Watch Dogs Legion Zombie Mod

2020 yılının sonunda piyasaya çıkan Watch Dogs Legion Zombie Mod ile tekrar karşımıza çıkmaya hazır sayılır. Geçtiğimiz aylarda online modu ile bir kez daha gündeme gelen oyun; bu sefer gelen güncelleme ile birlikte zombi istilasına da kavuşacak. Watch Dogs Legion of Dead Zombie adlı içerikle birlikte; Londra’daki zombi salgınına karşı dört kişilik bir co-op mücadelesine girişeceğiz.

Watch Dogs Legion Zombie Mod Yolda

Oyunun bugün yayınlanacak 4.5 güncellemesi ile birlikte gelen bu zombi modu PvE olarak oyuna eklenecek. Yani topkı online modlarda olduğu gibi üç arkadaşınızla birlikte; zombi görevlerine girecek ve Londra sokaklarını zombilerden kurtarmaya çalışacaksınız. Eğer daha önce online modları oynadıysanız buradaki görev işleyişini de biliyorsunuzdur. Muhtemelen haritanın belli noktalarında bu zombi görevleri var; ve PvE modundaki diğer görevler gibi bu görevleri de bu şekilde açacağız. Ayrıntılı incelemek isterseniz tıklayın.

IGN tarafından yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda; oyunun genel dinamiklerinin bu mücadelede önemli bir yer edindiğini görüyoruz. Zombiler her ne kadar çok apır kalsalar da yapım ekibi ağır olmalarına rağmen; ölümcül olduklarını ifade etmiş. Ayrıca zombi modunun gelen geri bildirimler sonucunda gelişim göstereceği de söyleniyor. Yani oyuncuların sevmesi durumunda daha farklı görevler ve yenilikler oyuna eklemek mümkün. Yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ana Sayfaya Git
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku