Terabox Apk indir (Cloud Storage Space)

3.8.8

Terabox Apk indir Fotoğraflarınızı ve videolarınızı otomatik olarak yedekleyin.Çevrimiçi fotoğraf ön izlemesini ve video oynatmayı destekler.
Apk indir
4/5 Oylar: 57
Boyut
85.15MB
Sürüm
3.8.8
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • TeraBox Cloud Storage Space MOD APK Kilitsiz

Tanım

1024 GB kalıcı ücretsiz bulut depolama için kaydolun Fotoğraflarınızı ve videolarınızı otomatik olarak yedekleyin. Çevrimiçi fotoğraf ön izlemesini ve video oynatmayı destekler. Terabox Apk indir ile yaklaşık olarak şunları depolayabilirsiniz: 3.000.000’den fazla fotoğraf, 2500’den fazla video dosyası veya 6,5 ​​milyon belge sayfası. Tüm dosyalarınız ve depolama alanınız için güvenli bir yer sağlıyor ve verilerinizin çalınmasını engelliyoruz. Önemli içeriğinizi güvenle yedekleyen, senkronize eden, erişebilen ve paylaşabilirsiniz. Güvenli bulut depolamayı ücretsiz olarak alın ve kaybetmemek için güvenli yedeklemeler yapın! 

Herkes Terabox Apk indir dosya yükleyip aktarabilir ve bunları arkadaşları ve ailesiyle paylaşır. Fotoğrafları, videoları, belgeleri ve diğer dosyaları bulut depolamaya yedekleyin ve herhangi bir bilgisayar veya mobil cihazla senkronize edilmiş dosyalara her yerden erişin! 

TeraBox Bulut Öne Çıkanlar

Terabox Apk indir Bulut Depolama Alanında Öne Çıkanlar: 1024 GB kalıcı ücretsiz bulut depolama;– Fotoğraf, video, Android cihazınızdan belgeler ve diğer dosyalar. Hangi cihazdan gelirse gelsin, bulut depolama alanında sakladığınız tüm içeriğe erişin. Fotoğrafları ön izleyin ve Çevrimiçi video oynatma. Klasörler oluşturun ve dosyaları bunlar arasında taşıyın. Dosyaları şuraya aktarın: farklı dosya depolama; Ücretsiz TeraBox Bulut Depolamanız için şimdi kaydolun. Tüm bağlı cihazlarınızdaki dosyaları kaydetmek için yeterli alana sahip olacaksınız. Ayrıca Facebook, Google veya Apple Id hesabınızla kolayca giriş yapabilirsiniz. Akıllı telefon, tablet veya bilgisayar gibi birden fazla cihazdan dosya yüklemeniz için size güvenli bir alan sağlıyoruz. Yedekleme işlevi, dosyaları kaybetme endişesi duymadan videolar, fotoğraflar ve belgeler gibi dosyalarınızı güvenle yedekleyebilir. Ayrıca, dosyalarınızı ve belgelerinizi yönetmek için kolayca klasörler oluşturabilirsiniz.

Fonksiyon özellikleri

Fotoğrafları yedekle ve & videolar• Telefonunuzdan otomatik fotoğraf yedekleme• Çevrimiçi fotoğraf ön izleme ve video oynatma?Dosya Erişimi• Uygulamadaki her türlü dosyanıza güvenle erişin• Dosyalarınızı kolayca arşivleyin• Aktarım listenizde aynı anda birden fazla dosya indirin . Ayrıca ?Arama• Ara ada ve anahtar kelimeye göre belgeler TeraBox. Cihazınızdaki tüm dosyaları koruyan. Bununla birlikte Sizin için organize eden ve güçlü AI teknolojisini kullanarak fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde yedeklemenize. Aramanıza yardımcı olan yenilikçi bir bulut depolama uygulamasıdır. 

TeraBox ile veri yedekleme ve bulut depolamanın geleceğini ayağınıza getiriyoruz. TeraBox ile ilgili sorunuz var mı? Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ayrıca video oynatma?Dosya Erişimi• Uygulamadaki her türlü dosyanıza güvenle erişin. Dosyalarınızı kolayca arşivleyin• Aktarım listenizde aynı anda birden fazla dosya indirin. Arama• Dokümanları ada ve anahtar kelimeye göre arayın. Bu uygulama koruma sağlayan yenilikçi bir bulut depolama uygulamasıdır. Cihazınızdaki tüm dosyaları sizin için düzenler ve güçlü yapay zeka teknolojisini kullanarak. Fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde yedeklemenize ve arama yapmanıza yardımcı olur. 

TeraBox ile veri yedekleme ve bulut depolamanın geleceğini ayağınıza getiriyoruz. Terabox Apk indir ile ilgili sorunuz var mı? Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. video oynatma?Dosya Erişimi• Uygulamadaki her türlü dosyanıza güvenle erişin• Dosyalarınızı kolayca arşivleyin• Aktarım listenizde aynı anda birden fazla dosya indirin ?Arama• Dokümanları ada ve anahtar kelimeye göre arayın TeraBox, koruma sağlayan yenilikçi bir bulut depolama uygulamasıdır.

Terabox Apk Cloud Storage Space kilitsiz

cihazınızdaki tüm dosyaları sizin için düzenler ve güçlü yapay zeka teknolojisini kullanarak fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde yedeklemenize ve arama yapmanıza yardımcı olur. TeraBox ile veri yedekleme ve bulut depolamanın geleceğini ayağınıza getiriyoruz. Terabox Apk indir ile ilgili sorunuz var mı? Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. veri yedekleme ve bulut depolamanın geleceğini size getiriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir