WallsPy Apk indir

3.4.0

WallsPy Apk indir seçin - 4K, HD Duvar Kağıtları ve Arka Planlar . Her birimizin arzuladığı olağanüstü görüntüler. Arka planlar oluşturmak için benzersiz bir uygulamadır
Apk indir
4.7/5 Oylar: 21
Boyut
6.77MB
Sürüm
3.4.0
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kendinize çekici bir telefon ekranı arka planına sahip olmak ister misiniz?. Gerçekten evet, o zaman şimdi WallsPy Apk indir seçin – 4K, HD Duvar Kağıtları ve Arka Planlar . Her birimizin arzuladığı olağanüstü görüntüler. Arka planlar oluşturmak için benzersiz bir uygulamadır. Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler gibi çekici yeni özelliklerle birleştirilen modern bir sürümle. kendi görüntülerimizi oluşturmamıza yardımcı olacak.

GEREKLİ İHTİYAÇLARI KARŞILAYIN

WallsPy Apk indir. Faydalı yeniliklere ve yeni çağın gerekliliklerine dayanan günümüz modernliğinin yeni uygulamasıdır. Günümüzde, bir dosya veya şablon oluşturmak. izleyiciler üzerinde güçlü bir izlenim bırakmak için çekici bir arka plana da ihtiyaç duyacaktır. Bu düşüncelere ayak uyduran programcılarımız bu eşsiz sanat eserini yarattılar. Özel bir gradyan ile arka plan oluşturucu birçok insanı heyecanlandıracak. Ve onu işleri için keskin bir araç olarak kullanalir. Gösterilen yüzlerce fikir olacak ve tercihlerimize ve amaçlarımıza göre seçim yapmamıza izin verecek. Ek olarak, harika bir demo oluşturmak için bizim fikirlerimizle uygulamanın kendi fikirlerini birleştiren bir bölüm de var.

UYGULAMANIN YENİ KIRILMASI

HD ve 4K kalitesi, oluşturacağımız görüntüyü güçlü bir şekilde belirleyeceğinden. Kullanıcıların kalbinde büyük bir artı olacak. Ancak görüntünün orijinal durumunu korumak ve keskinleştirmek için burada kaliteli bir kit uygulandığından emin olabilirsiniz. WallsPy Apk indir de oluşturduğumuz görüntüler, ana ekranınıza veya kilit ekranınıza duvar kağıdı uygulamak çok kolaydır.

Bu uygulamanın 13.000’den fazla güzel duvar kağıdı içerdiğine inanıyor musunuz?. Buna inanmak zor ama kesinlikle doğru. Bu çeşitli veri ambarı, gerekli çalışmalarda bize çok yardımcı olacaktır. Sabit kategorilere ayrılan 13.000’den fazla duvar kağıdı ile aramayı. Her zamankinden daha hızlı ve daha kolay hale getiriyor. Ayrıca kullanıcıların sosyal medya üzerinden arkadaşlarıyla da paylaşabilmeleri. Uygulamayı benzersiz kılacak ve arkadaşlığı güçlendirecektir.

AMERİKAN ELEKTRİĞİ

WallsPy, hem ana ekranda hem de kilit ekranında ayar yapmak için etkileyici yeni bir yeteneğe sahiptir. Bu ayar, değiştirmek için yalnızca 1 tıklama aldığından her iki ekranı da daha eşit. Ve kullanıcı dostu hale getirir. Duvar kağıdını otomatik olarak değiştirmek. Kullanıcıların kendi ekran görüntülerini yenilemelerine ve ortalığı karıştırmamasına yardımcı olacak benzersiz bir özellik olacaktır. Doygunluğu, parlaklığı, kontrastı, tonu, RGB rengini, filtreleri vb. Değiştirme gibi duvar kağıdı düzenleyicisi. Arka planlarımızın görüntünün dengesiyle daha uyumlu hale gelmesine yardımcı olur. Bu kurulum, bunun gibi kapsamlı bir uygulama için gerçekten gereklidir. WallsPy Apk indir, kullanıcıların tüm gereksinimlerini karşılayan, günümüzün yeni bir uygulamasıdır. Lütfen zorluklar boyunca size eşlik edecek bir arkadaş olarak bu uygulamayı seçin. Arka plan resimleri hakkında yeni ve heyecan verici şeyler keşfedin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir