Torn Apk indir

1.9.17

Torn Apk indir Dünyanın en büyük metin tabanlı RPG'si. Şimdi Torn City'ye giriyorsunuz; sanal suç, fetih, ticaret ve daha fazlasına karışan iki milyon gerçek insanın yaşadığı karanlık ve kirli bir metropol
Apk indir
4.3/5 Oylar: 35
Boyut
14.70MB
Sürüm
1.9.17
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Torn Apk indir Dünyanın en büyük metin tabanlı RPG’si. Şimdi Torn City’ye giriyorsunuz; sanal suç, fetih, ticaret ve daha fazlasına karışan iki milyon gerçek insanın yaşadığı karanlık ve kirli bir metropol. Bu açık dünya, metin tabanlı rol yapma suç oyununda, onu destekleyecek beyinleriniz ve mermileriniz olduğu sürece, istediğiniz kişi olabilirsiniz; Zorba, İşadamı veya Barbar ve İngiltere Başbakanı Theresa May’in ekibinin bu oyunu gerçek suç davranışlarını öğrenmek için kullandığı da gerçek. Bize inanmıyor musun? Google da arat. Arabadan vurarak, Belediye Başkanını kaçırarak ve hükümet binalarını bombalayarak usta bir suçlu olun. Yüzlerce benzersiz silah ve zırh öğesiyle sokaklar için alet edin. Spor salonunda toplanın ve seçkin bir şehir savaşçısı olmak için kendinizi eğitin. Rakipleri zor kazanılan paralarından kurtarmak için, sonra ünlü Onur Listesi’nde izinizi bırakın TORN, çok oyunculu bir metin RPG’sidir (Rol Yapma Oyunu). Şimdi ücretsiz oynayın.

Yırtık Giriş

Torn Apk indir Son zamanlarda çok popüler bir rpg oyunu olarak. Rpg oyunlarını seven tüm dünyada çok sayıda hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız . İNDİRSE size yalnızca Torn 1.9.17’nin en son sürümünü ücretsiz olarak sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda Ücretsiz modu ücretsiz olarak sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur. Böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. İndirse, herhangi bir Torn modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli. Kullanılan ve kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece indirse istemcisini indirin, Torn 1.9.17’yi tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, İndirse indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Torn Popüler bir RPG oyunu olarak benzersiz oynanışı. Dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel rpg oyunlarının aksine, Torn’da sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir, böylece tüm oyuna kolayca başlayabilir ve klasik rpg oyunları Torn Apk indir 1.9.17’nin getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda indirse, rpg oyun severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu da dünyadaki tüm rpg oyun severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ne bekliyorsunuz, indirse katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla rpg oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel rpg oyunları gibi, Torn’un da benzersiz bir sanat stili vardır ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri Torn’un birçok rpg hayranının ilgisini çekmesini sağlar ve geleneksel rpg oyunlarına kıyasla Torn Apk indir 1.9.17, güncellenmiş bir sanal motoru benimsemiştir ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Orijinal rpg stilini korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm rpg oyun severlerin Torn 1.9.17’nin getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel rpg oyunu. Torn Apk indir kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamalarını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İndirse APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli, İndirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü Torn Apk indir 1.9.17’yi tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, ne bekliyorsunuz? için, şimdi indirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir