı duvar kağıdı modunu kolayca seçebilirsiniz. Ancak Soğuk tonlar, çarpıcı renkler ve basit gölge türleri ile duvar kağıdı alışkanlıkları. 3D tasarım resimleriyle birleştiğinde. Telefonunuzun duvar kağıdı görünümünün sıkıcı olmasına asla izin vermeyecektir. Duvar kağıdını seçme işlemi çok basittir, sadece duvar kağıdı motifini seçin. En son istediğiniz duvar kağıdı tasarımını seçin, ancak en önemlisi duvar kağıdını uygulamayı seçin.

Zengin duvar kağıdı dükkanı

Çeşitli görüntü rengi türlerine sahip çeşitli duvar kağıdı temalarına sahip çeşitli 3D duvar kağıtları. Bununla birlikte Size sonsuz seçim özgürlüğü sağlar. Wave Live Wallpapers Maker Apk indir 3D sabit duvar kağıdı temalarının yanı sıra yaratıcı ve çekici. Ayrıca 3D dalgalı duvar kağıdı temalarından oluşan geniş bir seçki. Tamamen istediğiniz gibi güçlü duvar kağıdı çizgi film modunu seçeceksiniz. Bununla birlikte Keskin duvar kağıdı desenlerinin kalibresi, karar verdiğiniz her duvar kağıdı ile size çok iyi bir deneyim sunuyor.

Gerçek zamanlı 3D duvar kağıdı sonucu

Telefonunuzun görünümü taze kalmakla kalmaz. Uygulama ayrıca uygulamada seçtiğiniz her duvar kağıdı tasarımından pratik hareketlerle telefonunuzun duvar kağıdını eskisinden daha canlı hale getirir. Bu. Dalgalı hareketler, kesintisiz renk geçişleri, seçtiğiniz duvar kağıdı tasarımına karşı merak uyandırır. Ayrıca, bulduğunuz duvar kağıdı yapısının animasyonlu değişiklik etkisi. Bu harika harika uygulamayla daha fazla ilgilenmenizi sağlar.

Maliyetsiz duvar kağıdı yapı tasarımı

Wave Live Wallpapers Maker. Ancak Uygulamanın güçlü tasarım araç setinin yardımıyla kendi 3B duvar kağıdı deseninizi oluşturun. Bir tasarımın üretilmesine yönelik ipuçları. Ayrıca fırça cihazıyla son derece hızlıdır, hazır şablonlarla bir dizi deneyim seçin, uygulamanın renk şemasını kullanarak ana geçmiş rengini değiştirin. Farklı bir duvar kağıdı oluşturmak için tercih ettiğiniz renkleri kolayca tamamen karıştırır ve uygulamanın mevcut duvar kağıdı sonuçlarını birleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir