TranslateZ Apk indir (Premium)

1.9.0

Tamamen güncellenmiş özelliklerle size keyifli bir deneyim yaşatmayı vaat eden basit ve kullanımı kolay bir arayüz ile tasarlanmıştır.
Boyut
22.8 Mb.
Sürüm
1.9.0

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

 • Tek bir kolay ve rahat işlemle istediğiniz herhangi bir dili özgürce ve gönüllü olarak çevirin
 • Farklı yatıştırıcı renkler ile güzel tasarlanmış ve uyumlu bir arayüz ile gerçekçi bir alanın tadını çıkarın
 • İletmek istediğiniz cümleyi yazarak veya hızlı bir şekilde konuşup ardından başka bir dile çevirerek yabancılarla iletişim kurmanıza destek olmak
 • Metin ve görüntüleri veya gerçek hayattaki nesneleri çevirmek de dahil olmak üzere çeşitli heyecan verici özelliklerle sürekli güncellenir
 • Her yaş için uygun ve kullanımı kolay uygulama, getirdiği deneyim ile sizi yarı yolda bırakmayacak.

Tanım

Tamamen güncellenmiş özelliklerle TranslateZ Apk indir size keyifli bir deneyim yaşatmayı vaat eden basit ve kullanımı kolay bir arayüz ile tasarlanmıştır. Ayrıca kullanıcılar çeviri yaparken kendilerini daha rahat hissedecekler ve bu uygulama kesinlikle herkesin ihtiyacını karşılayacaktır.

İSTEDİĞİNİZ TÜM DİLLERİ ANINDA ÇEVİRİN

Günümüzde iletişim çok önemlidir, ancak yine de yabancı arkadaşlarınızla sohbet edecek kadar kendinize güvenmiyorsanız. TranslateZ Apk indir dil farklılıkları hakkında endişelenmeden rahatça konuşmanıza yardımcı olacaktır. Kullanmak için tek yapmanız gereken zahmetsizce cümleleri veya metinleri istediğiniz gibi yazmak, hatta mikrofonu kullanarak konuşmak, ardından istediğiniz dile geçmek ve çevirinin çıkması için ses seviyesi tuşuna basmak. Son derece kullanışlıdır ve kullanmanız çok uzun sürmez, bu nedenle harika özelliklerinin keyfini çıkarın.

YENİ FONKSİYONLAR İLE BASİT ARAYÜZ

Yayıncı basit ama sıkıcı olmayan bir arayüz oluşturma ile sizin için rahat ve yakın bir alan oluşturmuştur. Ayrıca TranslateZ Apk indir, kullanıcıları etkilemek için birçok uyumlu renkle birleştirilmiştir. TranslateZ, getirdiği değerli şeylerle sizi şaşırtıyor. 

Kullanıcı deneyimini daha da iyileştirmek için uygulama, cümleden paragrafa doğru çeviri yapmanıza yardımcı olmak için metin çeviri işlevini güncelledi. Ayrıca, istediğiniz mesajı içeren gerçek dünyadaki görüntüleri veya nesneleri yakalayabilir ve çok uzun süre beklemek zorunda kalmadan anında sonuç alabilirsiniz.

BİRÇOK OBJE

Kullanıcıların endişelenmesine gerek yok. Çünkü TranslateZ Apk indir her yaş için uygundur ve kullanışlı ve kullanımı kolaydır. Hızlı ve etkili bir çeviriye ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir uygulama olduğu kesin. Aynı zamanda insanların başvurmaları ve kendilerine zengin bir kelime hazinesi eklemeleri için mükemmel bir kaynaktır. Güncellenen 150’den fazla dil ile dilediğiniz gibi arama yapabilirsiniz. Diyelim ki daha fazla dili kolayca anlamanıza yardımcı olacak. Yabancılarla iletişim kurduktan sonra beceri pratiği yapacak bir yer arıyorsunuz. Bu durumda, TranslateZ kesinlikle sizin için mükemmel bir seçimdir.

ÖZELLİKLER

 • Tek bir kolay ve rahat işlemle istediğiniz herhangi bir dili özgürce ve gönüllü olarak çevirin
 • Farkl renkler ile güzel tasarlı ve uyumlu bir arayüz ile gerçekçi bir alanın tadını çıkart.
 • İletmek istediğiniz cümleyi yazarak veya hızlı bir şekilde konuş.
 • Ardından başka bir dile çevirerek yabancılarla iletişim kurmanıza destek olmak
 • Metin ve görüntüler veya gerçek hayattaki nesneleri çevir.
 • Çeşitli heyecan verici özelliklerle sürekli güncel.
 • Her yaş için uygun ve kullanımı kolay uygulama, getirdiği deneyim ile sizi yarı yolda bırakmayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir