4D Wallpaper Apk indir (Pixel 4D)

3.0.3

4D ve 3D Canlı Duvar Kağıtları ile telefonunuzda yepyeni tutkulu bir dünya yaratın.
Apk indir
4.0/5 Oylar: 1
Boyut
9 Mb.
Sürüm
3.0.3

Bu uygulamayı bildir

Tanım

4D Wallpaper Apk indir (Canlı Duvar Kağıtları) ile telefonunuzda yepyeni bir dünya yaratın. Çeşitli ana duvar kağıtlarına sahip olmadığı için telefonunuzdan hiç sıkıldınız mı? Daha sonra uygulama, rahatsızlığınızı son derece hızlı ve kolay bir şekilde giderebileceğiniz yer olacaktır. Uygulama, hemen kullanmanız için size gerçekten göz alıcı, güzel telefon duvar kağıtları getirecek.

BÜYÜK DUVAR KAĞIDI KOLEKSİYONU

Telefonunuzda bulunanları değiştirmek için benzersiz duvar kağıdı mı arıyorsunuz? O zaman Pixel 4D™ Canlı Duvar Kağıtları, cihazınız için en özel duvar kağıtlarına sahip olmanız için gerçekten mükemmel bir uygulama olacaktır. Bu uygulama, güncel bir çok farklı duvar kağıdına sahip. İstediğiniz zaman seçebileceğiniz büyük bir koleksiyona sahiptir.

4D Wallpaper Apk indir Sürekli Güncel

Bu, mumlar için duvar kağıtları sağlayan bir uygulama olduğundan, sürekli güncelleme birinci öncelik olacaktır. Uygulama, kullanıcılarına düzenli olarak en son güncellemeleri son derece hızlı bir şekilde gönderecektir. Bu sebeple, kullanıcı koleksiyona eklemek için yeni duvar kağıdını arayıp bulabilir.

BENZERSİZ 3D CANLI DUVAR KAĞITLARI

4D Wallpaper Apk indir kullanıcılarına sunacağı en özel özellik hiç şüphesiz 3D canlı duvar kağıtları olacak. Uygulamanın paylaştığı duvar kağıtları, en gerçekçi şekilde iletebilmek için 3D teknolojisi ile donatılacak. Ayrıca bu fotoğraflar, cihazınızı açtığınızda belirli bir döngü içerisinde tamamen hareket edebilecektir. 4D’yi destekleyen duvar kağıtlarını bile seçebileceksiniz. Ardından telefonunuzu eğerseniz duvar kağıdı hareketlerinizle birlikte hareket edecektir.

BİRÇOK FARKLI TEMA SEÇENEĞİ

Bir duvar kağıdı uygulamasıyla, temalar konusu her zaman kullanıcı hizmetlerinde ön planda olacaktır. Kullanıcıların aralarından seçim yapması için birçok farklı tema hazırladı. Süper kahramanlar, uzay duvar kağıtları ve gezegen duvar kağıtları. Ek olarak kızlar için temalar, doğal manzaralar, süper arabalar, 4K vb… hepsi hazır.

4D Wallpaper Apk indir ile Pil Tasarrufu

Ayrıca uygulamanın uygulamaya getirebileceği görüntü kalitesi en iyi görüntü kalitesi olacaktır. Bu yüzden bu duvar kağıtlarını cihazınız için ayarlayın. Telefonun pilinin bitmesi gibi problemler pek olası olmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir