Türk Kızılay Mobil Apk indir

2.09

Türk Kızılay Mobil Apk indir Kuruluşundan bugüne yürüttüğü insani yardım faaliyetleri ile milyonlarca insana ulaşan Kızılay,
Apk indir
4.8/5 Oylar: 16
Boyut
52.87
Sürüm
2.09

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Türk Kızılay Mobil Apk indir Kuruluşundan bugüne yürüttüğü insani yardım faaliyetleri ile milyonlarca insana ulaşan Kızılay, Ayrıca bu çalışmalarını bağışçılarından aldığı güçle yerine getirmektedir. Siz de insani yardım faaliyetlerine bağışta bulanarak Kızılay’ın çalışmalarına destek olabilirsiniz.

KIZILAY MOBİL UYGULAMASINDA NELER VAR?

Türk Kızılay Mobil Apk indir Kolay navigasyon özellikleriyle aradığınız içeriklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz
Ayni, Ancak Nakdi ve Gayrimenkul bağışlarınızı kategori bazlı olarak kolayca yapabilirsiniz

Uygulama içerisinde hesabınıza giriş yaparak bağışlarınızın takibini yapabilirsiniz

Size en yakın Kızılay şubelerini bulabilir, kolayca iletişim bilgilerine erişebilirsiniz

SMS’le bağış için tüm anahtar kelimeler artık parmaklarınızın ucunda… İster tek seferlik, isterseniz düzenli olarak SMS’le bağışınızı kolayca yapabilirsiniz.

Türk Kızılay Mobil Apk indir Uygulama içerisinde eklenmesini istediğiniz bir özelliği bize iletir. İyileştirilmesini istediğiniz tüm konularda bizleri yönlendirebilirsiniz

İyilik yapmak kadar, iyiliği yaymak da öneml. Bununla birlikte Kızılay bağış uygulamamızı çevrenizdekilere iletir, onları da iyiliğe davet edebilirsiniz.

İyilik yapmak kadar, iyiliği yaymak da önemli. Bununla birlikte Kızılay bağış uygulamamızı çevrenizdekilere iletir, onları da iyiliğe davet edebilirsiniz.

Gerçekleştirilen tüm insani yardım faaliyetleri ile ilgili raporlarımıza ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz kampanyalar için yıl boyu kendinize bağış hedefi koyar, dilediğiniz zaman bağışınızı yapabilirsiniz

Kızılay’ın yürüttüğü faaliyetleri yakından takip edebilirsinizİ

GÜVENLİ BAĞIŞ VE YÜKSEK ÖDEME GÜVENLİĞ

Kızılay bağış ödemelerinin güvenliğini SSL tabanlı 128-bit şifreleme ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede bağışlarınızı güvenle bizlere iletebilirsiniz.

KIZILAY MOBİL UYGULAMASI YENİLENDİ

KIZILAY MOBİL UYGULAMASI YENİLEN Türk Kızılay Mobil Apk indir
Kategori bazlı kolay ve hızlı bağış yapın, Ayrıca bağışlarınız takip edin, banka ve SMS bağış bilgilerine ulaşin, Kızılay’ın yürüttüğü faaliyetleri yakından takip edebilirsiniz.

indirse.com hızla gelişen teknoloji çağında siz değerli takipçilerine oyun ve uygulama ana başlığı altında; en kaliteli içeriği hızlı ve güvenli indirme seçenekleri ile kullanıma sunan dijital içerik platformudur. Ekip arkadaşlarımız ile güncel verileri durmaksızın takip ederek; zamanında ve eksiksiz hazırlanmış dosya sistemi ile hizmetinize sunarız. Soru ve önerileriniz için oluşturduğumuz iletişim platformumuzla her türlü eksikliği gidermeyi ilke edindik. Bununla birlikte eklediğimiz yorum widged’i ile değerli yorumlarınızı bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşarak sürekli genişleyen bir aile olma hedefindeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir