The House of Da Vinci Apk indir

1.1.19

The House of Da Vinci Apk indir zihinlerini çalıştırmalarına ve yaratıcılıklarını artırmalarına yardımcı olan eğlenceli bir oyundur. 
Apk indir
4.5/5 Oylar: 30
Boyut
738.13MB
Sürüm
1.1.19
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Birbirinden farklı büyüleyici içeriklere sahip heyecanlı bulmacalarla. Dolu bir macera yaşamak istiyorsanız The House of Da Vinci Apk indir bakın . Bu, oyuncuların zihinlerini çalıştırmalarına ve yaratıcılıklarını artırmalarına yardımcı olan eğlenceli bir oyundur. Oyuncular gerilim ve endişe dolu bulmaca seviyelerinin tadını çıkarabilecekler. Kendinize meydan okumak için şimdi katılın.

ÇOK ÇOK MEKANİK SORUNUN ÇÖZÜMÜ VE DENEYİMİ BASİT

The House of Da Vinci Apk indir geldiğinizde. Bir mekanik bulmaca hazinesini keşfetme ve keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaksınız. Her bulmacanın kendi zorluğu vardır, bu yüzden çok çalışmalı ve dans etme yeteneğinizi göstermelisiniz. Leonardo’nun yaratıcı ve özgün fikirleri bu dizelere ilham kaynağı olmuştur. Bu oyunu hızlı bir şekilde geçmek için, yenilikçi ve oldukça etkili stratejiler geliştirmeden önce bilgi ve deneyimi nasıl düşüneceğinizi ve uygulayacağınızı bilmelisiniz.

BAZI SİLAHLARI KEŞFEDİN VE YÜKSELTİN

Kolayca savaşmak ve düşmanı hızlı bir şekilde yok etmek için. Savaşı desteklemek için silahlara ve diğer bazı eşyalara yatırım yapmalısınız. Rakiplerinizi yenmenizi kolaylaştırmak için savaş makinenizi yükseltin ve geliştirin. Ayrıca yüzeylerde gizli nesneleri sürekli tespit edebilmek için çevrenizi gözlemlemeniz gerekiyor. Ayrıca, daha fazla yeni özellik almak için oyunu düzenli olarak güncellemeyi ve yenilemeyi unutmayın.

TAM BİR DİL SİSTEMİNİ DESTEKLEMEK

Bu oyun The House of Da Vinci Apk indir. Dünyanın tüm farklı ülkelerinde birçok kişi tarafından oynanmaktadır. Bu nedenle dil farkı çok yüksek olacaktır. Bununla birlikte, üretici olağanüstü derecede psikolojik olmuştur ve oyunculara İngilizce, Fransızca, Japonca, Çince gibi 30’dan fazla dil ve birçok popüler ülke ile bir dil sistemi sunmaktadır. Bunun gibi dil desteği sayesinde oyuncular kolayca uygun bir dil seçecek ve oyunun sağladığı talimatları ve içeriği anlayacaktır.

İLGİNÇ SORULAR YOLUYLA DAHA FAZLA BİLGİ ÖĞRENİN

The House of Da Vinci Apk indir. Katıldıktan ve burada birçok bulmacayı keşfettikten sonra oyuncular. İçeriğin her bir farklı parçası hakkında önemli bilgiler biriktirdi. Sadece bu da değil, yavaş yavaş hatalarınızdan ders alacak ve onları iyileştireceksiniz. Bu bulmacalar sayesinde beyniniz, özellikle küçük çocuklarda en aktif olacak; çocukların beyinlerini en etkili şekilde güçlendirmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Bu nedenle çocuklarınızın yaratıcılıklarını ve zekalarını geliştirebilmeleri için oyuna katılmalarına izin vermelisiniz.

ÇEKİMİ ARTIRMAK İÇİN ÇEVRİNİZDEKİ KİŞİLERİ OYNAMAYA DAVET ETMENİZ GEREKİR

Merak edilen ve sevilen bir 3D bulmaca oyunu olarak, onu en etkili şekilde nasıl kullanacağınızı bilmelisiniz. The House of Da Vinci Bu oyunun çekiciliğini ve eğlencesini artırmak için. Doğru cevabı deneyimlemek ve düşünmek için çevrenizdeki daha fazla arkadaşınızı veya akrabanızı davet edebilirsiniz. Bu oyunun indirilmesine gerek yoktur, bu nedenle kullanışlıdır ve tüm konuların rahatça katılması için koşullar yaratır.

Herkesin bilmesi ve deneyimlemesi için bu oyunu tanıtmayı ve sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmayı unutmayın. Ek olarak, bu oyun The House of Da Vinci Apk indir aracılığıyla arkadaşlar edinebilecek. Değiş tokuş yapabilecek ve birçok temel ilişkiyi genişletebileceksiniz. Sadece bu da değil, diğer birçok oyuncudan harika bir oynanış öğreneceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir