Truck World Brasil Simulator Apk indir (Sınırsız Para)

0.0.5

Truck World Apk indir Çok fazla kamyon şoförü rolünü oynuyorsunuz ve yarış ekranında kamyonda ustalaşıyorsunuz.
Apk indir
4.5/5 Oylar: 17
Boyut
56.25 MB
Sürüm
0.0.5

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Çevrimiçi oyun Truck World Brasil Simulator APK içinde Brezilya’da kamyon yarışının tadını çıkarın. Video oyunu, kamyonu Truck oyunundaki birçok farklı araba ile güncellemek için kamyondaki hız kontrol cihazı ile esnek bir şekilde, pistteki bir dizi engelle zorlu araç acele etme zorlukları sağlar. Truck World Apk indir

Oynanış

Truck World Apk indir Çok fazla kamyon şoförü rolünü oynuyorsunuz ve yarış ekranında kamyonda ustalaşıyorsunuz. Oyun ekranıyla ilgili olarak, yarış gösterilerinizi başlatmanıza yardımcı olacak hazır araç kontrol özellikleri vardır. Aynı oyunda çeşitli araç stoğunun kilidini açmanıza yardımcı olan bonusları almak için rakibinizi aynı savaşta tekmeleyin.

Kamyonu ek güçle şarj edin

Truck World Apk indir Uzun mesafeli bir kamyonla yarışmak, araç söz konusu olduğunda daha fazla güç gerektirir. Yarış yolculuğunun kesintisiz devam etmesine yardımcı olmak için araca tekrar yağ doldurun. Aracı aceleye getirme yolculuğundan, aracı gerçekten şarj etmeniz için benzin istasyonlarınız olacak. Acele yolculuğunuzda araca hemen yağ eklemek için düzenli olarak kamyonun yağ seviyesine odaklanmanız gerekir.

Çeşitli yarış modları

Truck World Apk indir Birkaç farklı otomobil ile kamyon yarışı modunu seçmek mümkündür. Her kamyon ailesinin birkaç harika deneyime sahip bir dizi yarış modu vardır. Ağır araç veya konteyner aracı acele etme arasından seçim yapmak mümkündür. Ayrıca, Brezilya’da tamamen aynı pisti paylaşan dünya çapında birçok rakiple 1:1 yarışmaya veya takım aşamasında savaşmaya karar vermekte özgürsünüz.

Araçları ve araba parçalarını yükseltin

Her yarış otomobili modelinin yanı sıra işlevleriyle havalı yarış otomobili envanterini keşfedin. Her tasarımın artan sürtünme, artan yarış hızı gibi kendi yetenekleri vardır…. Birkaç nefes kesici renge sahip bir yarış aracı tasarımı seçin. Etkinliklerde tüm rakipleri zahmetsizce tekmelemenize yardımcı olacak bir yarış tasarımını yükseltin. Bu yarışmadan sonra Otomobil modelini yükseltmenin yanı sıra. Sahip olduğunuz izin verilen bonus miktarı dahilinde yarış otomobili parçalarını güncelleyeceksiniz.

Grafikler ve ses efektleri

Oyunun görüntüleri, çok sayıda zengin araba tasarımı ve birkaç çarpıcı Brezilya ortamı ile etkileyici ve güzel bir şekilde yapılmıştır. Truck World sanal dünyasında güzelliğinin tadını çıkarmak için Brezilya’nın ovalarında ve dağlık bölgelerinde yarışın. Pratik kamyon motoru sesleri, engelleri geçerken tekerlek sürtünmesi. Parlak fon müziği içeren ses dosyaları, yarış karakterinizi oyuna uyarlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir