Tap Wizard 2 Apk indir

5.4.8

Tap Wizard 2 Apk indir, boşta kalma öğesiyle birleştirilmiş keyifli bir simülasyon rol yapma oyunudur.
Apk indir
3.8/5 Oylar: 42
Boyut
96.59MB
Sürüm
5.4.8
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tap Wizard 2 Apk indir, boşta kalma öğesiyle birleştirilen keyifli bir simülasyon rol yapma oyunudur. Ancak Ekip yöneticisinin bir kuralı rolünü canlandıran olacaksınız ve esrarengiz dünyanızı karanlığın kötü güçlerinden korumak için buz. Buz, su, ışık ve daha fazlası benzer şekilde ana düzeltmeyi yapacaksınız. Bununla birlikte Güçlü büyülerinizle büyüleyici savaşın tadını çıkaracak ve oyundaki en büyük büyücü olacaksınız.

TAP SİHİRBAZI 2’YE HOŞ GELDİNİZ

Warrior Magician oyunu, Ancak iki grup arasındaki en yoğun mücadelelerin heyecanını yaşamanıza izin verir. Kronosferi korumak için esrarengiz bir arayış esnasında karanlığın güçleri geri geldi ve Büyücüyü ele geçirdi. Bir tek, Büyücü son nefesini verdiğinde umut söndü. Bununla birlikte Bir tek Chronosphere zamanı otomatikman geri sarana kadar, Tap Wizard 2 Apk indir Büyücü daha oldukça informasyon edinmek ve en önemli saldırıya hazırlanmak için bu fırsattan yararlandı.

Bununla birlikte Büyücü, bir sonraki dalgaya hazırlanmak için kendine güçlü bir ordu yetiştirdi. Oyun sizi aksiyon ve sihirle dolu bir senaryoya sokacak ve gücünüzü çoğaltmak. Bununla birlikte karanlık güçlere karşı savaşmak ve Kronosferi korumak için benzersiz büyü becerilerinizi kullanmak zorunda kalacaksınız.

BÜYÜ BECERİLERİNE SAHİP BİR BÜYÜ USTANI OLUN

Halkın kullanıcılarının dünya gücünün temelinde kullanılması için ateş, su, ışık, buz vb. elementlere hakim olmalısınız. Tap Wizard 2 Apk indir yavaş rol yapma seçimi. Ayrıca Cenk alanındaki canavarlar, saldırmanız için kılıç kullanacak yada onarım edecek. Önek cenk alanları hakkında informasyon edinmeli ve bu biçim şeyleri etkili bir halde kullanmalısınız. O maçlarda hem heyecanın tadını çıkaracak hem de monster denilen canavarlarla savaşacaksınız.

ÇEŞİTLİ BÜYÜLERLE HEYECAN VERİCİ Gladyatör SAVAŞLARI

Eşi olmayan sihirle çalışan bir oyun arıyorsanız. Deneyimlemeniz için tehlikeli görevlere haiz bir sihir ustası rol yapma oyunu burada. Ayrıca Tap Wizard 2 Apk indir Düşmanı yok etmek için ateş büyüsü. Buz, zehir ve diğeri silahları kullanacaksınız. Ek olarak değişik muhteşem şeyler ile kendi karakterinizi seçebilirsiniz.

Tap Wizard 2 ANA İŞLEV

  • Sihirbazlar, Aynı zamanda Golden Envy, Retribution benzer şekilde oyun değiştiren anahtarların kilidini açmak. Ek olarak yeni büyülerin kilidini açmak için fazlaca uygundur.
  • Oyuncunun karşılaşacağı 20’den fazla değişik düşman türü ve kullanılacak 20’den fazla değişik benzersiz rün.
  • Cenk enerjisini çoğaltmak için birçok benzersiz ve coşku verici unsur toplayın.
  • Düşmanları yok etmek için ateş, buz, şimşek, zehir benzer şekilde çeşitli büyüler kullanın.
  • Tercihlerinize gore acayip karakterler seçin ve coşku verici savaşlara katılın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir