Sygic Travel Maps Offline APK indir

5.15.3

Seyahat meraklısıysanız, Sygic Travel Maps telefonunuzda olması gereken uygulamadır. Çeşitli olanaklara sahip potansiyel bir tur rehberi gibidir. Tek bir uygulama ile, istediğiniz seyahat noktalarına geldiğinde yapılacak en iyi şeyleri öğrenebilirsin
Boyut
41 Mb.
Sürüm
5.15.3

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Hedefler arasındaki seyahat süresinden işler için en iyi mesafeye kadar bir seyahat için gereken görevlerle mükemmel turu tasarlayın.
  • Tur rehberine gerek yoktur; Uygulama, wifi olmadan bile haritaları desteklediğinden, dünyanın her yerindeki destinasyonların her köşesini bilebilirsiniz.
  • Müzeler, konaklama yerleri, bölgedeki ünlü restoranlar gibi yerlerden sizin için yüz milyonlarca ünlü destinasyonumuz var… hepsi kapalı.
  • Uygulamamız, açılış saatlerinden veya maliyetlerinden istediğiniz turistik yerler hakkında doğru bilgileri yayınlayacaktır; tüm bilgiler ünlü uzmanlardan alınmıştır.
  • Bu uygulama, görüntülere ek olarak, bölgelere en belirgin şekilde atıfta bulunarak ünlü turistik yerler hakkında 500’den fazla özel video da yükler.

Tanım

Seyahat meraklısıysanız, Sygic Travel Maps Offline APK indir telefonunuzda olması gereken uygulamadır. Çeşitli olanaklara sahip potansiyel bir tur rehberi gibidir. Bu uygulama ile, istediğin seyahat noktasına geldiğinde yapılan en iyi şeyleri öğren. Hatta bölgenin mevcut seyahat trendlerini, yiyecek ve yapılan şeylerle gösterir. Uygulama, yapılan belirli şeylerle bir gezi planladığınızda potansiyel bir rehber olur.

BELİRLİ BİR İŞLE BİR TUR TASARIM

Ne kadar meşgul olursanız olun, en sevdiğiniz seyahat noktalarına gitmek için zaman ayırdın. Bu yüzden burada hayran olmak ve ünlü şeyleri yapmak için zaman kazanman gerekli. O zaman Sygic Travel Maps Offline APK indir sizin için önereceğim pratik asistan olacak. Kullanıcılar tahmini uygulamalar için belirli zamanlar planlar ve girer. Ya da sadece yapılacaklardan bahsedin ve uygulama sizin için planlamayı yapsın. Yolculuktan iş işleme süresine kadar geçen süreyi hesaplayacaktır.

TÜM HEDEFLERİN İLETİŞİMDE KALMASI İÇİN ÇEVRİMDIŞI HARİTA UYGULAMASI

Bu uygulama ile mevcut seyahat trendlerine uygun. Sygic Travel Maps Offline APK indir tarafından desteklendiğinde seyahatiniz en uygun maliyetli olacaktır. Uygulama her zaman en iyi kullanıcı deneyimini sunar. Bunu desteklemek için bu uygulamaya sahip olduğunuzda bir tur rehberi kiralamanıza gerek yoktur. Bu uygulama, ağ bağlantısı olmasa bile haritaları destekler. Bununla kullanıcı seyahat ederken dünyanın her köşesini bilir. Ek olarak yapılacak seyahat ruhunu besler.

SEÇİLMİŞ YÜZ MİLYONLARCA HEDEF

Akıllı bir gezgin olarak, gideceğiniz yere varmadan önce ne yapmanız gerektiğine karar vermelisiniz. Planlama – her yolculuk için gerekli çalışma. Buna ek olarak uygulama size gitmek istediğiniz ünlü yerleri gösterecektir. Uygulamamızın size gösterebileceği yüz milyonlarca harika yer var. Önemli turistik mekanlar, konaklama, restoranlar ve küçük mekanlardan sizin için her şeye sahibiz.

TURİSTİK ALANLAR HAKKINDA DOĞRU BİLGİ

Kullanıcıların bu turistik bölgelerin kesin bilgilerini bilmelerini sağlamak. Sygic Travel Maps, insanlar tarafından bırakılan fotoğraflar ve güncellemelerle hedefleri düzenli olarak güncelleyecektir. Uygulamada güncellediğimiz tüm bilgiler, uzmanlardan veya Wikipedia’dan alınmıştır. Hedef açılış saati, ziyaret edilecek yaştan veya bölgeye giriş maliyeti. Kullanıcının seçim yapması için her bilgi parçasına bir resim eşlik edecektir.

KESKİN VİDEOLAR GÜNCELLEME

Diyelim ki kafanız karıştı ve seyahatiniz için ana varış noktasına karar vermediniz. Lütfen bu uygulamayı kullanın ve manzaraya en keskin şekilde bakın. Dünya çapında ünlü destinasyonlardan 500’den fazla özel video çekildi. Bununla birlikte bu noktada size en iyi rolleri ve alanları gösteriyorlar. En iyi seçenek bir video ile gelecek, kolayca karar verebilirsiniz.

TURİST NAVİGASYON ÖZELLİĞİ

Sygic Travel Maps ile harika bir varış noktası seçtiğinizde, en iyi deneyimi yaşayacaksınız. Buna kesinlikle inanıyorum. Bu uygulama ile kullanıcılar, hedef hakkında kesin yol tarifleri alabilirler. Bölgenizin mesafesinden en yakın yere kadar özel talimatlar da olacaktır. Her alana, kullanıcıların geziyi kendileri deneyimlemeleri için küçük bir navigasyon haritası eşlik ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir