Taraftarium 24 Apk indir (Reklamsız)

1.3

Taraftarium24 indir seçeneğini değerlendirmeden önce uygulamanın indirileceği sitenin güvenirliği tespit edilmelidir
Apk indir
4.5/5 Oylar: 16
Boyut
1.6
Sürüm
1.3

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Günümüzde futbol müsabakalarını bir şekilde izlemek çok zor. Ulusal kanallar genellikle alt lig maçlarını olarak ekrana taşıyor. Yayıncı kuruluşların elinde olan Türkiye ve Avrupa liglerini izlemek için bütçeyi aşan bir bedel ödemek gerekirken, her ligin farklı bir platform tarafından yayınlanması nedeniyle birden fazla yayıncıdan üyelik almak gerekiyor. Üyeliklerin taahhütlü olması ise üyelikten çıkış imkana engel oluyor. Tamamen izleyici aleyhinde olan bu olumsuz durumu tersine çeviren bir uygulama var. Taraftarium 24 apk sayesinde Türkiye, Avrupa ve çeşitli Dünya liglerini tamamen izlemek mümkün. Uygulamanın mobil cihazlarda sorunsuz çalışıyor olması da ayrı bir avantaj yaratıyor.

Taraftarium24 Nedir?

Uzun yıllardır internet üzerinde geniş kitlelere uzanan bir hizmet anlayışını devam ettiren Taraftarium 24, başta futbol müsabakaları olmak üzere diğer spor karşılaşmalarının herhangi bir ücret ödenmeden internet üzerinden izlenebileceği bir internet platformudur. Taraftarı olduğunuz takımın bütün maçlarını Taraftarium üzerinden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitenin ziyaretçilerinden herhangi bir ücret talep etmemesi, canlı maç yayınlarının yüksek görüntü kalitesi, yayınlarının donmaması gibi birçok faydalı özelliği olu. Maç linklerinin birden fazla server’da bulunması sayesinde, arama motorlarında donmadan maç izle şeklinde sorgular yapmaya gerek kalmaz.

Taraftarium24 APK Nedir?

Android Application Package (APK), Android için kullanılan bir paket dosyasıdır. Bu paket dosyaları mobil cıhazına indirildi zaman kuruluma yapar. Dosyayı açtıktan sonra kurulum için gerekli izinler verildikten sonra ilgili uygulamanın cihaza kurulumu tamamlanacaktır. Taraftarium24 uygulaması aynı mantıkla cihazlara yüklenebilmektedir.

Taraftarium24 apk indir işlemini gerçekleştirerek canlı maç seyretme keyfini mobil cihazından gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye liginden Avrupa ligine bütün futbol karşılaşmalarını kesintisiz ve donmadan izlemenin yolu bu uygulamadan geçiyor.

Taraftarium24 Güvenilir Mi?

APK dosyasının güvenilir platformlardan indirilmesinden sonra herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Taraftarium24 indir seçeneğini değerlendirmeden önce uygulamanın indirileceği sitenin güvenirliği tespit edilmelidir. Bazı kötü niyetli kişiler tarafından uygulama dosyası içine virüs, trojen, keylogger gibi zararlı yazılımlar yerleştirilmasi olur. Böyle bir durumda mobil cihaz üzerinden kişisel bilgilerinizin çalınma ihtimali doğacaktır. Bu sebeple taraftarium 24 apk indirmeden önce dikkatli olunmalıdır. Ancak orijinal APK dosyasında hiçbir zararlı yazılım bulunmadığı gibi mobil cihaza hasar verelecek bir durum da söz konusu değildir.

Bir diğer konu ise telif hakları üzerinedir. Bilindiği üzere yayıncı kuruluşların gözünde kaçak maç izle hizmeti sağlayan platformlar illegaldir. Yasadışı faaliyetlere karşı hukuksal düzlemde yaptırımlar uygulanmaktadır. Ancak bu ortamlardan maç izleyen kişilerin tehlike altında olduğu düşünülmemelidir. Burada asıl sorumlular maçı yayınlayan kişilerdir. Taraftarium24 mobil uygulama üzerinden gönül rahatlığıyla maç izleyebilirsiniz.

Taraftarium24 APK Özellikleri Nelerdir?

Mobil uygulamanın tasarımı tamamen kullanıcı dostu olarak dizayn edilmiştir. Kullanım kolaylığının yanı sıra uygulama içinde kasma problemi olmaz. APK dosyasının boyutu çok küçüktür. İndirilen cihazda kapladığı yer sadece birkaç megabayt olacaktır. indirilip kullanılabileceği gibi her akıllı cihaza uyumludur. Taraftarium 24 apk indirerek akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarda kesintisiz maç izleneli. Bildirim sistemi sayesinde yayınlananan Maçlar haberdar olunur. Maçların görüntüsü kalitesi oldukça yüksektir. Kullanıcıya bağlı olarak çözünürlük düşürülır . Bu sayede internet hızına bağlı olan yayın donması sorunu ortadan kaldırır.

Maçları yayınlayan maç kanallarını uygulamayı indirerek canlı izleyebilirsiniz. Ayrıca SSport, SmartSpor gibi ücretli kanalları uygulamada şifresiz seyretme imkânınız olacaktır.Spor gibi ulusal kanalları da uygulamada seyretmeyi tercih edebileceksiniz. Yayın kalitesinin yüksek oluşu sayesinde maç izleme konforunuz yüksek olacak. Taraftarium24 ile birlikte birden çok yayıncı kuruluşa para vermeye gerek kalmıyor.

Taraftarium 24 apk indir

İnternet üzerinden maç izleyen herkesin ortak sorunu yayınların sürekli donuyor olmasıdır. Karşılaşmanın en can alıcı yerinde yayının donması veya durması sinir bozucu bir durum oluşturur. Donma probleminin nedeni yayıncıların serverlarının zayıf olmasından kaynaklanır. Serverlara çok sayıda kişi yüklenince yayında kopmalar meydana gelir. Ancak taraftarium24 indir işlemini gerçekleştiren kişilerde bu sorun ortadan kalkıyor. Çünkü uygulamanın bağlı olduğu serverların kapasitesi oldukça yüksek. Binlerce kişinin aynı anda kesintisiz maç izleyebilmesi mümkün. Eğer serverda beklenmedik bir problem meydana geliyorsa, izleyiciler diğer serverlara geçiş yaparak maç izlemeye devam edebiliyor. Birden fazla kanalın aktif halde bulunmasının sebebi budur. Taraftarium 24 apk sayesinde donmadan maç izleme keyfi yaşanabiliyor.

İnternette yayınlanan maçların büyük kısmı düşük görüntü kalitesindedir. Çözünürlük düşük olduğundan karşılaşmadan zevk alınmayacak. Bu yüzden full hd maç izle fırsatını sunan platformlara yönelmek en mantıklısıdır. Taraftarium24 apk indir işlemini gerçekleştirerek uygulamayı akıllı cihazınıza indir, yüksek görüntü kalitesinde bir maç yayınını seyredebilirsiniz.

İnternet hızı düşük olan kullanıcılar için 720p ve 1080p maç yayınlarını izlelemek kolay olmayacak. İnternet hızından kaynaklanan donmalar yaşanabileceği için çözünürlüğü 480p’ye indirmek daha doğru olacaktır. Bu sayede donma problemiyle karşılaşmadan maç izlemeye devam edilebilecektir. Uygulamanın canlı yayın video oynatıcılarında çözünürlük ayarı kolaylıkla yapılabilmektedir.

Yayıncı kuruluşlara ücret ödemek istemeyenler internette maç izlemeyi tercih eder. Bazı illegal yayıncıların ise kullanıcılardan ücret almaya çalışılır . IPTV gibi platformlarda üyelikler dönemsel ve yıllık olarak satılır. Ancak Taraftarium24 uygulaması sayesinde maç izlemek için hiçbir bedel ödemeye gerek kalmıyor. Bütün spor karşılaşmaları uygulamada tamamen olarak yayınlanıyor. Diğer siteler ve uygulamalarda bulunan abartılı reklam anlayışı Taraftarium24’te yer almıyor. İzleyicilerin kesintisiz maç izleyebilmesi adına reklamlar oldukça sınırlı tutuluyor. Bu avantajlarıyla Taraftarium 24 apk dosyasını mobil cihazınıza indirir, maç izleme imkanını elde edebilirsiniz.

Taraftarium24 Uygulamasında Hangi Maçlar İzlenebilir?

Uygulamanın maç yayınlama ağı oldukça geniştir. Dünya üzerindeki neredeyse bütün liglerdeki karşılaşmaları uygulamada bulabilmek mümkündür.

Bu liglerin dışında kalan çoğu karşılaşma Taraftarium24 uygulamasında canlı yayınlanmaktadır. Ayrıca Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Avrupa Elemeleri gibi organizasyonlara ait maçlar da kolaylıkla izlenebilmektedir.

Spor denilince akla sadece futbol gelmez. Özellikle basketbol maçlarını izlemek isteyen büyük bir kitle bulunur. Basketbol severler için uygulamada çok sayıda karşılaşmayı bulabilmek mümkündür. NBA ve EuroLeague gibi elit organizasyonların karşılaşmaları donmadan ve full hd olarak izlenebilmektedir. Tenis, voleybol, formula 1 gibi farklı spor dallarını seyredebilmek için Taraftarium24 APK indir seçeneğini değerlendirmeye alabilirsiniz.

Uygulamanın eksikliklerinin giderilmesi amacıyla yeni versiyonları yayınlanmaktadır. Taraftarium24 son sürüm güncellemesini indirerek canlı maç izlemeye devam edilebilmektedir. Her güncellemeden sonra yeni bir APK dosyası yayınlanır. Önceki yüklemelerde olduğu gibi APK dosyasının indirilip akıllı cihazlara kurulumu sağlanmalıdır. Taraftarium24 giriş işleminde problem yaşayan kullanıcılar uygulamayı silip baştan yüklediğinde problem ortadan kalkmış olacaktır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir