Subway Surfers Apk indir (All Stars)

2.40.0

Parkur oyunlarının dünya lideri hiç tartışmasız eski ile yeniyi kesiştiren Subway Surfers 'ın son nesil oyunu All Stars sınırsız para modu ile sizlerle...
Boyut
44 Mb
Sürüm
2.40.0

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

MOD ÖZELLİKLERİ

* Sınırsız para
* Sınırsız görünüm
* Sonsuz atlama

Tanım

Parkur oyunları söz konusu olduğunda, Subway Surfers Apk indir ‘in dünya lideri olduğu bilinir. Bu tür figürlerin her akıllı telefonda bulunabileceğine inanıyorum. 2011 yılında Temple Run’ın dünya çapındaki popülaritesi, mobil cihazlarda parkour oyununu doruğa çıkardı. O zamandan beri parkour oyunu en popüler oyunlardan biri haline geldi. Bugün tüm dünyada oyuncular arasında popüler olan bir başka parkur oyunu olan Subway Surfer’ı önermek istiyorum. Yayınlanmasından sadece yedi yıl sonra, Subway Surfers dünya çapında 30 indirmeyi aştı ve başarısını kanıtlamak için şaşırtıcı bir sayı.

PROTAGONİST İLE KOŞ

Subway Surfers mod 2022 oyununun kahramanı, sokak kültürünü seven ve trende grafiti için kondüktör tarafından kovalanan bir gençtir. Böylece beni kovalama oyunu başlar. Oyuncuların sadece yoldaki engellerden kaçınmak için değil, aynı zamanda hızlı yaklaşan trene ve arkasındaki kondüktöre ve köpeğine de dikkat etmek için harita üzerinde koşması, zıplaması ve yuvarlanması gerekir.

Subway Surfers Apk indir Kendini Geliştir

Oyunun işleyişi kulağa basit gelse de yüksek puan almak kolay değil. Çünkü raylarda ilerlemenizi engelleyen sayısız engel var. Oyun ilerledikçe karakterler ve trenler de dahil olmak üzere tüm eşyaların hızı giderek daha hızlı hale gelecek ve Happymod apk indir oyununa bir çok zorluk katacaktır. Birçok oyun gibi Subway Surfers modunun da sonu yok. Engellere takılmadığınız sürece koşmaya devam edeceksiniz. Tabii ki, oyunun hızı giderek artacak ve yavaş yavaş çevreyi gözden kaybedeceksiniz. Ve reflekslerinizi test etme zamanı.

Subway Surfers All Stars Grafikleri

Oyun tren raylarında geçiyor ve siz koşarken ve zıplarken etrafınızdaki güzel manzaranın tadını çıkaracaksınız. Happymod’daki oyunun grafikleri muhteşem ve narin ve renkler çok rahat. Resmin tamamı esas olarak Amerikan sokak stilidir ve oyun, resmi daha çekici hale getiren ve oyuncuya görüş açısından daha iyi bir deneyim getiren bir 3D stereoskopik perspektifi benimser. Oyunun sahnesi de değişecek, her girdiğinizde karşınıza farklı sahneler çıkacak ve size tam bir tazelik hissi verecek.

Subway All Stars Sınırsız Para

ZENGİN SAHNELER ZIPLAMAYI DAHA İLGİLENDİRİYOR

Zıplama sürecinde, oyunu daha iyi tamamlamanıza yardımcı olabilecek mıknatıslar, jetpack’ler, spor ayakkabılar, kaykaylar, çift puanlar vb. gibi birçok aksesuar toplama fırsatınız var. Mıknatıslar tüm altınları toplamanıza yardımcı olabilir, jetpack’ler engel olmadan havaya uçmanıza izin verebilir, kaykaylar size ekstra hayat verebilir… Göreviniz sadece yeterli altın parayı toplamak değil, aynı zamanda gerekli sayıda aksesuarı toplamaktır. Bu nedenle, Happymod’u İndirdiğinizden emin olun, önünüzdeki yola iyi bakın. Bununla birlikte herhangi bir faydalı sahneyi kaçırmayın.

Subway Surfers Apk indir

YENİ İÇERİĞİ AÇMAK İÇİN YETERLİ PARA TOPLA

Oyunda topladığınız tüm paralar üç ana amaca hizmet ediyor. İlk kullanım, yeni karakterlerin kilidini açmaktır. Subway Surfer (Subway Surfer mod apk indir), tüm oyuncular için oyunda 20’den fazla karaktere sahiptir. Her karakterin farklı bir imajı var, giyiniyor ve çok kişilikle şekilleniyor. Altın sikkelerin ikinci kullanımı, eşyaları yükseltmektir. Oyunda kullanılan aksesuarların bir zaman sınırı vardır. Daha uzun süre kullanmak istiyorsanız, altın paralarla yükseltmek tek yoldur. Son kullanım gizemli kutu satın almaktır. Kutudan rastgele altınlar, aksesuarlar, madalyalar, karakterler ve diğer ödülleri alacaksınız.

ARKADAŞLARINLA OYNA

Subway Surfer, arkadaşlarınızla rekabet etmenizi sağlar. Oyunda sadece Facebook hesabınızla giriş yapın ve arkadaşlarınızı birlikte oynamaya davet edebilirsiniz. Listede tüm arkadaşlarının en iyi kaydını görebilirsin, hadi listenin başına geç! Arkadaş listeniz 50 kişiye ulaştığında büyük miktarda altın alacaksınız.

Android için Subway Surfer Apk İndir

Genel olarak, bu, birçok happymod’a hitap edebilecek basit kontroller ve zorlu seviyeleri ile tüm yaş gruplarına uygun bir oyundur. Oyun benzersiz şehir işaretleri içeriyor ve heyecan verici oyun hissini yaşarken şehir manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Geliştiriciler ayrıca, tüm oyuncular için denemeye değer, farklı şehir temalarına sahip birçok sürüm başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir