Transit King Tycoon Apk indir

6.3

Transit King Tycoon apk indir : Teslimatı yönetip çok para kazandığınızda Seaport. Ayrıca, bu oyunda bulabileceğiniz birçok heyecan verici bonus olacak ve gerçekten de herkes çok para kazanmak istiyor.
Apk indir
4.3/5 Oylar: 32
Boyut
142.23 MB
Sürüm
6.3

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Transit King Tycoon Apk indir. Yönetim deneyimi her zaman her oyuncunun kolayca erişebileceği basit bir deneyim olmuştur. Yani bugün tanıtılan oyun aynı zamanda size heyecan verici bir eğlence zamanı da yaşatacak. Transit King Tycoon: Teslimatı yönetip çok para kazandığınızda Seaport. Ayrıca, bu oyunda bulabileceğiniz birçok heyecan verici bonus olacak ve gerçekten de herkes çok para kazanmak istiyor.

BÜYÜK BİR ŞEHRİ YÖNETİN

Oyuncular güzel tasarlanmış bir şehre girecek ve siz bu şehrin menajeri olarak oynayacaksınız. İşiniz oldukça basit: Şehirdeki gereksinimlerin tamamen karşılanmasını sağlamak. Aynı zamanda oyun boyunca alacağınız ödüller sayesinde şehir içindeki diğer unsurları geliştirmeye devam etmenize yardımcı olacak bir faktör olacaktır. Yani bu, çok para kazanmanızı sağlayan süreçtir. Transit King Tycoon Apk indir : Seaport’ta her işi yapan siz olmayacaksınız, basit dokunuşlarla görevlendireceksiniz. İstek yapıldıktan sonra oyundaki karakter bu isteğini yerine getirmeye başlayacaktır. Ayrıca panoramik bir manzara ile şehri tamamen net bir şekilde görebilir. Bu şehrin içindeki yerleri öğrenisiniz. Bu nedenle oyun içerisinde her farklı lokasyonda ortaya çıkan ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap verebilirsiniz.

TALEPLERİ HIZLI YAPIN

Transit King Tycoon Apk indir . Seaport’un deneyimi o kadar basittir ki, herhangi bir oyuncu oyunun başında görünen talimatlara kolayca erişebilir. Oyuncular, eşyaları nereye teslim etmeleri gerektiğini belirleyecek ve ardından bunları sağlayacak alanı seçecekler. Oradan bir araç, gıda tedarik alanından bu maddelerin ihtiyaç duyulduğu yere hızlı bir şekilde hareket etmeye başlayacak. İşlem bittikten sonra başka isteklerde bulunmaya devam edeceksiniz.

İki tür öğeye dikkat etmeniz gerekecek: malzemeler ve belirli malzemelerden ürünler. Özellikle, bir meyve suyu fabrikasına elma tedarik eder. Oradan onları meyve suyunun gerekli olduğu yere taşıyabilirsiniz. Ancak meyve suyu üretim sahasında yeterli ürün yoksa, üretim sürecinin gerçekleştirilebilmesi için malzemeleri taşımanız gerekecektir. Ayrıca aldığınız parayı da birçok farklı şey satın almak için harcamanız gerekiyor.

KAZANABİLECEĞİNİZ KADAR PARA KAZANABİLİRSİNİZ

Transit King Tycoon Apk indir: Seaport’u deneyimlediğinizde, her teslimatta aldığınız para miktarını kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Bu oyun için para gerekli çünkü teslimat yapmak için birçok farklı araba eklemenize yardımcı olacak. Ayrıca, seviye atladıkça yeni bir alan açtığınızda yeni bir yol oluşturmak çok önemlidir. Bu yüzden mümkün olduğunca çok para kazanmanın bir yolunu bulun.

Oyuncuların her bir alımda aldığı ödüller para ve tecrübeyi içerir. Bir sonraki seviyeye geçmek için her zaman deneyim gereklidir. Aynı zamanda, yeni bir seviyeye ulaştığınızda, yeni bir seviyenin kilidini açmak ve daha fazla sürücü eklemek gibi başka ödüller de alacaksınız. Sınırlı sayıda teslimatçıyı ekranın sağ köşesinde görebiliyorsunuz ve seviye atladığınızda daha fazla teslimat ve daha fazla paranız olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir