VSCO Apk indir (Full Premium)

VSCO Apk indir özellikle instagram kullanıcılarının gözdesi, dünyanın en çok indirilen ve kullanılan; video-fotograf düzenleyicisi VSCO ile karşınızdayız. VSCO artık çok daha güçlü ve daha iyi. Genel olarak telefonlar ve özellikle Android işletim sistemleri için; en iyi fotoğraf ve video yakalama ve düzenleme yöntemlerinden biri olarak kabul ediliyor. Her hafta güncellenen yaklaşık 200 sürüm ve sürekli eklenen renk filtreleri ile VSCO X (Üyelik); kullanıcıların her fotoğraftan her zaman keyif almasını ve yeni bir his almasını sağlar.

VSCO Apk indir Arayüzü

Birçok benzersiz özelliğe sahip bir uygulama olmasına rağmen, uygulama; kullanıcı arayüzü nispeten basit ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Ekranın sol tarafındaki bölümde, kullanıcı üzerine tıkladığında altı seçenek görüntülenecektir. İçinde, HOME – kullanıcıların başka seçimler yapmak için ana ekran arka planına dönmesine yardımcı olacak. GRID, JOURNAL, resimlerinizi özgürce paylaşmanız için oluşturulmuş uygulamanın özel bir sosyal ağıdır. Bir diğer önemli şey de; MAĞAZA. Kullanıcıların ücretsiz olarak indirebileceği veya uygulama tarafından oluşturulan filtreleri satın alabileceği bir yer. KÜTÜPHANE, kullanıcıların görüntülerini saklayacağı yer olacaktır. Ancak benzersiz olan şey, burada depolanan fotoğrafların cihazın belleğini kullanmayarak;VSCO Apk indir bulut depolama alanıyla senkronize edilecek olmasıdır.

VSCO Cam Fotoğraf Farkı

Bu uygulama yalnızca bir görüntü düzenleme uygulaması değil, aynı zamanda kullanıcıların kolayca kullanması için dahili bir kameradır. Üretilen tüm akıllı telefonlar, uygulamanın fotoğraf çekebilmesi için üretici tarafından cihazlarına entegre edilmiştir. Ancak neredeyse tüm varsayılan uygulamalar, kullanıcılara en iyi fotoğrafları veremez. Ancak VSCO Cam ile her şey öncekilerden tamamen farklı olacak. Bu entegre kamera ile kullanıcılar, önde gelen görüntüleme teknolojisine tam erişime sahip olacak ve sonuçlar sizi şaşırtacak. Diğer geleneksel fotoğrafçılık uygulamalarında, kullanıcı odaklandığında, o noktada ışığı da yakalayacaktır.

Ancak VSCO Apk indir için öyle değil, bunlar birbirinden bağımsız iki şey ve kullanıcılar çerçevede iki farklı noktaya odaklanabilir ve odaklanabilir. Kullanıcının ekranında Odak ve Pozlama olmak üzere iki nokta görünecektir, kullanıcılar bunları serbestçe değiştirebilirler. Bu yeni özellik sayesinde, insanların fotoğrafları bittiğinde diğer şeylere göre yeni ve benzersiz şeyler getirecek. Kullanıcı bu özelliği iyi bir şekilde kullanabilirse, sahip olduğunuz fotoğrafların düzenlenmesine bile gerek kalmayacaktır.

VSCO Apk indir Araçlar

Uygulama özünde bir görüntü düzenleme uygulamasıdır, bu nedenle bunu yapacak araçlar vazgeçilmezdir. Uygulamanın yaratıcı ekibi, kullanıcıların mükemmel görüntüyü kullanması ve oluşturması için birçok farklı araç ekledi. Her şeyden önce, kes, yapıştır ve kullanman için; diğer birçok uygulamanın sahip olduğu basit araçlardan bahsedelim. Sırada, İnce Ayar, Pozlama, Sıcaklık, Kontrast ve daha fazlası gibi; kullanıcıların kullanması için farklı özelliklere sahip güçlü işleme araçları var. Tüm bu araçlar başka birçok özellikle üretilir, ancak hepsi kullanıcılar için destek olan aynı öğeye sahiptir.

VSCO Ayarları

Görüntüleri düzenleme konusunda tecrübesizseniz, bu büyük bir sorun değil çünkü bu uygulama burada ve size yardımcı olmaya hazır.VSCO Apk indir, kullanıcılara kullanmaları için birçok ön ayar sağlayacaktır. Bir fotoğraf çektikten veya düzenlenecek bir görüntüyü seçtikten sonra, uygulama kullanıcıya fotoğrafınız için aralarından seçim yapabileceğiniz ön ayarları gösterir. Uygulama, en makul düzenlemeleri yapmak için kullanıcının fotoğraflarını analiz edecektir. Böylece kullanıcı, uygulamanın neler yapabileceğinden tamamen emin olur. Ancak kullanıcı, uygulamanın içeriğinden memnun değilse, bunları tamamen değiştirebilir. Uygulama, kullanıcının ihtiyacınız olanı elde etmek için uygulamanın seçtiği araçları daha fazla düzenlemesine olanak tanır. Bu özelliklerle, kullanıcılar ihtiyacınız olan fotoğrafları tamamen hızlı bir şekilde alır.

VSCO Filtreler

Kullanıcının özgürce kullanması için vazgeçilmez bir araç ışık filtresi. Işık filtresi, kullanıcının fotoğrafları üzerinde en önemli etkiye sahip olan şeydir. Resmin içeriğiyle eşleşen bir ışık filtreniz varsa, kullanıcı o fotoğrafı bir şahesere dönüştürür. Bu nedenle, kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak için; yaratıcı ekip, kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği birçok farklı filtre ekledi. Sadece modern veya retro gibi belirli bir stile odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda bu uygulama çok daha çeşitlidir. Kullanıcıların ihtiyaç duyduklarını bulmaları için birçok farklı stil vardır. Hepsi mükemmel seviyede olacak şekilde özel, ancak kullanıcı beğenmezse, uygulama aynı zamanda; kullanıcının ihtiyacınız olan bir şeyi elde etmek için ışık filtresinin parametrelerini manuel olarak değiştirmesine de izin veriyor.

VSCO Ücretsiz Üyelik (indirse.com)

VSCO’nun ücretsiz sürümü birçok sınırlamaya sahiptir; VSCO X’in birçok harika özelliğini ve benzersiz renk filtresini atlayabilirsiniz. VSCO Apk indir X ile, Tahıl, Genel Görünüm, Kalıcı Olmayan Düzenlemeler, HSL Kaydırıcılar, Tarifler + Düzenlemelerin Kopyalanması / Yapıştırılması işlevlerinden tam olarak yararlanabilirsiniz. Piyasadaki en yeni, en iyi kamera modellerinden 50’den fazla farklı renk filtresi vardır. Fujifilm’in klasik renklerinden büyüleniyorsunuz veya fotoğraflarınızın Nikon, Sony renkleri kadar net olmasını istiyorsunuz, merak etmeyin, hepsi VSCO X renk filtresinde.

VSCO X, 20 $ / yıl karşılığında kiralanmaktadır; belki de bu birçok insan için oldukça rahat bir fiyattır. Bununla birlikte, birçok kişinin kaydolması gereken bir VİZE’si yoktur veya VSCO X’in sunduklarını deneyimlemek istersiniz. Sana yardım etmek için burdayız. Bizim sürümü VSCO Apk indir onun getirdiği tüm gelişmiş özellikleri kilidi olmuştur; En Yeni renk filtrelerini bulabilmeniz için yeni sürümü Google Play’deki işleme göre sürekli olarak güncelleyeceğiz.

GÜNCELLEME TARİH 17/05/2021
Okyanustan Çek
Lütfen Bekleyin…
Otomatik indirme başlamadıysa, Tıklayın.
Ana Sayfaya Git
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku