USB Media APK indir

11.2.3

Fotoğrafçılıkla iyi prefesyonel programlara ihtiyacınız varsa, USB Media sizin için çok uygun bir uygulama olacaktır.
Boyut
3.82 Mb
Sürüm
11.2.3

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

* Uygulamayı kullanarak USB veya kameradaki fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde görüntüleme yeteneği.
* Uygulamanın getirdiği benzersiz özellik, kullanıcıların doğrudan cihaza video akışı yapmasına yardımcı olabilir.
* Uygulama aynı zamanda belgeleri kolayca görüntüleme veya müzik dinleme özelliği ile kullanıcılara destek olacak.
* Uygulamanın kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarmak için diğer birçok cihaz da iyi bir şekilde desteklenecektir.
* Kullanıcı arayüzü basit bir tarzda tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır.

Tanım

USB Media APK indir, kullanıcılarına mükemmel kolaylık ve memnuniyet sağlayabilen bir uygulamadır. Doğrudan fotoğrafçılıkla ilgili bir işiniz varsa ve en iyi yardımcı programlara ihtiyacınız varsa, bu sizin için tamamen uygun bir uygulama olacaktır. Bu uygulamaya gelen kullanıcılar, çalışmalarını telefonlarında rahat ve hızlı bir şekilde ön izleme imkanı ile erişebilecek ve kullanabilecekler.

FOTOĞRAFLARI HIZLI GÖRÜNTÜLE

Fotoğrafçılar için fotoğraflar, sahip oldukları en değerli varlık olarak kabul edilebilir ve bu nedenle sanat eserlerini önemli bir ihtiyaç olarak görebilirler. USB Media APK indir, bir telefon cihazına doğrudan USB veya kamera bağlantısına yalnızca birkaç dokunuşla işlerini önemli ölçüde daha hızlı yapmalarına yardımcı olacaktır.

BİR VİDEO PAYLAŞ

Resimlerin yanı sıra videolar da birçok kişinin beğendiği ürünler veya eserlerdir. Ve eğer kullanıcılar kendilerinin bir videosunu yayınlama olanağına sahip olacaklarsa, bu harika bir özellik olacaktır. Ardından, USB Media Explorer’ın son derece uygun bağlantı özelliği ile bu temel özellikleri olağanüstü hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmasına izin verin.

BELGE GÖRÜNTÜLE/MÜZİK DİNLE

Belgeleri görüntüleyebileceğinizi veya doğrudan USB’den mobil cihazınıza müzik dinleyebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Genellikle bu işlemlerin bilgisayara iletilmesi gerekir ve oradan verileri telefona aktarmanız gerekir. Teknolojik araştırmalar sayesinde, kullanıcılar bunu sadece birkaç adımda olağanüstü optimal ve basit bir şekilde yapabilirler.

BİRÇOK DESTEK CİHAZI

USB Media APK indir kullanıcılarına sunabileceği birçok harika özelliğe sahip. Bununla birlikte cihazı desteklemek de oldukça önemli olacaktır. Kullanıcıların uygulama indirme ihtiyaçları çok sayıda ve çok çeşitli olduğundan, uyumluluk oldukça endişe verici olacaktır. Kart Okuyucular, Flash/Kalem Sürücüler, Kameralar3, Sabit Sürücüler2, MTP/UMS ses oynatıcıları5, Diğer Android cihazları4, Bazı DVD sürücüleri6 gibi birçok cihazı desteklediğinde de kullanıcılara yardımcı olacaktır.

BAĞLANTI SORULARI

Ancak uygulama üreticilerinin kullanıcılarına hatırlatmak istedikleri oldukça önemli bir şey. Bu doğrudan bir bağlantı uygulamasıdır. Bu nedenle uygulamanın en iyi şekilde kullanılabilmesi için gereksinimlerin karşılanması gerekir. Cihaz bağlamak için bir MicroUSB OTG kablosu veya uygun bir USB C – USB adaptörü gerektirir.

GÜZEL TASARLANMIŞ UYGULAMA ARAYÜZÜ

Kullanıcılarının en iyi kullanılabilirliğe sahip olması için ana özelliklerin yanı sıra arayüz de olacak. Güzel bir arayüze sahip. Gözlemlenmesi, manipüle edilmesi ve hızlı erişime sahip uygulamalar ile çok önemli olacaktır. Bu, USB Media APK indir geliştiricilerinin, ürünleri için kullanmak üzere basit bir kullanıcı arabirimi. Ancak çok yüksek işlevsellik tasarlamalarına yol açmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir