The Sims FreePlay Apk indir

5.75.0

The Sims FreePlay Apk indir, günümüzde mobil pazardaki en özgün ve etkileyici yaşam simülasyonu oyunlarından biri olarak kabul edilmektedir.
Apk indir
3.9/5 Oylar: 34
Boyut
70.66MB
Sürüm
5.75.0
Gereksinimler
Android 4.4+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • The Sims FreePlay (MOD APK, Sınırsız Para/Seviye/VIP), oyuncuların lüks ve refah dolu bir yaşam kurmaları için birçok öğe ve gerçekçi bir sistem içeren bir yaşam simülatörüdür.

Tanım

The Sims FreePlay Apk indir, günümüzde mobil pazardaki en özgün ve etkileyici yaşam simülasyonu oyunlarından biri olarak kabul edilmektedir. ELECTRONIC ARTS tarafından yayınlanan ücretsiz bir sürümdür, ancak içerik, oynanış, işlevsellik ve diğer tüm unsurlar oyuncuların keşfetmesi için eksiksiz ve bakımlıdır. Özellikle oyun her zaman özgürlüğü ve canlılığıyla ünlüdür, hatta insanların bir zamanlar hayalini kurdukları şeyleri yapmaktan zevk aldıkları minyatür bir dünya olarak görülmektedir.

OTANTİK DÜNYA GELİŞTİRMELİ DERİNLEMESİNE SİMÜLATÖR

The Sims FreePlay Apk indir, günlük yaşamdaki tüm tanıdık unsurları en yüksek doğrulukla oyuna getiren bir yaşam simülasyon oyunudur. Elbette hemen hemen her şeyin belli bir süreçten geçmesi gerekiyor ancak oyun, dünyanın mutlu ve canlı bir şekilde işlemesi için pek çok şeyi optimize ediyor. Oyunculara her zaman keşfedecekleri ve eğlendirecekleri yeni şeyler sunduğunda oyunun çok sevilmesinin nedeni de budur. Ayrıca, özel etkileşimli sistemler, oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak her zaman açılan ve istedikleri kişi olmalarına, hatta bir aile kurmalarına. Bir kariyer yaratmalarına ve daha pek çok şeye izin verecektir.

İSTEDİĞİNİZ KARAKTERİ TASARLAYIN VE OLUŞTURUN

Bu oyunda oyuncular, bu sanal dünyada bir canlıyı temsil eden Sims ile etkileşime girecek ve oyuncular tüm karakteri istedikleri gibi özelleştirebilecekler. Bu sistem sayesinde saç rengi, ten rengi, saç modeli, göz rengi, yüz kemik yapısı ve daha birçok faktör gibi temel fiziksel özellikler kolayca değiştiriler. Ayrıca The Sims FreePlay Apk indir, oyuncunun istediği karakteri yaratması için ihtiyaç duyduğu her şeyi ekleyecektir ve bu bile NPC’lerle etkileşim veya vücut gelişimine uygun eylemler gibi birçok başka ekstra unsur yaratır.

KENDİNİZİ GENİŞ BİR DÜNYAYA KAPATIN

Oyunun ana içeriği, oyuncuların şehirde mevcut olan tüm aktivitelerle dolu bir hayat yaşamalarını sağlamaktır. The Sims FreePlay Apk indir, oynanışı zenginleştirmek için oyun için gerekli olan tüm sosyal etkinlikleri veya hizmetleri ekleyecek ve oyuncular. Bireysel ihtiyaçlarına göre bunlarla doğrudan etkileşim kurabilen. Hizmeti düzenli olarak kullanmanın yanı sıra. Oyuncular şehri istedikleri gibi eğlendiren veya keşfeder ve şehrin sunduğu tüm eğlencenin tadını çıkaran. Gelecekte oyuncular, karakter geliştirme yönüne bağlı olarak kariyer. Şöhret ve daha fazlası gibi yeni içeriği kademeli olarak açacaklar.

EVLERİNİZİ FARKLI YERLERE YAPIN

Özgün bir sanal dünyanın yanı sıra The Sims FreePlay Apk indir. Oyuncuların hayal ettikleri bir evi inşa etmelerine izin verecek. Bununla birlikte. Oyuncuların başlamak için arazileri veya her yerin ölçeğini satın alması gerekir. Tüm inşaat malzemeleri veya tasarımları. Oyuncuların yaratıcı olmanın keyfini çıkarması için ücretsizdir. Tasarım sistemi üstün bir şekilde ayarlanan ve optimize edilen. Ayrıca oyuncuların her ayrıntıyı kolaylıkla özelleştirmesine izin verecek. Ne de olsa, oyuncuların aileleriyle mutlu bir şekilde yaşayacakları bir ev yaratmak için içerideki tüm mobilyaları satın almaları. Bunları yavaş yavaş dekore etmeleri gerekiyor.

TANITIL, İLİŞKİ KUR VE ÜNLÜ OL

The Sims FreePlay Apk indir, oyuncular sevdikleri her şey olmayı seçen. Her bir farklı iş veya uzmanlık derinlemesine geliştirilır. Oyuncular için geniş bir erişilen yelpazesi sunulan. Oyuncu ne seçerse seçsin, kariyerinde elinden gelenin en iyisini yapması, terfi etmesi. Daha fazla dikkat çekmesi, ilişkiler kurması ve daha fazlasını yapması gerekir. Bir işteki tüm temel ayrıntılar tamamen yeniden üretilen ve detaylandırılan. Böylece oyunculara hayatlarına dair bir dizi keşif fırsatı verilen. Hepsinden önemlisi, oyuncular sevdikleri insanlarla bir aile kuran ve hayatın birçok farklı anını yaşamaya başlar.

ESTETİK GÖRSELLER İLE GÜZEL 3D GRAFİKLER

Oyuncular, benzersiz karakterleri ve bakış açılarıyla The Sims FreePlay Apk indir ‘in tüm özünün tadını çıkaracaklar. Ancak oyunun en iyi yanı, canlı ve sanatsal 3D grafikleridir. Oyuncuların bu dünyaya daha fazla kapılmaları için her şeyi inşa etmek için mükemmeldir. Ayrıca oyun, oyuncuların her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmelerine. Seçimler sistemi aracılığıyla NPC’lerle etkileşim kurmalarına her zaman izin verecektir. Oyunun görseliyle ilgili her şey, oyuncuların sonsuz potansiyelini keşfetmenin keyfini çıkarması için. Mükemmel bir şekilde geliştirilmiş ve ayrıntılarla dolu. Grafikleri ve görüntü kalitesi oyunun başlıca avantajlarından olup. Hayat simülasyonu türünde olmasına rağmen herkese en heyecanlı anları yaşatmayı vadediyor.

The Sims, oyuncular için gerçek hayatı simüle etmenin her yönüyle mükemmel bir oyundur. The Sims FreePlay Apk indir gelince. Oyuncu başkan, eğitmen, öğretmen ve daha fazlası dahil olmak üzere istediği herkes olabilir. Sonsuz yaratıcılığı, oyuncuları şaşırtmaktan asla vazgeçmeyecek. Onlar bile bu oyunda daha özel keşifler yapmak için topluluğun özel modlarını kullanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir