TapScanner Apk indir (Premium Kilitsiz)

2.6.63

Genellikle, görüntü kalitesi, doğrudan telefonla çekilen görüntülere kıyasla orijinal biçiminden biraz düşer.
Apk indir
3.9/5 Oylar: 16
Boyut
45 MB
Sürüm
2.6.63

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Genellikle, görüntü kalitesi, doğrudan telefonla çekilen görüntülere kıyasla orijinal biçiminden biraz düşer. Böyle zamanlarda ne yapacaksın? Yoksa bu dezavantajı aşmak için bir yol mu kullanıyorsunuz? TapScanner Apk indir adlı bir sırrı size hemen tanıtmak, sorduğunuz soruları yanıtlamanıza yardımcı olacaktır. Bu nihai uygulama, keskin bir PDF dönüştürücüye sahip çok verimli bir kamera tarayıcıdır. Bu benzersiz uygulama ile artık resimlerimizin kalitesi hakkında endişelenmenize veya fotoğrafların azaldığını bildirmenize gerek yok.

UYGULAMALARIN MODERNİSİ

Görüntü kalitesi, çatlayacağından veya keskinliği azaltacağından endişe duymanıza neden olur, ancak artık bunun için endişelenmeyin. TapScanner Apk indir ’a hemen sahip olmak, bu korkuyu sıfıra indirecek, hatta fotoğraflarınızın daha keskin ve net olmasına yardımcı olacaktır. Geleneksel PDF dönüştürme çok zaman alacak, hatta depolama alanınızın bir kısmını etkileyecek. Daha hantal hale gelecek ve depolama gerçekten tatmin edici olmayacak; üstelik doğrudan bir ders planından tarama, özet, bilgisayar yapamayacak.

Bu trende ayak uydurarak, uygulama böyle bir büyüklük yaratmak için gerekli şeyleri entegre etti. Her ikisi de akıllı telefonunuzda kullanılabilir ve PDF’ye dönüştürülerek görüntü kalitesini daha da benzersiz hale getirir. Uygulama, her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı, kompakt ve verimlidir. Ayrıca, kullanıcılara bu benzersiz dönüşüm hakkında daha objektif bir görünüm sağlamak için uygulama her gün tamamen güncellenmektedir.

BELİRGİN ÖZELLİKLERİ

TapScanner Apk indir, benzersiz bir etki için çeşitli akıllı telefon cihazları için uygundur. Başlangıçta TapScanner, büyüdüğünü ve kendi cazibesini ortaya koyduğunu gösteren bir performans geliştiriciye sahiptir. Yardımcı uygulama, kullanıcıların belgeleri, makbuzları ve hatta kartvizitleri taramasını sağlar. Görüntüleri hızla yakalayın ve PDF’ye dönüştürüldüğünde bulanıklık olmaz.

Taramadan sonra, görüntüler hemen PDF’ye dönüştürülecek. Her kullanıcının çalışması ve gerekli amaçlar için kapalı bir klasörde saklanacaktır. Çekimden sonra ayrıca kenarlığı algılar ve kenar boşluklarını kesmek ve düzenlemek için zamandan tasarruf etmemize yardımcı olmak için resmimizi kaplar. Fotoğraflarınıza hizmet etmek için her rengi, farklı keskinliği özelleştirin. Belgelerinizi vurgulamak için siyah beyaz kullanmak yerine renkleri de kullan.

OTOMATİK KONTROL ALGILAMA

Belgeleri tararken sizi endişelendiren şey, belgelerinizde gereksiz ayrıntıların ortaya çıkmasıdır. Yine de TapScanner Apk indir ile belge malzemelerinin ana hatlarını otomatik olarak algılar. Gereksiz ayrıntıların temiz bir şekilde işlenmesini sağlar. Bu avantaj, belgenin temizlendikten sonra daha kolay yedeklenmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca silmek istediğiniz belgedeki detaylar ile daha mükemmel ve tatmin edici hale getirmek için manuel silmeyi de kullanabilir.

GÖRÜNTÜLERİ FARKLI FİLTRELERLE DÜZENLE

TapScanner Apk indir filtresi sayesinde tarama sonrası belgeler çok net ve eksiksizdir. Parlaklık, netlik, kontrast, doygunluk ve sıcaklık ayar modlarıyla görüntü daha net ve görülmesi daha kolaydır. Çıplak gözünüze bağlı olarak, yukarıdaki efektlerin parametrelerini belge yeterince parlak, çok karanlık veya çok parlak olmayacak şekilde ayarlayın.

TARANAN BELGELERİ YÖNETİN

Bu uygulama taranan belgeleri sisteme kaydedecektir. Bu son derece kullanışlıdır ve bilgiyi en uygun şekilde bulmanız gerektiğinde size zaman kazandırır. Bu saklanan belgeleri, yüz yüze görüşmenize gerek kalmadan başkalarıyla da paylaşabilirsiniz. Onun sayesinde her şey daha erişilebilir hale geliyor ve daha fazla zaman alıyor.

TapScanner Apk indir size harika bir deneyim sunar. Bu uygulama sayesinde tüm belgeler daha verimli bir şekilde işlenir. Tapscanner belgeleri hızlı bir şekilde yedekler, böylece belgeleri kaydetmeyi unutma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bu uygulama 100’den fazla farklı dili destekler ve OCR tamamen ücretsizdir. Belgelerinizi dijital imzanızı kullanarak elektronik olarak başkalarına da gönderebilirsiniz. Uygulama, kullanıcılara eksiksiz yardımcı programlar getiriyor.

MUHTEŞEM UYGULAMALAR

Fotoğraf çekmeyi bitirdiğinizde, verilerinizi en akıllı şekilde yönetmek için görüntüler otomatik olarak yumuşak bir veri dosyasına kaydedilir. Kolayca arama yapmak ve bir dosyadan diğerine kolayca geçmek için görüntü adını değiştirİR. Yüksek kaliteli PDF veya PNG çıktısı, kesinlikle kullanıcıların TapScanner’a daha fazla ilgi duymasını ve güven duymasını sağlayacaktır. Birçok farklı dil desteği, uygulama için benzersiz bir vurgu oluşturur.

TapScanner Apk indir, kullanıcıların büyük sevgisini kazandı. Yalnızca çekici bir araç çubuğuna sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılara yardımcı olacak birçok benzersiz özelliğe sahiptir. İşinize ve günlük hayatınıza hizmet etmek için bu mükemmel uygulamayı hemen cebinize koyun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir