Truecaller Arayan Kim APK indir

11.81.6

Truecaller Arayan Kim APK indir gelen aramanın kimliğini ve bilgilerini bulmanızı sağlayan en popüler akıllı telefon uygulamasıdır.
Boyut
97 Mb
Sürüm
11.81.6

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Truecaller Arayan Kim APK indir herhangi bir gelen aramanın kimliğini ve bilgilerini bulmanızı sağlayan en popüler akıllı telefon uygulamasıdır. Almak istemediğiniz aramaları engeller ve ses kaydı yapar. Arayan kimliğini belirlemek ve spam çağrılarını engellemek Truecaller Gold ‘un ana hedefidir. Gelen her aramanın kimliğini görebilir ve bilinmeyen numaraları tespit edebilirsiniz. Ayrıca spam çağrılarını ve mesajlarını tanımlar ve gelen kutunuzu temiz tutmalarını sağlar. Truecaller APK uygulamasının kullanıcı arayüzü çok basit yapıdadır. Uygulamayı açtığınızda çoğunlukla Ana Sayfa, İletişim, Premium ve Engelleme düğmeleri bulunur. Basit tasarım, kullanımı çok kolaydır.

Bilinmeyen numaralardan arama aldığınızı düşünün, engellediniz ve sizi hayla arayabiliyor. Bunun önüne geçmek neredeyse imkansızdır, birkaç günde bir numara değiştirip sizi her seferinde arayabilmesi. Telefonu açmanız gerekip gerekmediğini bilmemeniz? Kullanışlı özelliklerle Truecaller APK size çağrı yapan numaranın kimliğini belirlemenize yardımcı olacak güçlü bir yardımcı uygulamadır. Sadece sizin için paylaştığımız Truecaller Premium tek dokunuşla kurabilir, bütün özelliklerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. 

Truecaller Caller ID

Can sıkıcı telefon görüşmeleri sıktıysa, kesinlikle doğru uygulamayı buldunuz, ihtiyacınız olacak en iyi uygulama diyebilirim. Bu uygulama, telefonla sizi arayan herkim olursa olsun iletişim ihtiyacınızı artırmanızı sağlayacaktır. Örneğin, size yapılan aramalar sadece arayanın numarasını görüntülüyordunuz. Artık numaralardan rahatsız olursanız, sizi arayan kişiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin. Arayan numarayı detaylı inceleyebilir, rahatsız olduğunuz aramaları engelleyebilirsiniz. Ek olarak, ayrıca sinir bozucu SPAM ve SMS reklamlarını otomatik engelleme özelliğine de sahiptir. Arayanın reklam yapan numara olduğunu anlayıp filtrelenecektir. Elbette bunları size paylaştığımız ücretsiz trucaller premium sürümünde mevcut.

Etrafınızdaki insanlarla ücretsiz olarak iletişim kurmanızı sağlayan Facebook Message, Snapchat, WhatsApp gibi birçok uygulama bulunmaktadır. Truecaller APK da, uygulama ile yalnızca kişiler listenizdeki konuşma kapsamını sınırlar. Bu özellik sayesinde tanıdık olmayan kişilerden rahatsız olmayacak ve sadece önemli olan kişilerinize odaklanacaksınız. Uygulama ayrıca, önemli mesajlarınızı etkilemeyecek şekilde anonim mesajları otomatik olarak ayırt eder. Buna ek olarak, bu uygulama aynı zamanda spam ve pazarlama reklam mesajlarını otomatik olarak engeller. Gelen kutunuzun spam mesajlarla dolu olduğunu ve bunları temizlemek için zaman ayırmanız için başınız ağrımayacak. Ayrıca, ad ve telefon numarasına göre engelleyerek iletişim kurmak istemediğiniz kişileri kolayca engelleyin. İstenmeyen aramalardan rahatsız olma konusunda asla endişeniz olmasın.

Bilinmeyen Numara Sorgulama

Bugün mevcut olan, en iyi arayan kimliğini gösterme uygulaması, Truecaller’den bahsetmek imkansızdır. Herhangi bir numara siz tarafınızdan aranırsa, uygulama size aramasını gerçekleştirdiğiniz numaranın kime ait olduğunu gösterir. Bu sizi kimin aradığını bilmenizi, önemli kafa karıştırıcı aramalardan istenmeyen aramalara dönüşmesini önlemek için son derece kullanışlıdır. Arama geçmişindeki isimleri veya isimsiz numaraları da detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz, böylece hiçbir aramayı kime ait olduğunu kaçırmazsınız. Uygulama aynı zamanda, dünya çapında milyonlarca kullanıcının topluluk katkılarına dayalı spam listelerinde her zaman güncel olan bir kullanıcı topluluğuna da sahiptir. Uygulama tamamen güvenli ve etkilidir.

Truecaller Arayan Kim APK indir

Hatırlamanız gereken veya sevdiğiniz insanlarla aramayı hatıra olarak kaydetmek istediğiniz birçok önemli telefon görüşmesi olmuştur. Bu artık çok basit çünkü uygulamanın arama kayıt özelliği bu ihtiyacı karşılayacak ve arama içeriğini mobil cihazınıza kolayca kaydedecektir. Bunun yanı sıra, uygulama aynı zamanda hem metin yazabileceğiniz hem de mevcut konumunuzu arkadaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşabileceğiniz gibi birçok kullanışlı özelliğe de sahiptir. Bu, çevrenizdeki kişilerin konumunu tespit etmek zorunda kalmadan uygulama içerisinden birbirlerini daha hızlı görmelerine yardımcı olacaktır. Sohbetinizi daha ilginç ve canlı hale getirmek için birden fazla emoji ve düzinelerce temalı çıkartma premium özelliğinde gelecektir. Özellikle, uygulama her zaman kullanıcının verilerinin en iyi güvenlik olmasını sağlar, arama geçmişini, kişileri, mesajları hızlı bir şekilde yedekler ve bunları Google Drive’da saklar.

Reklam SMS Engelleme

Truecaller Arayan Kim APK indir en iyi özellikleri sunmak için, Premium ve Gold üyelik olmak üzere iki paket sunar. Onlarla, gerekli özellikleri ücretsiz kullanmanın yanı sıra, profilinizi kimin görüntülediğini de ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Ayrıca, diğer profilleri gizlice görüntüleme seçeneğine de sahip olursunuz. Ücretsiz sürümle karşılaştırıldığında, bu Premium sürüm, sınırsız kayıt özelliğini kullanmanıza olanak tanır. Uygulamada geçiş sırasında reklamları göstermeden insanlarla aynı anda sohbet etmenize izin verir.

Dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından güncellenen bir topluluk tabanlı spam listesi ile Truecaller, iletişiminizi güvenli ve verimli hale getirmek için ihtiyacınız olan tek uygulama.

Bir önceki android uygulama Xprofile Premium sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir