VSCO X Apk indir (Fotoğraf Düzenleyici)

284

Sosyal ağlardaki herhangi bir trende ayak uydurmanıza yardımcı olabilecek birçok benzersiz işleve sahip bir fotoğraf ve video düzenleme uygulaması VSCO X'e hoşgeldiniz.
Boyut
86 Mb
Sürüm
284

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

VSCO X Aboneliği / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
Aktif izleyici veya reklam yok;
AOSP uyumlu mod;
Tamamen yerel crashlytics analitiği;
Yasaklı ülkeler için kaldırılan kısıtlamalar;
Diller: Tam Çoklu Diller;
CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
Orijinal paket imzası değişti;
Balatan tarafından serbest bırakıldı.

Tanım

Sosyal ağlardaki herhangi bir trende ayak uydurmanıza yardımcı olabilecek birçok benzersiz işleve sahip bir fotoğraf ve video düzenleme uygulaması VSCO X Apk indir. Kullanıcılar bu uygulamada sıra dışı ve zengin görevler bulabilir ve tam anlamıyla kullanmak için çok zaman harcayabilir. Aynı zamanda, düzenleme işlemi kullanıcılar için basit ve kullanışlıdır ve bu sizin için doğru araçtır.

VSCO X Apk indir Kaliteli Fotoğraflar

Uygulama da bulabileceğiniz işlevler sayesinde kullanının düzenleme ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilir. Fotoğrafın rengini doygunluk, parlaklık ve diğer birçok faktör açısından değiştirebilirsiniz. Yani herhangi bir görüntüyü etkileyici ve herhangi bir fikri gerçeğe dönüştürebileceğiniz söylenebilir. Ancak uygulamaya yeni başlayanlar için bazen bu işlevler zaman alabilir.

Bu işlevleri, kendinizi rahat hissedeceğiniz bir fotoğraf seçtikten sonra bulabilirsiniz. Bu işlevler, tam netlikte görmek için kaydırabileceğiniz bir sıra halinde düzenlenmiştir. Bazıları Pozlama, Sıcaklık veya Cilt Tonu gibi her bir faktör aracılığıyla görüntünün rengini ayarlayacaktır. Böylece bu düzenleme ile kullanıcı, kaydırıcıyı ayarlarken kendileri için deneyimleyebilir. Fotoğraflarının tamamen kendi beğenilerine göre değiştiğini görebilirler.

VSCO X Apk indir

VSCO X Apk indir Filtreler ve Ayarlar

Manuel ayarlamanızın yanı sıra efektler ve filtreler de seçeneklerdir. Bu öğeleri kullanmak tamamen basittir; uygulamanın listesinden gerekli olduğunu düşündüğünüz filtreyi seçmeniz gerekir. Zamanla, hangi filtrelerin kullanılmasının en uygun olduğunu öğreneceksiniz. Ancak uygulamanın seçimlerinin doğrudan sizin için ayarlandığını unutmayın.

Birçok farklı filtre türü bulabilirsiniz ve her kategoride arayabileceğiniz ek filtrelerin bir listesi vardır. Farklı özelliklere sahiptirler. Bu fotoğraf için sekmesinde düzenlemeyi optimize etmek için bir seçenekler listesi var. Bu nedenle, uygulamanın sahip olduğu potansiyel, yararlanmanız gereken bir şeydir.

VSCO X Apk indir ile ayrıca, fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. VSCO ile videoları düzenlemek de elinizin altında ve fikirlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak birçok fonksiyona sahip. Bu uygulama hakkında ağır çekimden anı vurgulamaya ve dramatik efektlere kadar güncel trendlere ayak uydurmaya yardımcı olacak unsurlara sahip olması. Böylece tüm bu unsurlar videoda takipçilere görünür.

Videoları ve resimleri düzenlemek; bazı ortak noktalara ve kullanıcıların dikkat etmesi gereken diğer noktalara sahip olacaktır. Fotoğraf ve video düzenlemede kolayca bulabileceğiniz renk düzeltme öğeleri. Ayrıca herhangi bir videoyu veya bir dizi görüntüyü düzenlediğinizde, birçok farklı katmanla çalışıyor olacaksınız. Her katmanın ana içerik, ses, efektler ve daha fazlası gibi bir işlevi olacaktır. Bu yüzden iyi bir videoya sahip olmanız uzun zaman alacaktır.

indirse-com-fotograf-duzenleyici

Medya kitaplığınızdaki herhangi bir videoyu uygulamaya ekle ve ardından düzenlemeye devam et. Videonuzun çeşitli efektler elde etmesini istiyorsan, kolayca ayırt etmek için videonun her bir bölümünü farklı bölümlere ayır. Ardından bu uygulamada bulduğunuz efektleri ve filtreleri düzenlemek istediğiniz videonun altına ekleyeceksiniz. Bir videoda bulabileceğiniz birden fazla efekt olacaktır.

Bunun bir örneği, web sitelerinde sık sık ağır çekim eğilimleri görmenizdir, bunu yapmanın yolu basittir. Spesifik olarak, ilki, videoyu birkaç parçaya bölecek ve izleyicide bir izlenim bırakmak için ilk bölüm için kontrast oluşturacaksınız. Ardından yavaşlama efektleri, odakla ilgili filtreler ve doğru müziği ekleyeceksiniz. Bundan sonra, iki zıt öğe arasındaki geçişi canlandırmayı ve dışa aktarmadan önce tekrar gözden geçirmeyi unutmayın.

Görüntüleri Sosyal Ağa Senkronize Et

Videolar veya fotoğraflar oluşturmak her zaman birçok kişinin favorisi olmuştur ve VSCO X Apk indir ’i kullandığınızda kolaylaşır. Tüm düzenleme aşamalarını tamamladıktan sonra çalışmanızı popüler sosyal paylaşım sitelerinde yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda, ileride kullanmak üzere cihazınıza da kaydedebilirsiniz. Hiçbir fikriniz yoksa, yeni trendleri kendiniz kullanmak için güncellemeyi unutmayın.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir