Truck Simulator Apk indir v4 Evolution (Sınırsız Para)

Sürüş simülasyonu türü, rahatlatıcı hissi ve oynanışı nedeniyle günümüzde yaygın olarak tartışılan bir konudur. Bu oyunlar, oyunculara sürüş sırasında her zaman faydalı bilgiler verir. Onlara sanal gerçeklik sistemi aracılığıyla bir aracı kontrol etme hissi verir. Truck Simulator Apk indir; oyuncuların uçsuz bucaksız ABD topraklarını keşfetmeleri için sonsuz oynanışla birleştirilmiş bir 3D simülasyon türü.

indirse.com

Muhteşem Tır Simülatörü

EURO kamyon simülatörü ile karşılaştırıldığında Truck Simulator Apk indir; oyunculara Amerika’nın tipik kamyonlarını sürerken en gerçek hissi verecek. Özellikle, en büyük fark, motor ve getirdikleri deneyimdir. Bununla birlikte ABD Eyaletleri boyunca uzun yollarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu arada, AB kamyonları daha az verimli, kompakttır ve Avrupa ülkesinden kolaylıkla dolaşıma sokulabilir. Bu oyunun, oyuncuların geniş Amerikan topraklarında; pahalı kamyonlar sürebilecekleri EURO kamyon simülatörüne kıyasla en büyük farkı budur.

Truck Simulator Apk indir Gerçekçi Bir Sürüş

Truck Simulator USA – Evolution, oyunculara diğer kamyon simülatörlerinin yapamayacağı umut verici bir deneyim sunmak için; derin ve gerçekçi oynanışla birleştirilmiş sürükleyici bir 3D grafik motoru kullanmakta. Bu oyunda oyuncular bir kamyon şoförü olarak kariyere başlayacak; bir şirket kuracak ve yavaş yavaş geliştirecek. 

Oyuncular sürekli olarak özel nakliye sözleşmeleriyle etkileşime girdikçe; ABD’yi dolaşmaları, navigasyon sistemini kullanmaları, NPC’lerle etkileşime girmeleri gerekecek. Bununla birlikte daha fazlasını gerçek sürücüler olarak kullanmaları gerekecek. Tabii ki, oyuncular bunu yapmaya devam ettiklerinde, çok para alacaklar. Ehliyetlerini kademeli olarak yükseltecekler ve şirket için daha fazla yeni sürücü işe alacaklar.

Kontrol ve Kullanım

Oyunun kontrol mekanizması tıpkı bir Amerikan kamyonunu çalıştırmaya benziyor. Bu yüzden ara yüzü karmaşık bir şekilde tasarlanmış, önemli işlevlerle dolu. Oyuncular mesleğe girmeye başladıklarında, işe başlarken; temel işlem ve temel trafik kurallarını bilgilendirme konusunda hevesli olacaklar. Örneğin oyuncu bir kamyona binerken; çalıştırmayı, yönleri kontrol etmeyi, kamerayı doğru kullanmayı, vites kutusuyla etkileşime girmeyi ve diğer birçok şeyi yapmayı öğrenecek. Zamanla, her şey giderek daha uyumlu hale gelecek ve oyuncular; gerçek bir sürücü olma hissinin tadını çıkarmak için konsolu özelleştirebilirler.

Truck Simulator Apk indir

Truck Simulator USA – Evolution’daki dünya sistemi, oyunun boyutunu büyüten; oyunculara Amerika’yı keşfetmeleri için birçok fırsat sunan gerçek bir Amerika Birleşik Devletleri haritasına dayanmaktadır. Her sözleşme türünün işine bağlı olarak, farklı öğeleri manuel olarak taşımak; birden çok duraktan geçmek ve öğeleri sınırlı bir süre içinde teslim etmek oyuncunun görevidir. Ayrıca, oyuncuların otomatik veya manuel park yeri vardır. Truck Simulator Apk indir aynı zamanda oyuncuları akıllı bir FPS sistemi ile destekleyerek; en iyi rotayı belirlemelerine ve yolda hangi durakların görüneceğini bilmelerine yardımcı olacak.

Truck Simulator USA : Evolution

Tek bir kamyon için, uçsuz bucaksız yollarda öne çıkmaları için görünümünü özelleştirmek çok önemlidir. Neyse ki, oyun oyunculara derin ve zengin bir özelleştirme sistemi sunar. Oyunculara en sevdikleri kamyonları özelleştirmek için seçenekler sunar. Sadece özelleştirmekle kalmaz; oyuncular özel sözleşmeler almak için daha iyi performans ve üstünlükle yeni kamyonların kilidini açar. Gelecekte, oyuncunun şirketi büyüdükçe, kamyon satın almak için yavaş yavaş daha fazla alan açar. Bununla birlikte oyuncuya şirketi büyütmek için daha fazla seçenek sunar.

Truck Simulator Apk indir Grafikler

Truck Simulator Apk indir kamyonlar, ortamlar ve diğer birçok grafik öğesi gibi her türlü görseli yapmak için yeni nesil bir 3D grafik işlemci kullanmakta. Bu nedenle kamyon şoförü olmak için; çok fazla performans tükettiğinde oyuna performans katili denir. Özelleştirilen görseller oyunu mükemmel şekilde optimize eder. Daha zayıf cihazlarda kararlı bir şekilde çalışmasını sağlar. Öyle olsa bile, oyun deneyimini büyük ölçüde azaltacaktır, ancak oyuncular yine de özel içeriğinin tadını çıkarabilirler.

Bir kamyon şoförü olmak karmaşıktır ve çok fazla beceri gerektirir, ancak Truck Simulator USA – Evolution ile oyuncular, buz kamyonlarını uçsuz bucaksız yolda sürerken en gerçekçi ve canlı hissedebilirler. Oyuncuların Amerikan kamyonlarının güzelliğini görmeleri ve profesyonel sürücülerin huzurlu yaşamını keşfetmeleri için de mükemmel bir fırsat.

Bus Simulator Ultimate denediniz mi?

GÜNCELLEME TARİH 07/05/2021

LİMANDAN ÇEK TEKNEDEN ÇEK ANA SAYFAYA GİT Ana Sayfaya Git
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku