Tower And Swords Apk indir

1.110

Tower And Swords Apk indir da Bir gün dünyada on üç kule belirdi. Ve bu, dünya barışı için kuleye giren bir kılıç ustası hakkında bir oyun.
Apk indir
3.8/5 Oylar: 14
Boyut
111.02MB
Sürüm
1.110
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tower And Swords Apk indir da Bir gün dünyada on üç kule belirdi. Ve bu, dünya barışı için kuleye giren bir kılıç ustası hakkında bir oyun. Bu, kılıç ustasının kuleden geçerken büyüdüğü bir oyundur. Kuleden çeşitli ekipman ve iksirler elde edebilirsiniz, Güçlü kulenin tüm ustalarını yenip dünyaya barışı geri getirmelisiniz. Kulede normal ekipmanlardan efsanevi ekipmanlara kadar çeşitli ekipmanlar alabilirsiniz. Bir sonraki katın girişini koruyan kapı bekçisi canavarı ve kule sahibi canavarı yenerek yüksek dereceli ekipman elde edebilirsiniz.

 Kapı bekçisi canavarlardan ve kulenin sahibinden elde edilen yüksek dereceli ekipmanların düşme oranı kümülatiftir. Tekrar tekrar yakalarsanız koşulsuz elde edilen bir yapıya sahiptır. (Düşme oranını kule bilgilerinden kontrol edebilirsiniz) Nadir dereceli veya daha yüksek eşyalara ek seçenekler eklenmiştir. Seçenekler, artırılan dayanıklılıktan artırılan hareket hızına ve azaltılan sihir bekleme süresine kadar değişir. Tüm kılıçlar gizemli sihir içerir. Kapı bekçisi canavardan ve kule ustası canavardan ender dereceden yüksek özel. Efsanevi kılıçlar elde edebilin ve bu kılıç güçlü benzersiz büyü içerir. Çeşitli istatistiklerde ekipman alanan ve ekipmanı istediğiniz istatistiklerle özelleştirın. As kılıç ustası karakteriniz gelişir, kazandığınız puanlar ile pasif büyünüzü güçlendirebilirsiniz.- Kulede maceraya atıl, güçlü ekipmanlar al ve karakterini büyüt. boşta oyun.- İnternet olmayan bir ortamda bile herhangi bir kısıtlama olmadan oynayabilirsiniz.

Kule ve Kılıçlar Tanıtımı

Tower And Swords Son zamanlarda oldukça popüler bir rpg oyunu olarak. Tüm dünyada rpg oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İndirse en iyi seçiminiz. İndirse size yalnızca Tower And Swords 1.110’un en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz. Aynı zamanda Menü/Sınırsız para/Tanrı modu/Tek vuruşta öldürme modunu ücretsiz olarak sağlayarak. Oyunda tekrar eden mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur. Böylece odaklanabilirsiniz oyunun kendisinin getirdiği neşenin tadını çıkarmak üzerine. Herhangi bir Tower And Swords modunun oyunculardan herhangi bir ücret almayacağını vaat ediyor ve %100 güvenli, mevcut ve kurulumu ücretsiz. Sadece İndirse istemcisini indirin, Tower And Swords 1.110’u tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, İndirse indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Tower And Swords Popüler bir RPG oyunu olarak. Benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel rpg oyunlarının aksine, Tower And Swords’ta sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik rpg oyunları Tower And Swords 1.110’un getirdiği neşenin tadını çıkarsın. Aynı zamanda İndirse, rpg oyun severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu da dünyadaki tüm rpg oyun severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır, ne bekliyorsunuz. İndirse katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla rpg oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel rpg oyunları gibi, Tower And Swords Apk indir ‘un da benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri Tower And Swords’un birçok rpg hayranının ilgisini çekmesini sağlar ve geleneksel rpg oyunlarına kıyasla Tower And Swords 1.110, sanal motor güncellendi ve cesur yükseltmeler yapıldı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Orijinal rpg stilini korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm rpg oyun severlerin Tower And Swords 1.110’un getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel rpg oyunu, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamalarını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Tower And Swords Apk indir ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İNDİRSE APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli, İndirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü Tower And Swords Apk indir 1.110’u tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, ne bekliyorsunuz? için, şimdi indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir