Subway Surfers Apk indir (Sınırsız Para)

3.14

Subway Surfers Apk indir tren raylarında sizi yakalamaya çalışan bekçiden kaçacağınız sonsuz bir oyundur.
Boyut
155
Sürüm
3.14

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Sınırsız Para Hileli

Tanım

Subway Surfers Apk indir tren raylarında sizi yakalamaya çalışan bekçiden kaçacağınız sonsuz bir oyundur. Evet yegenler tren vagonları üzerine sprey boya ile graffiti yapan bir gençsiniz ve tabii bu yasal bir şey değil. Malum bekleyen tren vagonlarını sürekli kontrol eden köpeği olan bir bekçi dayı da var. Bekçi dayı sizi graffiti yaparken görüyor ve peşinizden koşuyor. Subway Surfers’da amacınız engellere takılmadan arkanızdan gelen bekçi dayıdan kaçmaktır. Karşınıza eğilmeniz, zıplamanız ve sola, sağa kaçmanız gereken engeller çıkıyor.

Oyun bildiğimiz gibi Temple Run’a çok benziyor fakat bu oyunda bir fark bulunuyor ki sadece sola ve sağa kaçmıyor aynı zamanda çıkışınız kalmayınca trenlerin üstüne çıkarakta yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Subway Surfers Apk indir

Oyunu daha eğlenceli böyle cıvıl cıvıl bir hale getirebilmek içine ekstra özellikler satın alabiliyorsunuz. Karakterinizin tipini, üzerindeki kıyafeti, kaykayını vs değiştirebiliyorsunuz. Eğer bekçi dayı sizi yakalarsa bir kaç anahtar karşılığında kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Ben size Subway Surfers sınırsız para ve anahtar hileli apk dosyasını verdiğimden siz sürekli ekstra özellik satın alın. Bununla birlikte aldığınız yerden hep devam edebileceksiniz. Lakin paranız var diye çokta şımarmayın, tadını almaya bakın.

Paraları toplayın

Aynı oyunu daha önce Google Play’de oynadıysanız, Subway Surfers Roblox’taki temaya aşina olacaksınız. Demiryolu hattında toplayabileceğiniz paralar var, bu da skor tablosunda yükselmenizi sağlıyor. Tek yapmanız gereken, jeton kaybolmasa bile hesabınızda aktif hale gelmesi için onları gözden geçirmek. Temel fark, istediğiniz yerde koşabilmenizdir.

Muhafızlar ve engellerden kaçının

Rastgele gardiyanlar Subway Surfers Roblox’ta sizi yakalamak için görünecek ve bu da sizi lobide yeniden canlandıracaktır. Yolda trenler ve başka engeller var ve bunlara çarparsanız da öleceksiniz. Şans eseri, topladığınız jeton sayısı sizde kalır, çünkü bu para sıfırlanmaz.

Sınırsız değil

Orijinal oyunda, demiryolu hattı sonsuzdur ve yalnızca yakalandığınızda veya bir hata yaptığınızda durur. Subway Surfers Roblox’ta, şerit oldukça hızlı bitiyor ve sonra geri kaçmak için başka bir şeride dönüyorsunuz. Kesinlikle sonsuza kadar doğrusal bir yolda ilerlemez.

Tren hatları boyunca koşmak

Subway Surfers Roblox, aynı adı taşıyan Android oyununun temasını ve tasarımını kopyalama girişimidir. Öğelerin çoğu benzer görünümlere ve amaçlara sahip olsa da, platformun doğası gereği farklı işleyen birçok yönü vardır.

Yine de, madeni paralar için koşmak ve korumalardan kaçmak keyifli. Ana hedefiniz skor tablosunda üst sıralara çıkmaktır ve istediğiniz kadar deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir